55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

VIIRUKIPUU viiruk (ca 13 tk pakis)

  • 4.90€

Toote detailid

  • Mudel: VIIRUKIPUU viiruk (ca 13 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


VIIRUKIPUU on teine laialtlevinud puu Salvei kõrval, millest valmistatakse viirukeid. Viirukipuu on pärit Lähis-Idast, Indiast ja Aafrikast, seal kasutatakse seda puud väga palju. Näiteks Lähis-Idas kasutatakse Viirukipuu viirukeid halva energia eemaldamiseks ja hea õnne üles äratamiseks. Viirukipuu on kindlasti üks väeetaim, mida tasub enda kodus hoida. 


Viirukipuud peetakse väga kvaliteetseks väetaimeks, mille suitsul on tervendavad omadused. Seda põletades avaldub eeterlik õli, mis on väga kvaliteetsete raviomadustega. Seega lisaks Viirukipuu suurepärasele aroomile, on sellel väga palju pakkuda ka inimese vaimsele ja füüsilisele kehale.


Selle viiruki aroom on üheaegselt maalähedane, veidi vürtsikas ja magus. On vähe neid, kellele selle viiruki aroom ei meeldi. Viirukipuu teine nimetus on Boswellia, sellest on La Tene toodete seas olemas Boswelliaküünal ja Cytoplani Boswellia toidulisand. Boswellia on ravimtaim, mida kasutatakse raskete haiguste puhul juba rohkem kui 5000 aastat. 


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


- Viirukipuu viirukis on eeterlik õli, mis on stressi maandava toimega. See toimib kui rahusti, kui seda viirukit põletada. Kui tunned, et oled väsinud, vaimselt kurnatud, emotsionaalselt katki ja vajad midagi, mis tõstaks sinu tuju ning parandaks meeleolu, siis viirukipuu suudab seda teha. Pane see viiruk suitsema ja anna sellele võimalus.


- Viirukipuud peetakse nooruslikkuse allikaks, kuna selles viirukis on eeterlikku õli, mis aitab õhust puhastada toksiine, mis kiirendavad naha vananemist. Spirituaalses mõttes ka hinge vananemist. Võta Viirukipuu kasutusele juba nende omaduste tõttu.


- Viirukipuu toetab immuunsüsteemi, selle kasutamisel saad tugevdada oma keha vastupanuvõimet viirushaigustele ja bakteriaalsetele haigustele. Külmetushaiguste perioodil kasuta Viirukipuu viirukit regulaarselt koos Eukalüpti, Salvei, Ingveri ja Teepuu eeterlike õlidega. Need loovad hea viisiku viiruste vastu võitlemiseks.


- Viirukipuu viiruki põletamine aitab vähendada vajadust sõltuvust tekitavate ainete ja toidu järele. Seda on hea põletada neil, kes soovivad liigsöömist vähendada või aidata alkoholismi all kannatavat pereliiget. Selles viirukis on keemilised ühendid, mis takistavad sõltuvuste teket.


- Põleta seda viirukit, kui soovid oma koduseinte vahelt puhastada seisvat energiat. Kui sa ei ole üldse kunagi või oled väga ammu oma kodu energiat energeetiliste rituaalidega puhastanud, siis võiks viirukipuu olla üks nendest, mida kasutada. Esmalt puhasta kogu elamine Salvei rituaalitaimega, seejärel Palo Santoga ja siis Viirukipuuga, nii tagad energiate täieliku puhastuse. Seejärel võid kasutada ükskõik millist teist viirukit, et seada energiad konkreetses suunas kasvama.


- Viirukipuu aitab kaasa spirituaalsele arengule. Spirituaalne areng tähendab inimese hingelist, emotsionaalset, vaimset arengut, selle käigus vabastatakse vanu halbu harjumusi ja tõekspidamisi. Spirituaalse arengu käigus on võimalik tarkusi omada ja end paremaks inimeseks kujundada. Viirupikuu viiruki kasutamine äratab sinus üles teadmiste muutumise, seda regulaarselt kasutades võid ka ise märgata, kuidas sa hakkad elu teise pilguga nägema.


- Põleta viirukipuu viirukit kaitsekristallide kõrval, et neid puhastada. Kaitsekristallid koguvad enda sisse keskkonna negatiivset energiat ja samal ajal suunavad sellesse keskkonda ka head energiat ja seetõttu tuleb see energia nende seest ära puhastada, et need ei annaks seda mingil hetkel uuesti keskkonda tagasi. Kristallide puhastamine on ülimalt oluline, kui soovid nendest maksimaalselt abi saada. 


- Võid viirukipuu viirukit põletada koos teiste viirukitega. Näiteks aitab Viirukipuu avada Jasmiiniviirukis armastusele kaitset loova toime. Jasmiin on romantika ja armastuse taim, viirukipuu kaitsetaim. Kui neid koos põletada, siis nende energiad segunevad. 


- Kui sa kardad, et keegi on sulle halba soovinud või sa oled olnud situatsioonis, kus keegi on sinu peale häält tõstnud, sulle halvasti öelnud või öelnud halbu soove, siis on vaja oma Auraväli esimesel võimalusel Viirukipuuga ära puhastada. Sea viiruk suitsema ja tee sellega enda ümber ringe. Liigu ülevalt alla ja uuesti üles. See aitab ära võtta ärasõnuvat energiat, mille keegi on sinu peale pannud.


- Viirukipuu on seotud kaitseenergia loomisega ja sellega on võimalik luua oma kodule ümber kaitsev kiht. Sedasama saad teha ka enda Auraväljaga või näiteks ka lapse Auraväljaga. Kui soovid luua kaitsvat kihti kodueenergiale, siis käi suitseva viirukiga läbi kõik oma kodu välisseinad. Liigu kodus nii, et Viirukipuu suits kandub kõikide seinte juurde. Tee seda vähemalt korra kuus, et kodul oleks kaitseenergia pidevalt peal. Tee seda iseendale või lapsele, liikudes viirukiga ülevalt alla.


Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsuse ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: VIIRUKIPUU, Väeesemed, viirukid, viirukipuu viiruk, viirukipuuviiruk, halb energia, hea õnn, stress, rahusti, rahu, halb tuju, nooruslikkus, vananemine, immuunsüsteem, viirused, sõltuvused, seisev energia, koduenergia, spirituaalsus, spirituaalne areng, kaitsekristallid, halb energia, ärasõnumine

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja