55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

MAASIKA KVARTS võtmehoidja erikujuline

  • 11.60€

Toote detailid

  • Mudel: MAASIKA KVARTS võtmehoidja erikujuline
  • Saadavus: Laos


MAASIKA KVARTS on tuhmroosa Kvartsiline, mis on Kvartsi ja Goethiidi kombinatsiooni kristall. Maasika Kvartsi ei ole maailmas väga palju, seda leidub vähesel määral Mehhikos ja teatud Aafrika piirkonandes. See on ka põhjus, miks Maasika Kvartsist on haruldane leida ehteid. Kõige luksuslikum Maasika Kvarts pärineb Kasahstanist, millest tehakse ka väga luksuslike ehteid.

Maasika Kvarts on armastusekristall, mis aitab hingesugulast leida, suurendab hoolivuse tunnet, aitab armastada tingimusteta, suurendab enesekindlust armastamisel ja loob häid emotsioone ükskõik kelle ning mille ümber, kus see ka ei oleks.
See on kristall, mis aitab edendada romantilisi tundeid, aidates enda tundeid jagada nii nagu need reaalselt ka eksisteerivad. Eemaldab hirmu, mis tekib oma tunnete väljendamisega.

See on kristall, mida näiteks kingitakse selleks, et enda usaldust tagasi võita või andestust teiselt inimeselt saada.

Maasika Kvartsi vii tööjuurde, kus sinu tööpink, töölaud või töötegemise asukoht on väga läbikäidava koha peal. See aitab keskenduda sellises olukorras, kus sind väga palju segatakse ja ei lasta sul rahulikult oma tööd teha. Maasika Kvarts on näiteks kasulik ka lastele koti sisse kaasa andmiseks kooli, kui nad ei suuda teiste laste pärast keskenduda. 

KODU VÕTMETELE

- Maasika Kvarts toob kodule armastuseõnne, hoia seda koduvõtmete küljes, et alati romantikaenergia ja suhteõnn kodus hoida. Maasika Kvarts leevendab pinget ja seda on hea kaasas kanda näiteks ka lapsel oma koduvõtmete küljes. 

SODIAAK 

Maasika Kvarts õpetab KAALUDELE enesearmastust, endaga rahulolemist ja enda väärtustamist. Leevendades emotsionaalseid pingeid ja tervendades Kaalude armastusevälja. Seejärel toob Maasika Kvarts Kaalude ellu soovitud armastust. See on Kaalude kire ja romantika kristall, mis aitab Kaaludel leida enda kõrvale hingesugulast.

Maasika Kvarts on kasulik JÄÄRA naisele, kui on soov armastust leida, suhet luua ja hingesugulast enda eluteele kutsuda. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Maasika Kvartsi võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lootoseviirukiga või Roosa Geraniumi eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 2,5*2,2*1 cm.

Sildid: MAASIKA KVARTS, maasika kvarts võtmehoidja erikujuline, armastus, romantikaenergia, suhteõnn, suhe, pinge leevendus, laps, usaldus, andestus, hingesugulane, armastuse kristallid,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja