Menüü
Ostukorv

SININE HAULIIT võtmehoidja unenäopüüdjaga

SININE HAULIIT VÄEESEMED
Uus
SININE HAULIIT võtmehoidja unenäopüüdjaga
15.50€
Maksudeta: 12.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE HAULIIT võtmehoidja unenäopüüdjaga

SININE HAULIIT võtmehoidja aitab sinu koju, töö juurde või autoga sõitmise ajaks stabiilsemat energiat luua. Lisaks kaitseb Sinine Hauliit stressi, õnnetuste ja kurbuse eest.

Sinine Hauliit on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti siniseks, et sellest kristallist konkreetsemaid energiaid välja tuua. Väga tihti aetakse värvitud Valget Hauliiti segamini Türkiisiga, mida kindlasti ei tohiks teha. Tihti nimetatakse Sinist Hauliiti ka Türkeniidiks ja sealt võib tulla selline valearusaam, et Sinine Hauliit on sama, mis Türkiis.

Inimesed värvivad Valget Hauliiti ja teatud Ahhaadid on samuti värvimise tulemusel saanud oma kauni välimuse. See aga ei tähenda seda, et sellel kristallil ei oleks siis energiat. Teatud kristalle värvitakse, et nendes tuua konkreetseid omadusi rohkem esile ja Sinise Hauliidi puhul tuuakse selle sinise tooni tõttu esile rahu energia.

Sinisel Hauliidil on kõik omadused olemas, mis eksisteerivad Valge Hauliidi energiaväljas, seega soovitan lugeda ka Valge Hauliidi kristalli informatsiooni, et teada saada, mis omadusi veel lisaks Sinisel Hauliidil enda energiatele olemas on.

Sinine Hauliit on selline kristall, mille värvus võib tuhmimaks muutuda ja see võib ära kuluda. Eriti kehtib see Sinise Hauliidi ehete puhul. Seega, kui sul on soov Sinist Hauliiti kasutada, siis hoia seda veest eemal, et vesi seda ei kulutaks.

Väga paljudele lastele meeldib just nimelt Sinine Hauliit ja sellel on olemas ka oma põhjus, et miks neile see nii palju meeldib. Sinisel Hauliidil on oskus inimesele pakkuda turvatunnet, tunnet, et sind armastatakse ja väärtustatakse. Sinist Hauliiti väga tihti valivad kristallide seast just endale lapsed ja kui sa oled täiskasvanud ning sulle see väga sümpatiseerib, siis see võib olla ka üks energiatest, mida sa sellest kristallist otsid.

Sinist Hauliiti võib kinkida lapsele, kellele sa soovid edasi anda head õnne sõpruse loomisel!

Sinine Hauliit on Kurgutšakra kristall, mis tähendab seda, et seda kristalli saab kasutada Kurgutšakra avamiseks. Seda on kasulik hoida padja sees või selle kristalliga võib Kurgutšakra jaoks meditatsiooni teha.

UNENÄOPÜÜDJA kaitseb Sinu Auravälja kõige halva eest. Unenäopüüdja sümboliseerib väeeset, millel on oskus filtreerida inimese elust kurja ära ja lasta positiivsusel vaid selle kandja läheduses olla. Unenäopüüdja aitab eemale hoida halbu hingesid ja halbu kogemusi.

SULG sümboliseerib Ingleid, rahu, tasakaalu, müstilisi kogemusi, leevendust stressile ja energiate liikumist. Selle sümboli energia kandub kristallehtesse, mida sa selle talismanihoidjaga koos kandma hakkad. Seega, lisaks kaunile välimusele, mida sulg ehtele lisab, annab see juurde ka energiapõhist väge. 

HAMSA KÄSI sümbol kujutab endas ette kätt, mille väike sõrm ja pöial on ühesuurused ning sõrmeotsad kaarduvad väljapoole. Vahel kujutatakse neid äärmisi sõrmi ka sirgena. Hamsat võib kanda mõlemat pidi, see ei muuda Hamsa tähendust. Tihtipeale on käelabale kujutatud erinevaid sümboleid ja üheks populaarsemaks sümboliks on The Evil Eye ehk kaitsev silm. Kaitsvat silma ühendatakse Hamsaga sellepärast, et võimendada ja ühendada nende kahe sümboli väge. Kes veel ei tea, siis "Kuri silm" kaitseb äraneedmiste ja ärasõnumise eest. Täispika Hamsa käe artikli leiad SIIT.

KODU-, TÖÖ ja AUTO VÕTMEHOIDJA

Võtmehoidjana saad sa enda koju, töö juurde või autoga sõitmise ajaks endale stabiilsemat energiat enda ümber luua. Lisaks kaitseb Sinine Hauliit stressi, õnnetuste ja kurbuse eest.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Sinine Hauliit on värvitud kristall. Veega kokkupuutel hakkab see tuhmuma, seega ei tohi Sinisest Hauliidist kindlasti vee-eliksiiri valmistada ja seda ei tohi ka veega pesta.

- Unehäired, rahutu uni, närvilisus, stress, depressioon, ülemõtlemine, tuju langus, ärevushäired, meeletu magusa vajadus, meeletu rasvaste toitude vajadus, liigsöömine, alatoitumine, näljutamine.

- Soovitan Sinist Hauliiti kasutada lastel, kes on füüsiliselt nõrgad ja kellel on pidevalt erinevad haigused kallal. Sinine Hauliit aitab hapra tervisega last kaitsta. Selleks tuleks seda kristalli lapsel endaga kaasas kanda.

Kui sul on soov Sinise Hauliidi käest tervendavaid omadusi kätte saada, siis aseta see padja sisse või kanna seda ehtena endaga kaasas.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega peab neid ettevaatlikult käsitlema, et need ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

SODIAAK

Sinine Hauliit mõjub suurepäraselt VÄHILE. See aitab maandada Vähi ülemõtlemist, mis takistab hea õnne suurenemist. Sinine Hauliit vabastab Vähi energias olevaid takistusi ja parandab üleüldiselt tema elukvaliteeti. Seetõttu on Sinine Hauliit ülimalt oluline kristall neile, kes on sündinud Vähi tähtkujus. Soovitan seda kristalli hoida enda elus, kodus ja kanda ehtena, et suurendada iseenda isiklikku õnne. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Sinist Hauliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sidruniviiruki või Kadakamarja eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Võtmehoidja kogupikkus ca 12,5 cm. Sinise Hauliidi mõõdud ca 4x4x4 mm.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
61.00€
Maksudeta:50.83€
SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti..
11.80€
Maksudeta:9.83€
SININE HAULIIT võtmehoidja aitab sinu koju, töö juurde või autoga sõitmise ajaks stabiilsemat energiat luua. Lisaks kaitseb Sinine Hauliit stress..
10.30€
Maksudeta:8.58€
SININE HAULIIT võtmehoidja aitab sinu koju, töö juurde või autoga sõitmise ajaks stabiilsemat energiat luua. Lisaks kaitseb Sinine Hauliit stress..
15.50€
Maksudeta:12.92€
SININE HAULIIT võtmehoidja aitab sinu koju, töö juurde või autoga sõitmise ajaks stabiilsemat energiat luua. Lisaks kaitseb Sinine Hauliit stress..
15.50€
Maksudeta:12.92€
La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaksikute päikesemä..
10.00€
Maksudeta:8.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.