Menüü
Ostukorv

AMETÜST bonsai FENG SHUI

AMETÜST bonsai FENG SHUI VÄEESEMED
AMETÜST bonsai FENG SHUI VÄEESEMED
AMETÜST bonsai FENG SHUI VÄEESEMED
AMETÜST bonsai FENG SHUI VÄEESEMED
AMETÜST bonsai FENG SHUI VÄEESEMED
AMETÜST bonsai FENG SHUI VÄEESEMED
AMETÜST bonsai FENG SHUI
42.00€
Maksudeta: 35.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMETÜST bonsai FENG SHUI

Võimalikud valikud

AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhiko, Boliivia ja USA ning paljud teised piirkonnad. Ametüst on Kvartsiline, mille peamiseks tooniks on lavendel-lilla kuni mustjas-lilla. Ametüstis võib leiduda ka valgeid või läbipaistvaid kohti, mis on Mäekristalli osa. Ametüst on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast ametusthosmis tähendab "mittekahjulik" või "toksiinivaba". Seda seetõttu, et Ametüst vabastab hingest viha ja kibestumise ning avab hinge tervenemise poole.

Ametüst on kristall, mis toob spirituaalset energiat selle Aurasse, kes seda kannab, ja sinna keskkonda, kus see eksisteerib, lihtsalt kristallina. Ametüst aitab hingel kasvada, areneda ja õppida ning edasi liikuda. Maajumalanna Gaia on andnud maapõue Ametüsti väga palju ja seda sellepärast, et inimesed ei unustaks hinge väärtust. See on ka üks põhilisemaid omadusi, mida Ametüst endaga kannab.

Kui oled kristallide maailmas uus, siis Ametüst on üks nendest kristallidest, mida hakatakse esmalt endaga kandma või kasutama enda kodu Aura tervendamisel. Ametüst aitab, nagu ka Mäekristall seda teeb, Aurast eemaldada teatud energiad, mis siis takistavad teistel kristallidel korralikult tööd teha. Ametüst vabastab liigse materiaalsuse ja avab hinge olema avatud kõigele, mis elul talle pakkuda on.

Hoia Ametüsti lastetoas, et lapsele anda hingerahu ning tasakaalustada tema äkilist loomust. Ametüst sobib neile, kes on üliaktiivsed ja ei oska enda energiat kuidagi ära rakendada.

Ametüsti soovitan ma kasutada alati siis, kui on olnud nii-öelda "halb päev". Ametüst aitab vabastada negatiivse energia ja peatada negatiivsete asjade peale mõtlemise.

Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul, aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale. Samuti aidates elimineerida vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima. Annab kätte suuna, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 

FENG SHUI BONSAID

Kas sa oled kunagi tundnud, et sind on tabanud ebaõnn armastuses, rahaasjades, töös, suhetes või tervises? Kui jah, siis on sul mõistlik pöörata see ebaõnn õnneks. Feng Shui on energiate paikapanemise kunst ja energiateraapia, mida saad kasutada kodus, kontoris, töö juures või näiteks koduhoovis, et muuta kõik energiad õnneks.

Feng Shui energiatervendamiseks on võimalik kasutada kristalle, kuna iga kristall omab konkreetseid õnneenergiaid. Bonsaipuud, mis koosnevad kristallidest, on Feng Shui energiateraapia ühed tugevamad elemendid, mida on sul võimalik tuua oma koju või töökeskkonda.

Kristallist bonsaipuudega tuuakse erinevatesse kodupiirkonadesse energiaid, millega täiustatakse armastuse-, külluse-, tervise-, tööedu- ja teisi erinevaid energiaid. Iga bonsai on oma energiaga, vastavalt sellele, mis kristallidest see koosneb. Bonsaid on õnne aktiveerijad ja neid on äärmiselt kasulik enda koduses keskkonnas või töö juures hoida, kuna need aitavad Feng Shuis kaasa energiate liikumisele. Näiteks, kui bonsai koosneb Roosast Kvartsist, siis see aktiveerib armastuseõnne energia liikumise, kui Tsitriinist, siis külluse jne.

Feng Shui bonsaipuud loovad energiate liikumisel harmoonia, need aitavad kaasa positiivse energia tekkele ja negatiivse kustutamisele.

BONSAI JA AMETÜST 

Ametüsti kristallipuid kasutatakse kodu energia puhastamiseks, stressi leevendamiseks ja spirituaalse energiavälja suurendamiseks.

- Feng Shui järgi toimib Ametüsti puu kodus erinevalt, vastavalt siis ilmakaare järgi sätitult tulevad Ametüsti puu seest erinevad maagilised oskused välja.

- Asetage Ametüsti puu täpselt elutoa keskele, et suurendada koosviibimistel või ühistel istumistel harmooniat ja paremat üksteisega läbi saamist.

- Asetage see kristalli puu EDELASSE, et majja tuua häid sõpru, paremat üksteisega läbisaamist, head isiklikku mainet ja muuta perekonnasiseseid suhteid tugevamaks. Edelas aitab Ametüsti puu tugevdada katkiseid või lahkhelilisi suhteid, kas siis vanemaid kokku ühendada või lapse ja vanema suhet tugevdada.

- Ametüsti puu LOODESSE paigutatult toob majja head õnne koos teiste inimestega, takistades külalistel tulla halva tujuga ja pigem muutes neid õnnetoojateks. Sõbrad külla tulles toovad majja head õnne energiat ja positiivsust.

- Ametüsti puu magamistoas toob head und, leevendab stressi, leevendab suhte pingeid, tugevdab intuitsiooni.

- Asetage puu KIRDESSE, kui soovite majast stressi energia välja juhtida ja takistada stressi süvenemist/tekkimist.

SPIRITUAALSUS

Ametüsti on kasulik selle spirituaalsuse pärast. Selles on üks väärtuslik vägi, mis aitab sul enda hinge rohkem kuulata ja mõista, mis sinu hing sulle rääkida proovib. Kui me enda hinge ei kuula, siis me ei saa teha õigeid valikuid. Hinge kuulamine on sama, mis intuitsiooni järgi elamine. Ametüst aitab sul kontakti saada enda sisemise väega, mis aitab sind juhtida õigetesse kohtadesse ja õigete asjade poole. Ametüst tugevdab intuitsiooni ja avab selle arengule. 

HINGE JA KODU TERVENDAJA

Ametüst on tervendajate tervendaja ja sobib kõigile kasutamaks, kuna see jõuab Aurasse kiirelt kohale. Ametüst sobib väga hästi koju, et see vabastaks stressitekitavad energiat, mis on koduseinte vahele kinni jäänud. Selleks sobib kaunistada oma kodu geoodiliste kristallidega, kuna need puhastavad ja filtreerivad kiirelt energiaid. Tipulisi kristalle on hea hoida kodus olevate kristallikomplektide keskel, et neid võimendada ja töösse aktiveerida. Tipulisi kristalle hoitakse lihtsalt kodus, et need lisaksid kodu energiale spirituaalsust ja tervenemist. Tipulisi kristalle on hea hoida taimede peal, et Ametüst juhiks taime väe koduenergiat tervendama. Poleeritud ja lihvimata Ametüsti kasutatakse samamoodi, aga nende vägi on veidi madalam kui seda on geoodil ja tipul.

Ametüst sobib väga hästi kodu Idapoolsesse tuppa perekonna tervise edendamiseks ja Põhjapoolsesse tuppa kodust stressi välja juhtimiseks.

ETTEVÕTTE JA ÄRI KAITSMINE

Ametüst on kristall, mis aitab äriliste ja ettevõttega seotud otsuste langetamisel. Ametüst aitab mõista, millised otsused toovad häid võimalusi ligi ja mis on täis pettumusi ning pettusi. Ametüst kaitseb ettevõtet pankroti ja ebaõnne eest. Ametüsti on kasulik hoida kontoriruumis, äripinnal või ettevõttega seotud dokumentide lähedal. Kui teha spetsiaalne küllusemaagia ettevõtte ja äri pidamisele, siis võiks sinna maagiasse hiljem juurde lisada ka tükikese Ametüsti.

AMETÜST UNETUSE VASTU

Ametüsti kristalli kasutatakse stressi leevendamiseks ja hea une tagamiseks. Ametüsti hoitakse magamistoas ja seda viiakse sinna palju, et sa suudaksid lõõgastuda ning uinuda. Sobib unehäirete puhul kasutamiseks ja sobib ka lihtsalt hea ning tasakaaluka une saavutamiseks. Ametüst sobib ka sellepärast magamistuppa, et see aitab vabastada liigsetest töömuredest, mis takistavad unenägude nägemist.

Ametüst kuulub "HARMOONIAKRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille artikli leiate SIIT

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ametüst on väga kasulik alternatiivteraapias, sellel on väga palju kasulikke energiapõhiseid omadusi, mis aitavad nii mõnelegi liigagi sageli esinevale haigusnähtusele tervendust anda. Ametüst on üks peamisi kristalle, mida kasutatakse ravitsemisel ja kristalliteraapia tegemisel.

- Ametüst aitab hormonaalse tasakaalupuudusega võidelda, aidates hormoone tasakaalustada ja erinevaid hormonaalseid haiguseid tervendada.

- Kristall, mis aitab kiirendada keha ainevahetust, aidates kaasa metabolismi korrapärasele tööle. Ametüst aitab kaitsta enda keha vähitekke eest. Soovitan Ametüsti kasutada ja kanda, kui kehas on vähkkasvaja või tsüstid. Ametüst aitab vabastada Aurakehas eksisteerivaid energiad, mis on neid kas tekitanud või mis ei lase nendel terveneda.

- Ametüst on kasulik uneparandajakristall. Ametüst soodustab uinumist, aiatab lahti saada unehäiretest, aitab lõõgastuda ja on väga kasulik närvilisuse korral. Ametüst parandab närvisüsteemi, toob hingerahu ja tasakaalustab tasakaalutut meelt.

- Ametüst on stressikorral number üks kristall, kus kohast kristallidemaailmast abi saada. Ametüst leevendab stressi, aitab vabastada stressist põhjustatud valu, mis kehas välja lööb. Kui sa tunned, et sul on väga stressirohke periood, siis kasuta Ametüsti stressi maandamiseks.

- Kristall, mis aitab emotsioonidel muutuda tervemaks. Ametüst tervendab meelt, milles eksisteerivad vihaprobleemid, depressioon, ärevushäire, närvilisus, meeleolukõikumised ja aitab seda, kellel on probleeme pessimistlikku mõttemaailmaga. Ametüst tervendab negatiivseid emotsioone väga tõhusalt.

- Ametüst on kasulik sulle, kui sul on probleeme peavaludega. Eriti nende peavaludega, mida põhjustab stress. Lisaks Ametüstile aitab peavalusid väga efektiivselt tervendada ka Suitskvarts.

Kristallidega ravitsemine on alternatiivtervendus ja kristallid töötavad inimese vaimse kehaga, toetades Aura tervendust. Kristallidega ravitsemine toetab inimese hinge ja kehas eksisteerivaid energiate tervenemist.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Ametüst mitmeid erinevaid sodiaake. Spirituaalsust ja intuitsiooni annab see KALADELE. Emotsionaalset tasakaalu ja stressile leevendust VEEVALAJATELE. Head und, tervist ja isiklikku jõudu JÄÄRADELEAMBURITELE on see universaalseks õnne, intuitsiooni ja harmoonia kristalliks. Aitab tal mõista vahet õige ja vale vahel, elimineerides vale sisetunde ja juhatades kätte õige suuna.

Ametüst aitab Veevalajatel tekkitavatele küsimustele vastuseid leida, suunab ta õigele teele ja aitab eneses selgusele jõuda.

Ametüst on Kalad-Jäära tasakaalustavaks kristalliks. Ametüst aitab Kalad-Jäära stressi madalal hoida ja ei lase tal kergelt ärrituda. Ametüst aitab hoida positiivsel lainel Kalad-Jäära ja see aitab samas ka tal teistega kompromisse teha. Ametüst toob head õnne ja muudab Kalad-Jäära veelgi intuitiivsemaks.

Mõned kristallid tõepoolest on tähtkujude järgi mitmete sodiaakide kristallid, kuid need töötavad nende kõigiga veidi erinevalt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia järgi on Ametüst õnne- ja isikliku edu kristall, mis loob karmaatilist puhastust kõikidele neile, kes on sündinud 3. kuupäeval, ükskõik millisel kuul. Ametüst toob 3. kuupäeval sündinule õnne igas valdkonnas, aidates elu õnnelikult elada. Ametüst maandab 3. sünnikuupäevaga kaasas käivat üliemotsionaalsust ja vabastab väga kergelt stressienergiat. Ametüst aitab 3. kuupäeval sündinul enda elu paremini elada, õppida õnne tundma, õppida end oma eesmärkide poole viima, lisaks on see väga hea kristall isikliku edu saavutamiseks. 

Kristallidest valmistatud puid ei ole vaja laadida ega ka puhastada, kui need on asetatud geoodile. Kui need on asetatud lihvimata kristallidele või puidu peale, siis soovitan aeg-ajalt puhastavat viirukit selle kõrval hoida või valget küünalt põletada selle lähedal. 

Tehniline
Mõõdud Bonsaioksi on võimalik painutada, et saavutada sobiv kuju.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.