55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ROOS viiruk (15 tk pakis)

  • 4.60€

Toote detailid

  • Mudel: ROOS viiruk (15 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimusega ja see lausa kutsub inimese hinge enda juurde. Roos on spirituaalses maailmas aukohal ja väga kasulik lill erinevate rituaalides ja maagiates. Roos kannab endaga kaasas ennekõike armastuseenergiat ja kui roosist valmistada erinevaid väeesmeid nagu näiteks küünlaidviirukeid või eeterlikke õlisid, siis need aitavad luua ning tuua inimese ellu armastust. Roos suurendab, parandab ja taastab armastuseenergiat. Roosi on hea kasutada nii vallalisel kui suhtes olijal, see aitab parandada seda, mida on vaja südames parandada, ja tuua ellu seda, mida süda soovib.


Roos ei ole ainult armastuse teemal kasulik, see aitab kaasa ennustamise jaoks vajalike energiate tekkele. Roosi kasutamine ühel või teisel viisil, nagu näiteks küünla või viiruki põletamisel, vallandab energiaid, mis aitavad ennustamise ajal näha selgelt ning vastustel tulla kiirelt ja korrektselt.


Roos aitab kaitsta seda, mis on inimese jaoks väärtuslik. Näiteks kui sa armastad oma kaaslast, lapsi, kodu või koera, siis Roos on see, mis aitab kõiki neid kaitsta, kellel on sinu südames koht. See lisaväärtus, mis Roosil eksisteerib, annab inimestele võimaluse selle lille väge mitmel viisil kasutada.


Roosiviiruki, -küünla või eeterliku õli põletamine aitab sinus vallandada positiivseid emotsioone, aidates sul näha ilu erinevates asjades või teemades. Roos õpetab üles leidma ilu, headust, õnne ja positiivsust. Väga  kasulik on kasutada Roosist valmistatud väeesemeid.


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


ROOSIVIIRUK

Roosiviirukitega puhastage oma kodu stressist, mis põhjustab suhtesse probleeme ja tülisid. Selleks põletage Roosiviirukit kõige läbikäidavamas toas. Põletage Roosiviirukit magamistoas, et tõsta romantikat, kirge ja sensuaalsust.

- Roosiviirukil on väga kvaliteetne toime ja energia, kui me soovime tervendada, taastada ning aktiveerida armastuseenergiaid. Roosiviiruk vabastab kõigepealt ruumi, kristallidesse või nimese Auravälja kogunenud negatiivse energia, seejärel alustab tervendamist, energiate tasakaalustamist ja parandamist. Kui see on tehtud, siis aktiveerib see armastusenergiate kas siis inimese hinges, keskkonnas või kristallides. 

- Põleta Roosiviirukit siis, kui soovid enda ümber luua parajalt mõnusa, rahuliku, stressivaba, romantilise ja armastuseenergiat täis atmosfääri. Kui sa tunned sellest kõigest puudust, siis kasuta Roosiviirukit selle meeleolu saavutamiseks.

- Põletage Roosiviirukit kodu kõige Läänepoolsemas toas, et seda ruumi puhastada. Lääs on seotud perekonna armastusega ja laste heaoluga. Roosiessentsiga viirukid aitavad lastele rahu tuua

- Põletage Roosiviirukit armastusealtaril armumaagiate- ja rituaalide võimendamiseks. 

- Roosiviirukit tuleb põletada selles rituaalis või maagias, kus see on kirjas. Kunagi ei tohi sellistest nõiduslikest tegevustest jätta välja ühtegi vajaminevat komponenti. Kui seda teha, siis võib rituaal või maagia teise kursi võtta ja soovitud tulemuse saavutamine võib osutuda võimatuks. Huvitavate rituaalide ja maagiatega saad tutvuda SIIN.


- Roosiviiruki essents puhastab erinevaid väeesemeid, mis on seotud armastusega. Roosiviirukiga saab puhastada Roosast KvartsistRoosast Opaalist ja teistest roosat värvi kristallidest valmistatud ehteid.

- Põletage Roosiviirukit erinevate armastuseteemaliste kristallide kõrval, et neid kristalle puhastada.

- Sobib koos põletamiseks Roosi-, Vanilje- või Sandlipuuküünlaga ja ka koos roosade ning valgete küünaldega.

Armastusekristallide aktiveerimine


Põleta Roosiviirukit armastusekristallide keskel, kõrval, armastusealtaril või mandala kõrval, mille oled endale loonud armastuseõnne suurendamise eesmärgil. Roosiviiruk aktiveerib need kristallid, mis sul juba olemas on, aidates neil omavahel koostööd teha ja sulle soovitud tulemust tuua. Kui põletad seda viirukit armastusealtaril või näiteks ükskõik millise armastuserituaali/-maagia kõrval, siis see muudab võimsamaks selle sõnumi ja toime. Roosiviirukit on kasulik teatud aja tagant armastusekristallidega kokku viia. Kui oled enda koju kristalle toonud, siis tulen neid aeg-ajalt erinevate küünalde, viirukite, rituaalitaimede või eeterlike õlidega turgutada.


Feng Shui kodutervendusteraapia Edela- ja Lääneilmakaarele


Edelas ja Läänes asub Feng Shui järgi kodu romantikanurk ja perekonnaõnnenurk. Nendes kahes ilmakaares on kasulik hoida armastusekristalle ja lisaks sellele põletada seal Roosiviirukit. Roosiviiruki nendes ilmakaartes põletamine aitab neid energiakanaleid ehk -nurki aktiveerida. Kui need energiakanalid on aktiivsed, siis eksisteerib sinu kodus ja elus romantika, armastus ning perekonnasisene õnn ja rahu.


Uue armastuse leidmise rituaal


Sul on võimalik teha roosiküünlaga ja Roosiviirukiga imelihtsat kristallirituaali. Selleks leia roosat värvi alus, taldrik või kuumakindel plaat, millele sa saad rituaali luua. Aseta Roosiküünal selle keskele ja küünla ümber pudista roosiõisiAseta küünla ümber ja roosiõite peale üks Rodokrosiit, Larimar ja Roosa KvartsViimasena sea üks Roosiviiruk küünla kõrvale viirukialuse peale. Nüüd süüta küünal ja viiruk põlema, samal ajal lausu enda mõtetes: "Uus armastus saabugu minu teele!" ja korruta seda lauset täpselt nii palju, kui selleks on soov. Küünal tuleb lõpuni põletada täpselt nii mitme päeva jooksul, kui selleks aega läheb. Iga kord, kui sa süütad küünla uuest põlema, tuleb seada küünla kõrvale suitsema ka üks Roosiviiruk ja lausuda rituaalilause.


Kui küünal on ühel päeval ära põlenud, siis tuleb kristallid ja roosiõied kokku korjata ja need ühte kotti panna. Rituaalikotis on sees uut armastust ligikutsuv sõnum ja see töötab seni, kuni armastus on sinu teele saabunud. Rituaalikotti võib hoida täpselt seal, kus sa seda soovid hoida, kuid kõige parem on seda hoida armastusealtaril. Rituaalikott töötab senikaua, kuni see on suletud. Ühel päeval, kui sa oled armastuse leidnud või soovid teatud põhjusel rituaali vabastada, siis tuleb kristallid ja roosiõied loodusesse viia.


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: ROOS, Väeesemed, roosi viiruk, roos viiruk, roosviiruk, lääs, armastus, romantika, armastusekristallid, sensuaalsus, parem läbisaamine

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja