Menüü
Ostukorv

LAVENDEL viiruk (20 tk pakis)

LAVENDEL viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
LAVENDEL viiruk (20 tk pakis)
5.40€
Maksudeta: 4.43€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LAVENDEL viiruk (20 tk pakis) HEM

LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks, parandab meeleolu ja on looduslik antidepressant.

Lavendel on hingeteraapia jaoks üks parimaid taimi! Kasuta sellest valmistatud viirukeideeterlikke õlisid ja küünlaid, et enda ellu rohkem rahu ja tasakaalu tuua. Eelkõige selleks, et enda koduenergiat tervendada ja tervena hoida. Mida rohkem Lavendlit kasutad, seda kiiremini jõuad harmooniasse!

Lavendel on üle maailma tuntud taim, mida kasutatakse erinevate kosmeetikatoodete valmistamisel ja koduseks alternatiivseks raviks erinevate probleemide tervendamisel.

Lavendel on oma välimuselt imeilus ja selle aroom on samuti väga meeldiv ning rahustav. Lavendli esmaseks kasvukohaks oli Põhja-Ameerika, Põhja-Aafrika, India ja Lõuna-Euroopa vahemeremaad. Lavendel ei ole oma kasvutingimuste poolest väga pirtsakas taim ja see talub ka väga kõrgeid õhutemperatuure. Nüüd kasvatatakse lavendlit isegi Eestis. 

Lavendel kui rituaalitaim on üks vajalikumaid jõude, mida on igal müstikul vaja, kuna Lavendel on ülimalt mitmekülgne ja selle essentsi saab väga paljudes erinevates rituaalides rakendada. Lavendli enimtuntud toime on loomulikult rahuliku atmosfääri loomine, aga peale selle oskab see ka intuitiivset hinge viia veelgi sügavamatele lainetele ehk Astraali.

LAVENDEL VIIRUK

Lavendliviiruk võib suitseda siis, kui tegeled ennustamisega või näiteks loed erinevaid spirituaalseid teemasid või praktiseerid neid. Lavendel aitab minna meditatsiooniseisundisse ja kiirendada spirituaalset õpingut.

- Lavendliviiruki põletamine aitab ükskõik millisest ruumist stressienergiat vabaks päästa. Hoia alati aken lahti, et negatiivne energia saaks kodust väljuda ja ruumis saaksid ka teised energiaallikad, nagu näiteks kristallid, sümbolid, taimed jne, õigesti tööd teha.

- Lavendliviiruki põletamine toetab sind kõige enam stressi maandamisel ning endaga rahu tegemisel. Põleta Lavendlit, et maandada pingeid enda sees ning leiad seeläbi rahu ning tasakaalu. Tee seda hetkel, mil tunned, et sinu emotsioonid ja mõtted on sinu vastu, mitte sinu kasuks.

- Lavendlit kasuta esimesel vōimalusel kui sinu elus on olnud draamat, eriti koduseinte vahel. Alati kui miski tuleb sinu ellu õppetunnina või negatiivse energiana, siis tuleb sellest kiiremas korras lahti saada. Miks? Negatiivsus salvestub sinu Aurasse ja kodu energeetikasse. Seda teades, puhasta alati enda Aura ja kodu peale seda “miskit”, mis sinu rahu häiris. Lavendel loob uue energeetika, vabastab vana ja aitab stressivabalt edasi liikuda. Parim taim sinu edasi pushimiseks. Peale suuremat stressirohket või negatiivset situatsiooni on alati kasulik kodus Lavendlit põletada, et see energia ei kinnituks koju ja ei põhjustaks edaspidi analoogseid probleeme.

- Kui sa teed tööd ja töö on pingeline, siis kindlasti põleta sealjuures Lavendliviirukit. Samuti siis, kui tegeled õppimisega või soovid oma lapsele anda jõudu juurde, et ta saaks paremini ning kiiremini õpitud. Lavendel aitab rahustada, soodustab keskendumist ja ei lase töö ja õppimise pärast stressi minna.

- Lavendlisuitsuga puhasta kodus magamistuba, kui sind on viimasel ajal kimbutanud halvad unenäod või kehv uni. Lavendel aitab sealse stressi välja viia ja panna kinni portaalid, läbi mille pääsevad liikvele mustad hinged. Lisaks rahustab Lavendel meelt ja kogu sinu füüsilist keha, aitab lõõgastuda ja nautida magamaminemise hetke.

Kui soovid, et sinu magamistuppa toodud ja loodud kristallikomplektid ning rituaalid toimiksid ideaalselt, siis põleta regulaarselt (vähemalt üks kord kuus) Lavendli viirukit vōi auruta Lavendli eeterlikku ōli. Energeetiliselt hoiab see kristalle aktiivsena, tagab hea une ja annab läbi unenägude võimaluse näha prohvetlikke ettekuulutusi sinu vōi lähedaste kohta. 

