55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

JASMIIN viiruk (20 tk pakis)

  • 3.30€

Toote detailid

  • Mudel: JASMIIN viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasmiin luua enda ümber väga romantilise atmosfääri. Peale selle romantiliste toimete aitab Jasmiin ka rahustada meeli nii, et see mõjuks sinu tajumisele, sensitiivsusele ning visiooni tööle hästi.

VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


JASMIINIVIIRUK

- Jasmiiniviirukit põleta näiteks armastusekristallide, armastuse jaoks mõeldud kristall-ehete kõrval ja armastusenurgas, mis asub kodu Lõunapoolses toas. Jasmiiniviiruk aitab puhastada energiaid, mis ei mõju armastusele kasulikult. Olgu selleks energiaks siis riidu tekitav energia või lihtsalt seisev energia, mis takistab õnnelik olla. Kristalle on kasulik Jasmiiniga puhastada, et armastusekristallid suudaksid tööd teha ja et need suudaksid vabaks lasta energiaid, mille need on kinni püüdnud.

Kui kristalle ei puhastata, siis need lakkavad töötamast ja hakkavad purunema/värvi muutma/halba energiat tagasi andma, mille nad esmalt eemaldasid sinu enda seest või kodu Aurast.

- Jasmiiniviiruk aitab anda tervendavat energiat kõikidele kristallidele, mille eesmärgiks on saada ühendust Inglitemaailmaga, tugevdada ja arendada intuitsiooni, tuua visioone, kutsuda esile prohvetlikke unenägusid või viia sind kurssi sinu eelmiste eludega. Jasmiiniviiruki põletamine nende kristallide lähedal puhastab ja aktiveerib neid, andes kristallidele töötamiseks jõudu juurde.

- Jasmiiniviirukit põleta siis, kui sa tunned, et sa tahad paremini keskenduda. Sobib töötamise ajal ja on üks ideaalsemaid viirukeid ennustamise ajal kasutamiseks.

Jasmiini lõhn aitab meeltel rahuneda, samas aitab see keskenduda, mõttetööd teha ja visioone kinni püüda. See rahustab täpselt selle energia, mis ei lase sul mentaalseid ning hingelisi tegevusi teha.

- Põleta Jasmiiniviirukit, kui soovid perekonda rahu tuua. Seda on hea koheselt kasutada, kui õhus on olnud mõni probleem.

- Jasmiiniviirukit põletatakse kodu Põhjapoolses ilmakaares, et vabastada enda kodus olevat halba energiat, mis takistab sul tööl edukas olla. See on kasulik ka selleks, et vabastada seoses töö ja rahaasjadega olevaid muremõtteid. Jasmiin on meeli rahustava toimega ja aitab sul vabaneda ülemõtlemisest ja liigsest muretsemisest. 

- Jasmiin on äärmiselt rahustava toimega, see vaigistab stressis meele ja rahutu iseloomu. Jasmiinisuits muudab sinu meeleolu paremaks, aidates ära likvideerida mõtted, mis põhjustavad pinget. Kui soovid vahel enda mõtted välja lülitada, siis Jasmiinisuits aitab sul seda teha. Lõõgastu Jasmiini saatel ja lase enda hingel puhata. 

- Jasmiiniviiruki põletamine on kasulik, see aitab parandada sinu meeleolu. Jasmiinist tulenev aroom muudab sind leplikumaks, tasakaalukamaks, õnnelikumaks ja romantilisemaks. See on kasulik viiruk suhete tervendamiseks, seda põletades oled sa ise enda kaaslase jaoks avatum, avameelsem ja tolerantsem. Jasmiiniaroom taandab stressienergiat, mis võib suhetesse tuua pingeid ja probleeme. Kui soovid nautida enda kaaslasega kvaliteetaega, siis kindlasi põleta just seda viirukit.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsus, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm.

Sildid: JASMIIN, Väeesemed, viiruk, jasmiini viiruk, jasmiin viiruk, jasmiiniviiruk, kodu puhastamine, armastuse energia, romantika, armastuse kristallide puhastamine, intuitsioon, visioonid, keskendumine, Inglitemaailm, prohvetlikud unenäod, eelmised elud, stress, pinge, lõõgastav, rahustav, avameelne, suhe, õnn, probleem

  • Visa
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja