Menüü
Ostukorv

SANDLIPUU küünal Vanilje ja Roosiga

SANDLIPUU küünal Vanilje ja Roosiga VÄEESEMED
SANDLIPUU küünal Vanilje ja Roosiga
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SANDLIPUU küünal Vanilje ja Roosiga

Võimalikud valikud

SANDLIPUU küünlal on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Lisaks aitab see aktiveerida armastuseenergiad, nii nagu Vanilje ja Roos. Kui need kolm essentsi küünlasse kombineerida, siis loovad need võimsa ARMASTUSE ja UUE ARMASTUSE väe. 

Harmoonia koju toomine

Põleta seda küünalt LÄÄNEpoolses toas aknalaual, et meelitada majja harmooniat ja heaolu. Põleta seda Läänes armastusekristallide kõrval, et võimendada nende positiivset tööd.

Uue armastuse majja toomine

Kasuta seda küünalt uue armastuse kristallide aktiveerimiseks või põleta seda Noore kuu loomisel välisukse kõrval, et majja uut armastust tuua. Peale selle võib luua enda magamistuppa armastusealtari uue armastuse ja hingesugulase ellu toomiseks. Selleks loo altar, kus on järgmised elemendid: Sandlipuu Vanilje ja Roosi küünal, kuivatatud roosiõied, melissitaim, kaneelikoored, enda pilt, valge orhidee taim ja armastust ligi meelitavad kristallid (Roosa Kvarts, Sinine Topaas, Kuntsiit, Roosa Opaal, Ingli Aura, Rodokrosiit, Roosa Kaltsedon, Smaragd), kristallialuse peale raputa vaniljesuhkrut. Loo altar ja põleta igal õhtul armastuseküünalt selle altari keskel, et enda ellu uut armastust tuua. Altarit värskenda igal Noore Kuu loomisel, puhasta seda ja lisa elemente juurde.

Armastuse tugevdamine

Kui soovid läbi küünla enda suhet värskendada ja suhtesse tugevamat sidet tuua, siis põleta seda küünalt armastuse tugevdamise kristallikomplekti sees. Lao küünla ümber Smaragdi, Granaadi, Buddha Jaadi või enda olemasoleva komplekti keskel. Põleta küünalt kas magamistoas või kodu Lõunapoolses toas. Feng Shui järgi on kodu Lõunapiirkond kire, romantika ja armastuse piirkond.

Küünla põletamine ilma kristallideta aitab tuppa tuua romantikat, heaolutunnet, sensuaalsust ja rahustust närvidele.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.