55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

SIDRUNHEIN viiruk (ca 15 tk pakis)

  • 4.90€

Toote detailid

  • Mudel: SIDRUNHEIN viiruk (ca 15 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias ja Guatemaalas. Sidrunheina taimelehtedes peitub maagiline tervendav vägi. Sidrunhein on väga mitmekülgne ja sellel on palju pakkuda sinu tervise ja heaolu parandamiseks. Sidrunheinalehtedest on võimalik valmistada tervendavat teed ja selle taime viiruk ja eeterlik õli on võimas alternatiivravim. Sidrunhein on oma välimuselt pikkade lehtedega ja meenutab veetaimestikku. Sidrunheina on läbi aegade kasutataud ravimina ja see on aukohal Aasia köögis. 


Sidrunhein  on väga tugeva ja meeliäratava lõhnaga. Selle tugev lõhn ei jäta kedagi külmaks ja kui sulle väga meeldib see, siis on see märk sellest, et sul on seda eeterlikku õli tervendaval eesmärgil vaja. Sidrunhein kuulub minu lemmikute hulka. Sidrunhein kannab endaga kaasas meeldivat lõhna, mis meenutab väga selgelt sidrunit, kuid tegelikkuses ei ole sellel taimel sidruniga rohkem midagi ühist.


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


SIDRUNHEINAVIIRUK


- Sidrunheinaviirukit soovitan kindlasti enda ellu tuua ja põletada ajal, mil stress on kasvanud üle pea. Sidrunehinaviiruk on üks parimaid stressi leevendajaid, sellel on võime maandada vaimset ja füüsilist pinget. Kui tunned end halvasti, siis sea viiruk enda lähedale suitsema.

- Sidrunheinaviiruk parandab kõigi meeleolu ja tuju, kes asuvad selles ruumis, kus Sidrunheinaviiruk suitseb. Sellega on võimalik luua mõnusamat  keskkonda koosviibimisteks või perekonnaga aja veetmiseks. Kui sa soovid keskenduda positiivsetele teemadele ning pöörata vähem tähelepanu negatiivsusele, siis on see just õige viiruk.

- Sidrunhein aitab spirituaalsel tasandil perekonnasidemeid tugevamaks muuta, perekonnaliikmete vahelisi probleeme lahendada ja üleüldse perekonnaõnne ligi kutsuda. Põleta seda enda kodus, et terve perekond saaks hästi läbi. Põleta seda kristallide juures, mis on mõeldud perekonda ühendama ja enda lähedal, kui soovid Auraväljast eemaldada tülitsemistest tekkinud negatiivset energiat. Sidrunhein aitab lahendada probleeme ja tülisid, mis sul on olnud enda kallite inimestega. Seda on kasulik põletada ka peale tülitsemist, et negatiivne energia koduseinte vahele kinni ei jääks.


- Lisaks perekonda ühendavale toimele suudab Sidrunhein tervendada Südametšakat. Põleta seda meditatsiooni ajal, kui üritad enda Südametšakrat tervendada. Põleta seda kindlasti ajal, mil tunned end kurvana. Kui sulle tulevad valusad mälestused minevikust meelde, siis seda enam on kasulik seda enda lähedal põletada. Sidrunhein aitab tervendada Südametšakras olevat valu, aidates sul see ära seedida ja seejärel vabaks lasta.


- Sidrunheinaviiruki puhul on tegemist meelte värskendajaga, see on kasulik sinu Auraväljale, aidates sul tunda end puhanu ja värskena. Kui sa oled pidevalt väsinud või ei ole öösel saanud end korralikult välja puhata, siis lase Sidrunheinaviirukil end taastada.

- Kui sa tunned, et sinu sees on väga suur segadustunne, sa ei suuda keskenduda ega selgelt mõelda, siis on Sidrunheinaviiruk sinu jaoks väga kasulik. See aitab selgust luua ja on eriti kasulik neile, kes on paadunud ülemõtlejad. Kui sul on probleeme keskendumisega, siis kindlasti põleta seda hetkel, mil sul on vaja keskenduda. Sobib ka koolilastele, et parandada nende õppetööd ja tulemusi.

- Sidrunheinaga on võimalik puhastada ja taaselustada rituaaliesemeid. Kui sul on olemas kristallid, pendlid või su kodus on maagiad, siis põleta aeg-ajalt, eriti just Täiskuu ajal, nende lähedal Sidrunheinaviirukit. Sidrunhein aitab neid aktiveerida ja selle taaselustav vägi paneb maagiad kiiremini tööle. See on väga kasulik maagilise atmosfääri loomisel. Sidrunheinast valmistatud viirukiteeeterlike õlide ja küünalde põletamine aitab luua keskkonna, kus maagia saab hakata ellu ärkama. Sidrunhein loob energialaine, milles on võimalik erinevaid nõiduslikke protseduure läbi viia. See tekitab vastava meeleolu ja motiveerib midagi head korda saatma. 

- Kui soovid nägemusi näha ja mõista paremini seda, mida oled unes kogenud, soovid enda intuitsiooni tugevdada, siis ka selleks on Sidrunheinaviiruk hea. Põleta seda mediteerimise ajal või puhkehetkel, sule silmad ja lase visioonidel tekkida. Kui soovid unenägude kohta uurida, siis keskendu suletud silmadega sellele, mida unes nägid ja saada palved teele, et sa suudaksid need unenäod enda jaoks ära lahendada.

- Põleta Sidrunheinaviirukit enda kodu välisukse lähedal, et peletada eemale igasugune halb energia, mis soovib sinu koju siseneda või mis on juba koju saabunud. Eriti kasulik on Sidrunheinaviirukit põletada kohe peale Salveipuhastust. Hoia Sidrunheinaviiruki kõrval Musta Obsidiaani või Šungiidi püramiidi, et muuta kodupuhastust veelgi intensiivsemaks ja tõhusamaks.

- Kingi see viiruk sõbrale või kaaslasele, kellele soovid head õnne. Tegemist on rõõmutoojaga ja negatiivse energia vabastajaga. Sellega on võimalik sul tuua oma tuttava ellu tuua palju rõõmu ja positiivsust.

- Sidrunhein suudab armastuseenergiaid esile kutsuda ja seda on kasulik põletada ajal, mil teed mõnda armastuserituaali või -maagiat. Väga kasulik on seda põletada ajal, mil oled koos oma kallimaga. Kui soovid viljakuseenergiat suurendada, siis võiksid kasutada nii Sidrunheinaviirukit kui ka Sidrunheina eeterlikku õli. 

- Sidrunheinaviirukiga on kasulik puhastada armastuse-, positiivsusekristalle, aga ka stressi maandavaid ja intuitsiooni arendavaid kristalle. 

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsuse ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 21 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm.

Sildid: SIDRUNHEIN, Väeesemed, viirukid, sidrunhein viiruk, sidrunheinaviiruk, sidrunheina, positiivsus, head energiad, aura, stress, pinge, hea meeleolu, hea tuju, vaimne pinge, füüsiline pinge, perekonnasidemed, perekonnaõnn, südametšakra, väsimus, kristallide puhastamine, maagiate aktiveerimine, unenäod, hea õnn, armastus, armastuseenergiad

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja