Menüü
Ostukorv

SANDLIPUU rituaali- & maagiaküünal Vanilje ja Roosiga

SANDLIPUU rituaali- & maagiaküünal Vanilje ja Roosiga VÄEESEMED
SANDLIPUU rituaali- & maagiaküünal Vanilje ja Roosiga VÄEESEMED
SANDLIPUU rituaali- & maagiaküünal Vanilje ja Roosiga VÄEESEMED
SANDLIPUU rituaali- & maagiaküünal Vanilje ja Roosiga VÄEESEMED
SANDLIPUU rituaali- & maagiaküünal Vanilje ja Roosiga
8.90€
Maksudeta: 7.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SANDLIPUU rituaali- & maagiaküünal Vanilje ja Roosiga

Võimalikud valikud


SANDLIPUU KÜÜNAL on selleks, et sa saaksid läbi viia erinevaid nõiduslikke rituaale, kus läheb Sandlipuu essentsiga valmistatud küünalt vaja. Sandlipuu essentse kasutatakse erinevate rituaalide läbiviimiseks, kuna sellel on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused. Sandlipuu aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Näiteks, kui soovid armastuserituaale teha, siis see aitab sinu mõtted teele saata nii, et need ka õigesse kohta jõuaksid. Peale selle on Sandlipuul armastusemaagias suur roll, nii nagu ka Vaniljel ja Roosil. Kui need kolm essentsi kombineerida küünlamaagiasse, siis need loovad võimsa ARMASTUSE ja UUE ARMASTUSE väe enda ümber. Seega saab seda küünalt kasutada vaid ühes suunas, milleks on armastus.


Harmoonia koju toomine

Põleta seda rituaaliküünalt LÄÄNEpoolses toas aknalaual, et meelitada majja harmooniat ja heaolu. Põleta seda Läänes armastusekristallide kõrval, et võimendada nende positiivset tööd.

Uue armastuse majja toomine

Kasuta seda küünalt uue armastuse kristallide aktiveerimiseks või põleta seda Noore kuu loomisel välisukse kõrval, et majja uut armastust tuua. Peale selle võib luua enda magamistuppa armastusealtari uue armastuse ja hingesugulase ellu toomiseks. Selleks loo altar, kus on järgmised elemendid: Sandlipuu Vanilje ja Roosi küünal, kuivatatud roosiõied, melissitaim, kaneelikoored, enda pilt, valge orhidee taim ja armastust ligi meelitavad kristallid (Roosa Kvarts, Sinine Topaas, Kuntsiit, Roosa Opaal, Ingli Aura, Rodokrosiit, Roosa Kaltsedon, Smaragd), kristallialuse peale raputa vaniljesuhkrut. Loo altar ja põleta igal õhtul armastuseküünalt selle altari keskel, et enda ellu uut armastust tuua. Altarit värskenda igal Noore Kuu loomisel, puhasta seda ja lisa elemente juurde.

Armastuse tugevdamine

Kui soovid läbi rituaaliküünla enda suhet värskendada ja suhtesse tugevamat sidet tuua, siis põleta seda küünalt armastuse tugevdamise kristallikomplekti sees. Lao küünla ümber Smaragdi, Granaadi, Buddha Jaadi või enda olemasoleva komplekti keskel. Põleta küünalt kas magamistoas või kodu Lõunapoolses toas. Feng Shui järgi on kodu Lõunapiirkond kire, romantika ja armastuse piirkond.

Küünla põletamine ilma kristallideta aitab tuppa tuua romantikat, heaolutunnet, sensuaalsust ja rahustust närvidele.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.