55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

PATŠULI viiruk koonus (10 tk pakis)

  • 3.90€

Toote detailid

  • Mudel: PATŠULI viiruk koonus (10 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja selle kuivatatud lehtedes olev õli on ülimalt tervendav. Patšuli peamiseks spirituaalseks energiaks on oskus ligi tõmmata küllust ja materiaalset energiat selle positiivses võtmes. Patšuli on üks peamisi koostisosasid erinevates raha- ja materiaalset õnne toovates maagiates. Iseenesest ei ole see Patšuli ainuke trump, millega see võiks teiste taimede seast välja paista. Lisaks eelnevale suudab Patšuli viia harmooniasse sinu emotsionaalse ja füüsilise keha, andes sulle lõõgastust nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil.


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


PATŠULIVIIRUK

Patšuliviirukit on kasulik põletada kodus ja enda lähedal, see toob värskendust nii koju kui ka hinge. Patšuli värskendab energiaid, selle suits vabastab vanu energiaid ning selle viiruki suitsuga kokku puutudes peaksid sa tundma, kuidas sinu mõtted lähevad lendu ning sinu enesetunne muutub paremaks.

- Patšuliviirukit põleta igal Kuu esimesel veerandil, Täiskuul, Kuu viimasel veerandil ja Noore Kuu ajal enda kodu Ida- ja Kagu-ilmakaares. Leiad kuufaaside kalendri SIIT. Põleta seda, et aktiveerida enda kodus külluseenergiate liikumine. Kui teed seda regulaarselt, siis maine õnn saab sinu elus võtta vaid kasvava suuna. 

- Patšuliviirukit põleta oma rahakoti, raha, rahakarbi, küllusetaime kõrval või küllusenurgas, et puhastada sinna tekkinud negatiivne energia. See on vajalik, et et külluslik energia saaks vabalt liikuda.

- Sobib põletamiseks koos Basiiliku-, Aaloe- või rohelist värvi küünaldega.

- Põleta koos roheliste küünaldega, kui soovite maja teatud ossa tuua maa-energiat. Patšuli ja rohelised küünlad kannavad endaga kaasas maa-elementi ja see on kasulik siis, kui see energia on Feng Shui järgi paigast ära.

- Põleta sellel päeval enda lähedal Patšuliviirukit, kui sa lähed oma armastatuga kohtama. Patšulil on kirge tõstev ja atraktiivsust suurendav omadus. Uskumuste järgi aitab see tuua rohkem tähelepanu, kui sa lõhnad Patšuliessentsi järgi.

- Kui sa soovid eemale peletada maagiat, mis võidi sinu vastu suunata, siis põleta Patšuliviirukeid aknalaudadel, nii et aknad on avatud. Patšuli ajab majast välja maagia, mille on keegi teine sinule suunanud. Seda võib teha igakuiselt, vältimaks maagiate kasutamist sinu vastu.

- Hoia põlevat viirukit maja keskpaigas, kui soovid majast eemale peletada halba energiat, mis ei lase küllusel majja tulla või jääda.

Looduslik antidepressant 


Patšuli eeterlik õli on imeline alternatiivne vahend võitlemaks depressiooniga. See looduslik antidepressant aitab sinu tuju üleval hoida, positiivsetel emotsioonidel tekkida ja üleüldist positiivsemat ellusuhtumist suurendada. Kui soovid kiiretoimelisemat tulemust depressiooni leevendamiseks, siis põleta Patšuliviirukeid koos Lavendliviirukitega enda magamistoas enne magamaminekut, et leevendada depressiooni nähtusi. Võid põletada neid ka päise päeva ajal kodus, tervendades enda Auravälja pidevalt.


Putukate peletaja


Patšulit on läbi aegade kasutatud selleks, et eemale peletada siseruumidest ja terassidelt putukaid. Patšuli eeterlikust õlist või viirukist tulenev tugev lõhn putukatele ei meeldi ja see on väga naturaalne ning tervisesõbralik viis enda kodust putukaid eemale tõrjuda. Suveõhtutel sea Patšuliviiruk terassile suitsema või põleta õlilambis Patšuli eeterlikku õli, et nautida mõnusat õhtupoolikut terassil. Kui sinu kodus on mingil perioodil palju kärbseid, sääsed tulevad tuppa või mõned teised putukad segavad sinu kodust elu, siis põleta Patšuliviirukit või -õli siseruumides.


Hüperaktiivsus ja liigne närvilisus 

Patšuli on suurepärane närvide rahustaja ja seda eriti ajal, mil ollakse äärmiselt närviline. Kui sa tunned, et sa ise või keegi sinu pereliikmetest on hüperaktiivseks muutunud, miski on närvid väga pinguli tõmmanud ja sa soovid kiiret rahunemist, siis põleta Patšuli eeterlikku õli õlilambis või viirukit enda lähedal.

Spirituaalne kodu-, kristallide- ja auratervendaja


Põleta Patšuliviirukeid ja eeterlikku õli, et enda majanduslikku seisu parandada. Põleta seda selleks, et suurendada rahaenergia voolu ja materiaalset õnne üleüldiselt.


Väga kasulik on selle taime viirukite ja eeterliku õliga puhastada küllusekristalle. Kui seda teha, siis küllusekristallid hakkavad paremini tööle ja vabastavad nendesse kogunenud negatiivset energiat. Sinu kodus asub küllusnurk Ida- ja Kagu-ilmakaares, kus on kõiki küllusekristalle kasulik hoida. Põleta Patšuliviirukit ja eeterlikku õli just nendes ilmakaartes, et aktiveerida küllusenergia liikumine lisaks kristallides ka enda kodus.


Põleta viirukit ja õli enda lähedal, et iseenda Auraväljast ära puhastada ebaõnne, mis ei lase sinu elus materiaalsel õnnel eksisteerida. Põleta seda alati siis, kui sa tunned, et vajad majanduslikku turgutust või kosmilised seisud on seotud materiaalsete teemadega.


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Värvus Viiruki pikkus on ca 3 cm. Sisaldab väikest ümmargust viirukialust.

Sildid: PATŠULI, Väeesemed, viirukid, patšuli viiruk, patšuli viiruk koonus, patšuliviiruk, patšuliviiruk koonus, koonus, rahamaagia, küllus, loits, maagia, raha, materiaalsus, rahakott, kagu, maa element, feng shui, armumine

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja