Menüü
Ostukorv

TULIKALTSIIT torn

TULIKALTSIIT torn VÄEESEMED
TULIKALTSIIT torn VÄEESEMED
TULIKALTSIIT torn VÄEESEMED
TULIKALTSIIT torn VÄEESEMED
TULIKALTSIIT torn
5.00€
Maksudeta: 4.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TULIKALTSIIT torn

TULIKALTSIIT on energiaid puhastava toimega kristall, mis suudab sinu Auraväljas või keskkonnas eksisteeriva energia ära tervendada. Tulikaltsiit aitab lahti saada negatiivsetest emotsioonidest, õppides nende tagamaid mõistma ja neid vabastama.  See on üks parimaid omadusi Tulikaltsiidil ja see annab ka väga hea põhjuse seda kristalli omada.

La Tenes müügil olevad Tulikaltsiidid on pärit Mehhikost ja tegemist on naturaalsete kristallidega.

Ma soovitan Tulikaltsiiti asetada enda koduruumidesse ja kui võimalik, siis igasse tuppa. Seda selleks, et energeetiliselt ebatervet keskkonda kas tervendada või ära hoida keskkonna energia kahjulikuks muutumist. Tulikaltsiidi puhul on tegemist tõeliselt võimeka energia tervendajaga.

Tulikaltsiit aitab lahti saada klatšijuttudest, vihast, probleemidest, kurbusest või depressioonist tekkinud energiast. Kui keegi koduseinte vahel on olnud emotsionaalses ja vaimses madalseisus või eelmised elanikud on olnud sellises seisus, siis Tulikaltsiidi koju toomine on lausa hädavajalik. See blokeerib sellise energia liikumise ja kaitseb kõiki samasugusesse mustrisse sattumise eest, kes selles kodus elavad.

Hoia Tulikaltsiidi kristalli töökeskkonnas või kodus, et lahti saada väsimusest, motivatsiooni ja inspiratsiooni puudusest. Lisaks aitab Tulikaltsiit lahti saada laiskusest, muutes inimese aktiivseks ja teotahteliseks.

Tulikaltsiidi torni hoia seal, kus sa kõige enam aega veedad, et selle koha energiat tervena hoida. Sinu mõtted, mis ei ole positiivsed ja optimistlikud, need talletavad negatiivset energiat, mis omakorda võib tuua kaasa stressienergia kasvu.

See kristall kingib tagasi elujõu, energia, motivatsiooni ja teotahte. Hoia seda madalseisu ajal enda käes, mediteeri koos sellega ja lase enda energiad ära tervendada.

Tulikaltsiiti on kõige parem ja kasulikum laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal. 
Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Torni läbimõõt on ca 3,5 cm, kõrgus ca 3,5 cm.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
12.90€
Maksudeta:10.75€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlas..
5.90€
Maksudeta:4.92€
MÜRRI JA KOPAALI viirukisegus on kaks väga tugevat puhastavat taime. Mõlemad aitavad kaasa selgustunde loomisele, meeltesegaduse eemaldamisele, ai..
5.80€
Maksudeta:4.83€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
3.70€
Maksudeta:3.08€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
12.90€
Maksudeta:10.75€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
5.00€
Maksudeta:4.17€
PÄRLIKARBIL on oskus armastust luua ja seda hoida. Tõstab perekonnas hoolivustunnet, armastust, üksteise austamist. Pärlikarpi võib lisada viljak..
0.50€
Maksudeta:0.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.