Menüü
Ostukorv

TAROKAARDID "CLEOPATRA"

TAROKAARDID "CLEOPATRA" VÄEESEMED
TAROKAARDID "CLEOPATRA" VÄEESEMED
TAROKAARDID "CLEOPATRA" VÄEESEMED
TAROKAARDID "CLEOPATRA" VÄEESEMED
TAROKAARDID "CLEOPATRA"
28.80€
Maksudeta: 24.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TAROKAARDID "CLEOPATRA"

Need tarokaardid on eelnevalt Tene poolt kasutatud.

Pilt on illustreeriv. Skolessiit ja Kullisilm ei kuulu kaartide juurde.

TAROKAARTE kasutatakse ennustamiseks juba aegade algusest peale. Neid saad kasutada mineviku, oleviku ja tuleviku küsimuste korral. Väga oluline on tarokaarte ladudes luua enda jaoks spetsiaalne spirituaalne ja müstiline atmosfäär. See on oluline selleks, et kaartide ladumine tuleks sul hästi välja.

Kasuta selleks Boswellia küünaltViirukipuu eeterlikku õli ja Viirukipuuviirukit. Kõik kolm on vajalikud, kui soovid ekstra head tulemust saada. Ja on eriti kasulikud justnimelt algajatele, aidates kiiresti kaardid enda jaoks selgeks õppida.

Tarokaartide jaoks leia endale kott või karp milles neid hoida. Võid hoida neid ka originaalpakendis, et nende energia säiliks. Aga ma kindlasti soovitan sul hoida tarokaartide juures 3 Skolessiidi ja Kullisilma kristalli, mis aitavad sul saavutada õigete vastuste välja võtmist kaartide näol. Olen iga kaardipaki juurde lisanud selle energiakristallid ja neid tasub alati hoida kaartide ladumise ajal laua peal. Kui sa kaarte ei lao, siis soovitan neid kristalle hoida tarokaartide kõrval või kotis.

Miks just Skolessiit? See on üks tugevamaid energiakristalle tarokaartide jaoks, aidates sul intuitiivselt õigeid vastuseid saada ja see suurendab sinu enda oskust tarokaarte laduda.

Kõikide tarokaartidega on kaasas lühikirjeldus kaardi omaduste kohta. Saad läbi selle vastused teada. Hiljem on mul plaanis kõikidele taro huvilistele kirjutada pikalt ja põhjalikult välja nende tähendused. Jälgi minu kodulehtefacebookis ja instagramis mind. Jagan vihjeid nende kohta igal pool.

- Tarokaardid "Cleopatra"

- Kaardipakis 78 kaarti

- Kaardi möödud ca 120x70 mm

- Kaasas inglise keelne juhend

Lisainfo
Lisainfo Tarokaardid "Cleopatra". Kaardipakis 78 kaarti. Kaardi möödud ca 120x70 mm. Kaasas inglise keelne juhend.
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
11.00€
Maksudeta:9.17€
KULLISILM poleeritud
Enim müüdud
KULLISILM ehk Sinine Tiigrisilm on üks Tiigrisilma vormidest. Kullisilma kaevandatakse peamiselt Namiibiast ja Brasiiliast, nii nag..
2.00€
Maksudeta:1.67€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:9.08€
VIIRUKIPUU eeterlik õli pärineb Boswellia taimest. LA TENE poodides on ka Boswellia küünalt võimalik endale soetada ja tegemist on tegelikult sama..
40.00€
Maksudeta:33.33€
Pilt on illustreeriv. Malahhiit ja Skolessiit ei kuulu kaartide juurde.TAROKAARTE kasutatakse ennustamiseks juba aegade algusest peale. Neid saad..
45.50€
Maksudeta:37.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.