Menüü
Ostukorv

PÄRLIKARP alus

PÄRLIKARP alus KUJUD
PÄRLIKARP alus KUJUD
PÄRLIKARP alus KUJUD
PÄRLIKARP alus KUJUD
PÄRLIKARP alus
13.00€
Maksudeta: 10.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÄRLIKARP alus

Pilt on illustreeriv. Roosa Aura geood, poleeritud Roosa Aura ja Ingli Aura kristallid ei kuulu aluse juurde.

PÄRLIKARPE leidub väga paljudes kohtades ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamiseks ja ka Feng Shui elementide tegemiseks. Pärlikarbi peamiseks omaduseks on romantika ellu toomine ja rahu energia võimendamine. Pärlikarpe korjatakse peamiselt Jaapani, USA ja Austraalia rannikutelt.

Pärlikarbi energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga aga Pärlid on väga väärtuslikud ning naturaalsed Pärlid ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks.

PÄRLIKARBI KAUSS EHK KRISTALLIDELE LOODUD ALUS

Pärlikarpe kasutatakse kristallide kaussidena, mille peal hoitakse kristalle. Seda sellepärast, et Pärlikarbil on oskus edastada kristallide väge selle keskkonna energiasse, kus see asub. Pärlikarp on väga väärtuslik Feng Shui elemente ja kõige enam sobib selle sees hoida armastuse, Inglite, stressi ning heaolu kristalle.

Kasuta Pärlikarpi selleks, et enda kristalle võimsamaks muuta. Selle peal võib hoida ka kristallgeoode, mille peal kristallehteid laetakse. Pärlikarp lisab ehete laadimisse oma väge ja energiat veelgi rohkem juurde.

Antud Pärlikarbi alused on korjatud vabast loodusest, nende müügiga ei propageerita röövpüüki ja pärlipüüki. 

Pärlikarbi alust puhastatakse rituaalitaime ja viiruki suitsuga!

Tehniline
Mõõdud Aluse mõõdud ca 15*10 cm. Antud Pärlikarbi alused on korjatud vabast loodusest, nende müügiga ei propageerita röövpüüki ja pärlipüüki.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.