- Lavendliviirukid aitavad puhastada koduõhku, taandades allergilisi reaktsioone, mis tekivad tolmuallergikutel ja astmaatikutel.

Lavendliviirukeid-küünalt, eeterlikku õli ja Palo Santo puud on väga kasulik korraga põletada (suitsema seada). Lavendli ja Palo Santo kooslus loovad väga intensiivse ühise energia, mis aitavad kristalle igal kujul puhastada ja nende energiaid võimsamaks muuta. Põleta neid kahte taime üheskoos toas, kus asuvad sinu kristallid, kristallehteid ja igasugused väeesemed, mis on naturaalsetest kristallidest valmistatud. Lavendel ja Palo Santo loovad sinu kristallidele universaalse puhastuskuuri. Kõige kasulikum on neid koos põletada Kuu esimese veerandi päeval. 

Kuu viimase veerandi loomise päeval on kasulik põletada kodus Lavendliküünalt ja -viirukit, kui tunned end halvasti. Lavendel aitab sinu tuju paremaks muuta ja sinu stressitaset taandada. Lavendlil on oskus rahustada ärevaid energiaid, ja kui näiteks Kuu viimase veerandi faas toob sinu ellu mõne konflikti või probleemi, millele sul on vaja lahendus leida, siis Lavendel aitab sind nii, et sa ise emotsionaalselt haavata ei saaks. Lavendli põletamine on väga oluline just sellel Kuu faasil. Loe minu artiklit selle kohta, kus ma räägin sulle sellest, mida sa kindlasti võiksid Kuu viimase veerandi ajal teha. Selle artikli leiad SIIT.

- Põletage Lavendliviirukit peale suhte lõpetamist, et kiirendada uue eluga ja uue suhtega alustamist.

- Aktiveerige ja puhastage Lavendliviirukiga erinevaid stressi-, hea une , intuitsiooni- ja selgeltnägemisekristalle.

- Kasutage erinevates rituaalides või maagiates, kus Lavendli olemasolu on tähtis.

- Põletage koos helelilla või valget värvi küünlaga, et võimendada viiruki puhastavat toimet.

Lavendlimeditatsioon soovi teele saatmiseks ja vabaks laskmiseks - et see saaks täituda!

Selleks, et soovi vabastada ehk vabaks lasta, et see saaks täituda, on ülimalt hea see kosmosesse mediteerida. Selleks soovitan sul võtta kasutusele Lavendliviiruk, Lavendliküünal või Lavendli eeterlik õli. Kui kasutad kõiki korraga, siis on sul suurem tõenosus oma soov meditatsiooni käigus vabaks lasta. Kuidas seda teha?

Sea LavendliküünalLavendliviiruk ja Lavendli eeterlik õli enda kõrvale tööle. Eeterlikku õli tilguta õlilambis olevasse vette. Kui sa süütad küünla ja viiruki ning tilgutad õli õlilampi, siis keskendu enda südamesoovile ja lausu maagialause: "Universum, täida minu soov ja ma lasen selle vabaks!". Meditatsiooni käigus keskendu enda soovile, ja iga kord, kui seda teed, lausu uuesti ka maagialause.

Meditatsioon on lihtne, istu Lavendlist maagiaesemete juures ning naudi ja puhka. Ole pikali või joogapositsioonis. Keskendu enda soovile, kuni tunned, et oled saanud selle täielikult teele saata. Saad sellest aru siis, kui sul hakkavad teised mõtted peas ringi rändama. Seejärel jäta Lavendli energiad enda soovi manifesteerima. Meditatsiooni tegemise päeval hoia kindlasti positiivset suhtumist. Liigu enda päevatoimetustega edasi ja ära keskendu rohkem enda soovile. See on vajalik selleks, et vabakslaskmine saaks toimuda ja kõik sinu südamesoovid jõuaksid Lavendli väe abil universumisse.

Lavendel aitab sinu seest eemaldada igasuguse stressi, mis takistab vabakslaskmist ja see toetab soovide teele saatmist. Lavendel on taim, mida saad kasutada ka kodurahu tagamiseks, heaolu loomiseks ning õnnetunde suurendamiseks. Soovitan kasutada enda kodus Lavendlit regulaarselt, et sul oleks alati hea olla ning kristallid, mille oled enda ellu toonud, saaksid sind toetada. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3mm
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
44.50€
Maksudeta:36.47€
TSELESTIIT on rahu- ja Inglitekristall, mis toob Sulle spirituaalset tervenemist. Avab Sind Inglite jaoks ja unenägudes ettekuulut..
9.00€
Maksudeta:7.38€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
16.90€
Maksudeta:13.85€
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
7.90€
Maksudeta:6.47€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.03€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
MUSKOVIITI on mitmeid erinevaid toone, heleroosast pruunini kuni läbipaistva kollaseni. Nendel erinevatel toonidel on olemas konkreetne energia, ..
7.00€
Maksudeta:5.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.