55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

KANEEL viiruk (11 tk pakis)

  • 4.70€

Toote detailid

  • Mudel: KANEEL viiruk satya (11 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuserituaalides ja -maagiates. Kaneeliviiruki põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab armastuseenergiat ja soovi seda jagada. Lisaks Kaneeli armastusega seotud toimetele on see ülihea külluseenergia tõstja. Taim, mille viirukit kasutatakse külluse- ja rahamaagiates. Kaneelile on omapärane oskus ja iseloom muuta kõike end ümbritsevat positiivsemaks. Positiivsus on ka number üks valem küllusekanalite avamiseks. Lisaks kõigele sellele on Kaneel kasulik ka kõrgema tajumise avanemiseks, aidates näha nähtamatut ning muuta inimese hinge vastuvõtlikumaks teistele hingedele.


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


KANEELIVIIRUK


Kaneeliviiruki põletamine aitab esile tuua väga häid ideid, mis on seotud enda elu materiaalses mõttes soodsamaks loomisega. Kaneeliviiruki suits toob inspiratsiooni ja aitab näha neid kohti, kus on võimalik enda majanduslikku seisu parandada. Kaneeliviiruki suits loob väga hea materiaalse mõtlemisviisi, mis ei ole ahne vaid produktiivne. Proovi selle põletamist, kui soovid jõuda hiilgavate ja väga kasulike ideedeni. 

- Kaneeliessents on see, mis avab rahalise õnne jaoks vajalikud energiad, aidates ligi kutsuda materiaalseid häid võimalusi. Seetõttu on kasulik Kaneeliga aktiveerida küllusekristalle ja neid, mille oled seadnud enda kodus Feng Shui järgi küllusenurka.  

- Kaneeliviirukeid kasutatakse armastuse-, romantika-, suhte- ja abielukristallide puhastamiseks. Samuti kasutatakse Kaneeliviiruki suitsu armastusega seotud maagiate, ehete ja väeesemete puhastamiseks.

- Kaneeliviirukit kasutatakse koos punase küünlaga, kui soovitakse majja tuua armastuseenergiat.

- Kaneel on peale oma armastusejõu ka küllusetaim, mille suitsu kasutatakse küllusenurga aktiveerimiseks ja küllusekristallide puhastamiseks. Hoidke Kaneeliviirukit aeg-ajalt Ahvileivapuu kõrval või kodu Kagu piirkonnas, et aktiveerida positiivne Feng Shui külluseenergia.

- Kaneeliviirukit võib kasutada maagiate või rituaalide tegemisel, kus on ära mainitud Kaneeli vajadus.

- Viirukiga saab enda Aurast puhastada halva armastuse või raha õnne, selleks kantakse Musta Turmaliini ja lastakse Kaneeliviirukil aeg-ajalt kodus suitseda.

- Kaneeliviirukiga ettevõtte ruumide puhastamine toob sinna head ärilist õnne.

- Kaneeliviiruki või -küünla põletamine kodus on väga kasulik. Kaneel aitab muuta kodu positiivsemaks, lõbusamaks, rõõmsamaks ja paremaks kohaks. Eriti kasulik on kaneeli põletada erinevate kristallide, kristallikomplektide või rituaalide kõrval, mis on loodud koduenergia positiivsemaks muutmiseks. Kui soovid head tuju, siis sea kaneelist tehtud viiruk või küünal põlema. 

- Kasutage Kaneeliviirukit magamistoas, kui soovite tõsta libiidot, romantikat, sensuaalsust ja tuua  oma ellu rohkem armastust.

- Põleta Kaneeliviirukit magamistoas, kui sa soovid enda magamistoa energiat puhastada ja tasakaalustada. Eriliselt kasulik on see siis, kui soovitakse kaaslasega paremini läbi saada ja omavahelist sidet tugevdada. Kaneel toetab viljakust ja armastust. See tähendab seda, et Kaneel annab jõudu juurde lapseootele jäämiseks ja see tekitab armastavamat sidet.

Rahalise õnne ligikutsumise rituaal


Sul on võimalik Kaneeliviiruki, Kaneeliküünla ja rahaõnne toovate kristallidega teha rituaali, mis aitaks sinu ellu ligi kutsuda kiiret rahalist õnne ehk aktiveerida see energia enda elus. Kui sa tunned, et sa soovid seda teha, siis kindlasti anna endale läbi selle rituaali võimalus.


Sul läheb rituaali jaoks vaja ühte Kaneeliküünalt, kolme Kaneeliviiruki pulka, ühte paberraha, ühte Draakoni VerekiviKarneooli ja Krüsopraasi. Aseta küünal kuumakindla aluse peale, sea selle ümber kolm rahaõnnekristalli. Küünlale võimalikult lähedale aseta viirukialuse peale esialgu üks Kaneeliviiruk. Võta paberraha ja pane see kristallide kõrvale.


Nüüd süüta küünal ja seejärel üks viirukipulk, samal ajal lausudes täpselt kuus korda rituaalilause: "Rahaline õnneenergia avanegu!". Seejärel jäta rituaalipaik oma tööd tegema. Kui esimene viiruk on lõpetanud põlemise, siis sea sinna põlema teine viiruk, võttes viiruki põletamise jaoks tuld küünlalt ja samal ajal lausudes kuus korda rituaalilauset. Kui teine viiruk on ära põlenud teed sedasama viimast korda ka kolmanda viirukiga.


Kui kolmas viiruk on ära põlenud, on rituaal valmis ja rahaenergia on aktiveerunud. Seejärel võid kristallid asetada küllusekarpi, -altarile või täpselt sinna, kus sa soovid need enda rahalise õnne jaoks tööd tegema jätta. Raha võid tagasi panna kas rahalaekasse või rahakotti. Küünal aga tuleb järgnevatel päevadel ära põletada.


See väga lihtne rituaal aitab aktiveerida rahaenergiat ja seda võib teha uuesti ning uuesti, kuid sellisel juhul alati uute kristallidega, mille saad hiljem jätta end samal eesmärgil teenima. 


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: KANEEL, Väeesemed, viirukid, viirukid, kaneeliviiruk, kaneel viiruk, kaneel, masala, armastus, armastusekristallide puhastamine, kristallide puhastamine, küllus, küllusekristallide puhastamine, kagu, feng shui, küllusenurk, ahvileivapuu, punane küünal, abielu, libiido, energia, kodu, rõõmus kodu, hea tuju, kaneeli viiruk,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja