55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

MÜRR viiruk (ca 15 tk pakis)

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: MÜRR viiruk (ca 15 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlast. Mürripuud kasvavad lisaks Somaaliale ka Etioopias, Sudaanis ja Araabia poolsaartel. Tegemist on täiesti naturaalse ja loodusliku spirituaalse tervendusvahendiga. Mürrist valmistatakse viirukeid ja selle kuivanud mahla on võimalik kasutada põletamise eesmärgil. Mürr on tugev tervendaja ja äärmiselt kasulik igale spirituaalsele inimesele. 


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


MÜRRIVIIRUK


- Mürrist valmistatud viiruk on kasulik koduabiline energiate puhastamisel ja muutmisel. Viirukeid on alati kasulik põletada ajal, mil sa soovid tuua kohest muudatust oma kodusesse atmosfääri, enda Auravälja, mõnda teise keskkonda või oma kristalle aktiivsemalt tööle seada. Viirukite kasutamine on igati kasulik ja need võiksid alati olla esindatud eeterlike õlide, rituaalitaimede ja küünalde kasutamise kõrval.


- Mürriviiruk puhastab ära negatiivsed energiad, mis tekitavad spirituaalseid blokaade. Kui sa tunned, et sa ei arene edasi, sa ei taju hästi enda intuitiivset häält, sa ei oska alati märke lugeda, kui sul neid vaja on, siis Mürriviiruk on täpselt õige valik.


- Tegemist on taimega, mis aitab eemaldada negatiivseid energiaid, mis ei lase sul tunnetada ja tajuda. Usun, et igal inimesel on Mürri ühel või teisel eluetapil vaja. Kui ollakse liialt kinni materiaalses maailmas, tegeletakse tööga ja pühendatakse end materiaalsete murede lahendamisele, siis on normaalne, kui intuitiivsed oskused sinu sees sulguvad. Mürr aitab sind sellest blokaadist vabaks päästa.


- Põleta Mürriviirukit ajal, mil soovid end valgustada, avada ja enda arengule tõukavat jõudu anda. Ole Mürriviiruki suitsu lähedal, puhka ja naudi selle meeldivat aroomi. Põleta Mürriviirukit enda intuitsiooni-, spirituaalse arengu ja Inglite kristallide lähedal. Mürr sobib ideaalselt nende kristallide puhastamiseks ja tööle aktiveerimiseks.


- Mürriviiruki põletamine on äärmiselt kasulik ajal, mil Kuu on Kalades. Kalad on müstikat ja spirituaalsust sümboliseeriv sodiaak. Kui Kuu on Kalades, siis avaneb igaühel meist (hoolimata sellest, mis on meie päikesemärk ehk tähtkuju/sodiaak) võimalus intuitiivsemaks muutuda ja erinevaid spirituaalseid protsesse edukalt läbi viia. Mürr on sellel ajal eriti kasulik abiline.


- Mürriviirukit põleta siis, kui sa mediteerid või teed üksinda joogat. Mürr aitab vabastada pinge, mis ei pruugi sul võimaldada sellistes tegevustes keskenduda. Lisaks aitab Mürr tuua läbi mediteerimise visioone ja kasulikke prohvetlikke nägemusi. Kui põletad mediteerimise ajal Mürri, siis kindlasti kasuta meditatsiooni läbiviimisel ka erinevaid meditatsioonikristalle. Kristallid ise juba aitavad mediteerida ja visioonidel tekkida. Kui sa näiteks soovid saada kontakti teispoolsuse, Inglite või hingedega, siis kasuta mediteerimisel Dumortjeriiti või Opaliiti. Kõikidel meditatsioonikristallidel on oma vägi, mida need mediteerimisse lisavad.


- Mürriviiruki põletamine aitab sind emotsionaalselt tasakaalu viia. Kui sa tunned, et sinu sees käivad emotsioonid üles-alla, palju on ebaselgust ja sul on raske endast aru saada, siis lase Mürriviirukil end tervendada. Hinga selle viiruki imelist lõhna sisse ja lase sellel end tasakaalustada.


- Mürr aitab vabastada sind maagiatest ja rituaalidest, mis on sinu peale pandud. Nendest, mis on kahjulikul eesmärgil kellegi teise poolt tehtud, näiteks needusest või halba soovivatest loitsudest. Mürri regulaarne põletamine aitab halba energiat vabaks lasta tervest sinu Auraväljast. Mida vähem kannad sa endaga kaasas halba energiat, seda rohkem õnne ja positiivsust sa endaga kaasas kannad. Mürr muudab tuju heaks ja loob hea enesetunde.


Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Mürri põletamine Vanakuu ajal

Põleta Mürri viirukit Vanakuu ajal (Vanakuu faas on aeg pärast Kuu viimast veerandit ja enne Noore Kuu loomist). Mürr aitab sellel ajal tasakaalustada sinu energiavälja, aidates uuele Kuu tsüklile edukalt vastu minna. Mürri viiruki põletamine Vanakuu ajal on ka sellepärast soodne, kuna see aitab kristallide tööd aktiivsemaks sellel ajal muuta. Vanakuu ajal tahavad energiad üldiselt väga kinni jääda ning kinni jäänud energiad võivad põhjustada kaost, kaootilisust, segadust ning ärevust, ja on hea neid ergutada - eriti iseenda ja kristallide energiaid.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsuse ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: MÜRR, Väeesemed, viirukid, mürr viiruk, mürriviiruk, kaos, segadus, ärevus, negatiivne energia, spirituaalsus, spirituaalsed blokaadid, spirituaalne areng, sisemine hääl, intuitiivsus, liigne materiaalsus, eneseareng, valgustamine, inglid, mediteerimine, jooga, pinge, stress, emotsioonid

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja