55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

POSITIIVSUS viiruk (ca 12 tk pakis)

  • 4.70€

Toote detailid

  • Mudel: POSITIIVSUS viiruk (ca 12 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


POSITIIVSUSEVIIRUK on kokku pandud erinevatest taimedest, mis üheskoos viirukina põletatuna toovad esile hulgaliselt positiivset energiat, sellest tuleneb ka selle viiruki nimetus. Viirukiretsept on salajane, kuid selle koostisosad on 100% taimsed. Positiivsuseviiruk on sinu jaoks, kui sa soovid olla positiivne ja enda ellu rohkem seda energiat tuua. 


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


POSITIIVSUSEVIIRUK


- Põleta Positiivsuseviirukit ajal, mil tunned, et vajad emotsionaalset ja vaimset turgutust. Kui sinu mõtted on negatiivsed, oled pessimistlikuks muutunud, kergelt ärritud, kurb ja stressis, siis põleta Positiivsuseviirukit. Lase sellel viirukil enda tuju ja suhtumist muuta, see aitab sul seda teha. 

- See viiruk täidab keskkonnda positiivse energiaga, seal kus sa seda põletad, see saab sellega täidetud. Seda on hea põletada näiteks selleks, et enda koju head energiat juurde tuua. Mida rohkem on head energiat, seda kiiremini lähevad sinu soovid täide, seda paremini sa end tunned ja külluseenergiad selle arvelt saavad aktiivseks muutuda. 

- Seda viirukit võid põletada ükskõik kus ja millal, seda on alati kasulik põletada. Kui soovid kvaliteetaega kellegiga nautida, siis Positiivsuseviiruk aitab luua head keskkonda. Kui sulle tullakse külla, siis seltskonnas hea tuju üleval hoidmise jaoks on see samuti tõhus. 

- Võid ajapikku märgata, et seda viirukit on vaja teatud rituaalides ja maagiates. Kui seda on vaja, siis ära kindlasti jäta seda välja. Selles on mitmekülgselt selliseid taimi, mis suudavad rituaali või maagiat ellu viia. 

- Põleta seda viirukit alati, kui keegi on sinu kodus olnud kurb, nukker või on sinule külla tulnud halbade uudistega. See viiruk aitab eemaldada negatiivset energiat, mis koduseinte vahele on kinni jäänud. Alati tuleb sellist energiat puhastada, vastasel juhul sa muutud ise selliseks.


Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsuse ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: POSITIIVSUS, Väeesemed, viirukid, positiivsus viiruk, positiivsuseviiruk, positiivsusviiruk, positiivne, kurb, nukker, halvad uudised, energia, küllus, keskkond, rituaal, hea tuju

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja