55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

MUST TURMALIIN võtmehoidja lihvimata

  • 11.80€

Toote detailid

  • Mudel: MUST TURMALIIN võtmehoidja lihvimata
  • Saadavus: Laos


Kristall võib sisaldada vähesel määral Hematiitkvartsi.


MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba deemonite ja väga halbade hingede eemale peletamiseks. Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitsekristalle, ärasõnumise ja äraneedmise eest hoidmise kristalle terves maailmas. 


Musta Turmaliini peamiseks leiukohaks on BrasiiliaHiinaIndiaNamiibia ja Pakistan. Must Turmaliin on üks Turmaliini liikidest, Turmaliine on olemas veel erinevas värvuses. Igal värvil on omad energeetilised toimed ja vaimset keha mõjutavad energiad. Must Turmaliin sai hiljem omale ka lisanimetuse Schörl, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suurem Musta Turmaliini allikas. Just selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini Schörliks kutsuma. Tänapäevani on kasutusel mõlemad nimed, nii Must Turmaliin kui ka Schörl.


Mustal Turmaliinil on jõud, mida enamustes kristallides ei ole. Nimelt suudab Must Turmaliin säilitada seda, mida sa oled loonud, lisaks hoida selle kristalli kandjast eemal salakavalad ning manipuleerivad inimesed. Must Turmaliin on kristall, mis sobib ükskõik millise teise kristalliga kooskandmiseks, kuna see kaitseb ka seda, millepärast sa teist kristalli kannad. Kui sa kannad seda koos Roosa Kvartsiga, siis kaitseb Must Turmaliin armastus, kui koos Sammalahhaadiga, siis tervist, jne. Musta Turmaliini kandmine on kasulik kõigi jaoks, oled sa naine, mees või laps.

Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista, mida nad enda elus valesti teevad, kus nad kurja teevad ja kelle vastu on õelad. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule, et muutuda paremaks inimeseks. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamisvõimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.


Ülim kaitsekilp kõige halva eest


Must Turmaliin on kristall, mis jagab enda lähedusse ja seda kandvale inimesele kaitset. See kristall loob enda ümber kaitsva blokaadi kõige halva eest, mis selle läheduses asub. Mustal Turmaliinil on olemas loomulik kaitsekilp ja kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis ka sinu ümber tekib selline kaitsekilp. Kui sinu poole suunduvad energiad, mis võivad sind rivist välja lüüa, sind häirida, segada, sind närviliseks muuta ja sulle liiga teha, siis Must Turmaliin ei lase nendel energiatel sinuni jõuda. Musta Turmaliini kandes põrkavad negatiivsuse nooled tagasi sinna, kust need on pärit. Must Turmaliin toimib kui energiate filter, see tuvastab väga kiirelt ära selle, mis on sinu jaoks vajalik ja mis mitte. See on kristall, mis aitab sind säästa nendest energiatest, mis võivad sinu elu peapeale keerata.


Must Turmaliin on kristall, millel on olemas vägi, mis suudab sind kaitsta väga ohtlikes olukordades. Musta Turmaliini kaasas kandes aitab see sind kaitsta inimeste eest, kes võivad sind vigastada, ahistada, sinuga vääralt käituda ja see lausa kaitseb sind eluohtlike olukordade eest. Kui sa liigud rahvarohketes kohtades või seal, kus sa tead, et koos on väga palju erinevaid inimesi, siis kindlasti kanna endaga Musta Turmaliini kaasas. 


Musta Turmaliini põhiomadusteks on ärasõnumiste ja needmiste eest kaitsmine, auravälja tugevdamine ja tervendamine ning karmavõlgade lahendamine. Must Turmaliin on ülim kaitsekristall, mis võib, nii nagu ka Mäekristall, olla su energiat andvaks kaaslaseks terveks su eluks. Kaelas ehk talismanina kandes aitab peatada sinu poole suunatud ärasõnumist, raskeid ravimatuid haiguseid, suurte vigastustega õnnetusi ning depressiooni. 


Must Turmaliin suudab kaitsta halva Karma tekkimise eest, aidates ära hoida ebaõnne ja kurja, mida sa võid kogemata endale tekitada. Must Turmaliin paneb sind enda tegude üle mõtlema, aidates sul vastutada selle eest, mida sa teed ja mõtled. Must Turmaliin muudab sind vastutavaks ja kui sa vastutad, siis sa teed teadlikult vähem liiga iseendale või teistele. Must Turmaliin on väga hea halva Karma vabastaja - see aitab korda teha ka neid minevikutegusid, mis sulle täna ebaõnne toovad.    


Õnnetused juhtuvad meie kõigiga ning need juhtuvad põhjusega, ehk järelikult on meil vaja nendest õppida. Musta Turmaliini kandmine aitab aga kaitsta väga tõsiste probleemide eest ning samal ajal aitab mõista, mida meile üritatakse selle kõigega selgeks teha. Must Turmaliin võimendab teisi kristalle, mis aitavad viia läbi astraalrännakuid, kaitseb ja eemaldab halba energiat. Näiteks kombineerides seda Kiastoliidiga, aitab see astraalrännakuid läbi viia.


Kombineerides Musta Turmaliini Hematiidiga, aitab see kristalliduo luua lapsele ülimalt tugeva kaitsekilbi teiste laste kriitika eest. Kui nende kristallide kõrvale lisada veel Gagaat, aitab Gagaat juba kiusataval lapsel teiste jaoks nähtamatu olla. Kombineerige Musta Turmaliini Rüoliidiga ning kandke koos teiste kaitsekristallidega senikaua, kuni tunnete, et teie ellu hakkab rahu saabuma.


Must Turmaliin kõnetab sind siis, kui sinu alateadvus ütleb sulle, et sinu Aura on nõrgenenud või sind ümbritsevad inimesed, kes võivad sulle halvasti mõjuda. Must Turmaliin annab sulle siis märku, et sul on vaja lisakaitset. Kanna Musta Turmaliini koos Nefriit Jaadi kristalliga, et need kaks kristalli saaksid sinu Aura ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest, mis sinu teele võib saabuda. Tee seda juba sellepärast, et need kaks kristalli saaksid sinu Auraväljast vabastada juba olemasoleva halva energia.


Must Turmaliin kaitseb sinu häid emotsioone negatiivseks muutumis eest. Sellel kristallil on oskus sind kriitika suhtes säästa, aidates vaigistada teiste inimeste mõtteid, kui nad soovivad sulle halba öelda. See, kes kannab Musta Turmaliini, on tugevam sellest, kes seda ei kanna. 


KODU-, AUTO- JA KONTORIVÕTMETELE


Must Turmaliin on üks universaalsemaid kodukaitsekristalle, mis võiks igas majapidamises ühel või teisel kujul olemas olla. Kanna Musta Turmaliini kodu, kontori või auto võtmete küljes, et enda vara ning head õnne kaitsta. See ei lase laostumisel tekkida, ebaõnnel sinu ellu pääseda, varastel kahju osutada ning kaitseb ka füüsilise vägivalla ning õnnetuste eest.


SODIAAK


Must Turmaliin on kõige tugevamaks kaitsekristalliks ennekõike neile, kes on tähtkujult ♎ KAALUD või ♓ KALAD. Neile kahe tähtkuju esindajale soovitan ma hoida Musta Turmaliini kindlasti enda lähedal, kas siis kodus või sünnikristallide laekas. Sünnikristallide laeka kohta saad täpsemalt edasi lugeda SIIT, see on laegas, kus sa saad hoida kristalle, mis abistavad sind kaudselt terve elu vältel.


Tähemärgilt mõjutab Must Turmaliin kõige enam KAALUSID. Must Turmaliin aitab Kaaludel otsuseid vastu võtta ja nende vastuvõtmist kiirendada. Ehk seda kogu kaalumise protsessi veidigi leevendada. Must Turmaliin on ka Kaalude üks põhilisemaid kaitsekristalle, kiirendades nende otsustamisprotsessi. Kaalud võivad tunduda otsustusvõimetud, kuid lõpplahenduseni jõudes on nad kindlameelsed ning viivad alustatu lõpule. Must Turmaliin aitab neid sellel teekonnal. Kaitsekristallina hoiab see neid eemal ebaõnnest, probleemidest ja halbadest inimestest, tugevdades nende Aura kaitsekilpi ning muutes nad seeläbi stressiolukordadele vastupidavamaks.


KALADEL aitab Must Turmaliin ära hoida stressi, üliemotsionaalsust, depressiooni ja emotsionaalset langust. Kalad, kes kannavad seda kristalli ükskõik millisel eesmärgil, neid hoiab Must Turmaliin eemal stressist. See on üks kristall, mis võiks igal Kalal oma eluteel kaasas olla. Seda selleks, et mitte langeda kahju toovasse eluperioodi.


Must Turmaliin on ka SÕNNIDE kaitsekristall, mis aitab muuta neid intuitiivsemaks, aidates neil asju selgemalt näha, mõista asjade tagamaid ja analüüsida kiirelt erinevaid situatsioone.


NUMEROLOOGIA


Must Turmaliin on õnnekristalliks kõigile, kes on sündinud 16. kuupäeval, ükskõik millisel kuul. Must Turmaliin aitab mõista seda, milline unistus, soov või ambitsioon on see, millesse tuleks iseennast ja enda energiat panustada ehk millest oleks kasu. Must Turmaliin aitab energiaid maandada ja korrigeerida. Kristall, mis aitab keskenduda sellele, mis on oluline ja mis aitab olla hetkes. Must Turmaliin aitab 16. kuupäeval sündinul enda elus üles leida selle õige tegevuse, eriala või eneseteostamisviisi, mis aitaks ta elu õnnelikumaks muuta. Must Turmaliin toob õnne, rõõmu ja kaitset!


Musta Turmaliini kristalli soovitan ma laadida Ahhaat või Hematiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega või Salevi eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristall suurus ca 3*1,5*1 cm.

Sildid: MUST TURMALIIN, must turmaliin võtmehoidja lihvimata, kaitse, ärasõnumine, needused, kaitse, kaitsekristall, deemonid, halvad hinged, vägivald, halvad inimesed, kaitsekilp, halva blokeerija, energiavampiirlus, ohtlikud olukorrad, ohud, halb karma, aurakaitse, karmavõlad, õnnetuste ärahoidmine, kriitika, lapse kaitsmine, head emotsioonid, negatiivsuse vastu, kodukaitse, halb õnn, autkiatse, liiklusõnnetused, elektromagnetkiirgus, arvutid, immunsüsteemi tugevdaja, juurtšakra, stress, paanika, närvilisus, depressioon, mürkained, keha puhastamine, sõltuvused, alkoholism, narkootikumid, hasartmängud, liigsöömine, anoreksia, buliimia, kaalud, kalad, 16. kuupäeval sündinud, sõnn

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja