55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

LAVENDEL pakendatud

  • 3.30€

Toote detailid

  • Mudel: LAVENDEL pakendatud
  • Saadavus: Laos

LAVENDEL üle maailma tuntud taim, mida kasutatakse erinevate kosmeetikatoodete valmistamisel ja erinevate probleemide puhul koduseks alternatiivseks ravimiks. Lavendel on oma välimuselt imeilus ja selle aroom on samuti väga meeldiv ning rahustav. Lavendeli esmaseks kasvukohaks oli Põhja-Ameerika, Põhja-Aafrika, India ja Lõuna-Euroopa vahemeremaad. Lavendel ei ole oma kasvutingimuste poolest väga pirtsakas taim ja see talub ka väga kõrgeid õhutemperatuure. Nüüd kasvatatakse lavendlit isegi Eestis. 

Lavendel kui rituaalitaim on üks vajalikumaid jõude, mida on igal müstikul vaja, kuna Lavendel on ülimalt mitmekülgne ja selle essentsi saab väga paljudes erinevates rituaalides rakendada. Lavendli enimtuntud toime on loomulikult rahuliku atmosfääri loomine, aga peale selle oskab see intuitiivset viia hinge veelgi sügavamatele lainetele ehk Astraali.


LAVENDLI RITUAALITAIM


Pakendatud Lavendlit ehk Lavendli rituaalitaime kasuta kristallikomplektide loomisel, aseta Lavendlipuru näiteks kristallide alla. Lavendel annab kristallidesse kogu oma spirituaalse väe ja jõu. Lavendli kasutamine on eriti hea nende kristallide puhul, mis on seotud intuitsiooni arendamisega, stressi leevendamisega, füüsilise ja vaimse keha tervendamisega, unega, astraalrännakutega, Inglitega kontakteerumisega ning oma spirituaalse arengu kiirendamisega. Neid kristalle on palju ja nendega on võimalik luua oma soovide täitumise jaoks erinevaid kristallikomplekte, mis aitavad sul soovitud tulemuseni jõuda.


Võta Lavendlipuru kristallide alt ära iga paari kuu tagant, näiteks siis, kui sa oled käsile võtnud nende kristallide suurpuhastuse viirukite, eeterlike õlidega ja küünaldega, või kui lisad nendesse komplektidesse uusi kristalle.


Kristallide kaasaskandmiseks loo kristallikott, mis aitab sul eelpool nimetatud soove täita. Näiteks, kui soovid enda intuitsiooni tugevdanda ja arendada, siis hoia lillat värvi koti sees ühte Ametüsti, Ametriini ja Küaniiti. Kotis olev tühi ruum  täida Lavendli rituaalitaimega. Lavendel aitab siduda kristallide väe, kristalle elavana hoida ja pikendada nende energeetilist eluiga. Kui sa aga soovid end Inglitega kontakti viia, siis hoia lilla või sinise koti sees Opaliiti, Ioliiti ja Sinist Kvartsi ning täida Lavendliga ülejäänud kott.


Lavendli rituaalitaime kasuta rituaalides ja maagiates, kus on lavendlit vaja. Ära jäta kunagi kasutamata just neid komponente, mis on rituaalidesse ja maagiatesse kirja pandud. Erinevad elemendid täiustavad üksteist.

 

Lavendli pidev kasutamine toob spirituaalset kasvu, edasliikumist, arengut ja oskust näiteks märke lugeda, mida elu sulle ette toob. Lavendel arendab intuitsiooni ja õpetab sul seda kuulama. Paljude inimeste intuitsioon valetab neile, andes valeinfot sisetunde järgi edasi ja lavendel aitab näiteks sellele lõpu teha. Lavendel soodustab õigestitajumist ja tunnetamist.

 

Nii nagu eelpool rääkisin, on lavendel suurepärane lõõgastaja, meeleoluparandaja ja stressi maandaja ning ka kristallide ja keskkonna puhastaja. Lavendel võiks kindel osa olla kristalliteraapia tegemisest. Kui sa teed iseenda tarbeks kristalliteraapiat või oled spetsialiseerunud kristallimassaažile, siis oma tervendusruumis põleta kindlasti Lavendliviirukeid, -küünlaid ja Lavendliõli. Lavendel aitab kaasa kristalliteraapia tõhususele ja muudab selle intensiivsemaks. Lavendel valmistab meeled ette kristalliteraapia omaks võtmisel, seega on kasulik seda teraapiatubades kasutada.

 

Lavendliviirukeid-küünlaid ja Lavendliõli on kasulik kasutada ka koduenergia puhastamisel. Lavendel vabastab stressienergiat, mis on koju või kristallidesse kinnitunud. Lavendlit on kasulik koduenergia tervendamiseks kasutada, kui kodus on kõik pereliikmed pidevalt pinges, närvilised ja kodus on pidevalt sõnasõjad. Lavendel aitab tervendada koduenergiat, aidates muuta selle stressivabamaks. 

 

Loe Lavendli kohta pikemat artiklit SIIT, kuhu olen ma kirja pannud Lavendli tervendavad ja spirituaalsed omadused ja muud väga huvitavat ja kasulikku selle taime kohta.


Kõik La Tene e-poes olevad lavendlitooted leiad SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kuivatatud taime kaal pakendis on ca 15 g

Sildid: LAVENDEL, Väeesemed, rituaaltaim, rituaal, lavendel rituaaltaim, lavendel pakendatud, pakendatud lavendel, lavendli rituaalitaim, hea uni, rahu, lõõgastus, meditatsioon, astraal, stress, kodu puhastamine, kristallide aktiveerimine, kristallide puhastamine

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja