Menüü
Ostukorv

FUKSIIT kuul

FUKSIIT kuul VÄEESEMED
FUKSIIT kuul
20.40€
Maksudeta: 17.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: FUKSIIT kuul

FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, sealt on ka meie Fuksiit pärit. Fuksiit on üks Muskoviidi vormidest ja kui sa tead, milline on Muskoviit, siis ka sellel kristallil on sädelev tekstuur. 

Fuksiit on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et enamus selle energiapõhistest toimetest läheb otse sinu hingeelu tervendamiseks ja tasakaalustamiseks. Lisaks leevendab see su emotsionaalseid pingeid. 

Erialaliselt sobib Fuksiit neile tööedu kristalliks, kelle tööks on inimeste eest hoolt kandmine. Kui sa oled sotsiaaltöötaja, oled tööl hoolekandeasutuses, oled õpetaja, põetaja, arst või psühholoog, siis sinu tööedu kristallikd on Fuksiit. Esiteks aitab Fuksiit aktiveerida külluseenergia kasvamise ja teiseks aitab see tööga seonduvat pinget maandada. Fuksiit aitab teiste eest hoolt kanda ilma ise selle käes haigeks jäämata.

Fuksiidil on selline toime, mis aitab hetkest rahuneda. Näiteks, kui hoiad Fuksiidi kristalli enda käes, kannad seda või kasvõi korraks viskad sellele pilgu peale, siis see automaatselt rahustab sind. Rahu on üks põhilisi teemasid, mida inimesed taga ajavad, kuna seda ei ole kerge saavutada. Soovitan enda elu täita rahustavate kristallidega, need aitavad sellisesse staadiumisse jõuda. 

Fuksiit ühendab sind universumiga, aidates sul paremini mõista mida elu üldse tähendab, miks inimesed on siin Maa peal, mis on siinse elu eesmärk ja ka sinu isikliku elu mõte. Fuksiit avardab vaatenurka, aidates sul selgemini kõike mõista, mis sind ümbritseb ja see suunab tähelepanu kõigele olulisele. Hoia Fuksiidi kristalli enda kodus, et sinu areng saaks pidevalt toimuda või kanna seda kaasas, kui soovid veelgi hüppelisemat arengut tunda.

Hoidke Fuksiiti kodu Idapoolses piirkonnas, et tuua sinna positiivset energiat perekonna tervise jaoks. Fuksiiti võib koos hoida samal eesmärgil toimetavate kristallidega, mille te näiteks olete eelnevalt viinud Idasse tervise edendamiseks. Fuksiiti võib hoida Aaloe taime peal, et Aaloe tooks majja kaitset erinevate haiguste eest.

Fuksiit aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

KUUL

Kuul sümboliseerib energiate igavest liikumist, mis muudab selle sümboli väga väärtuslikuks. Kuuli sees olev vägi on pidevas töös, mis tähendab seda, et ka selle kristalli vägi, millest on kuul valmistatud töötab pidevalt. Kuulikujulisi kristalle ei pea nii tihedasti energeetiliselt puhastama kui teisi väeesemeid ja ehteid selle sama energia pärast, mis kuulis eksisteerib. Kuulikujulisi kristalle võid kasutada täpselt nii, kuidas sinu intuitsioon ütleb sulle, kuidas sa neid kasutama pead. Kuulikujulistes kristallides on olemas kõik energiad, mis on selles kristallis, millest kuul on valmistatud. Kuulidega on väga hea soovmõtteid teele saata ja nende sisse soove esitada. Kuulid ammutavad energiad väga kiiresti, kui neid käes hoida ja nendele palveid esitada. Kui sa oled enda ellu uue kristallkuuli toonud, siis sa võiksid iga kord seda tehes uut kuuli korra enda käes hoida, silmad sulgeda ja anda sellele eesmärk eksisteerimiseks. Kuule hoia täpselt selles kohas oma kodus, kus sa soovid neid hoida või kus selle kuuli kristalli vägi kõige paremini saaks oma tööd teha. 

KUUL JA FUKSIIT

Fuksiit on üks kristallidest, mis kuulub "hea une" alla, aidates unehäireid leevendada. Fuksiit soodustab uinumist, aidates ärevustundel kaduda. Fuksiiti tuleb selleks hoida magamistoas ja seda võib kokku panna teiste "hea une" kristallidega, et veelgi suurem kristallide vägi enda magamistuppa tuua. Sobib kokku SeleniidigaKuukivigaLepidoliidiga jne.

Mina kasutan kristalle oma taimede tervendamiseks ja lisajõu andmiseks, et need kannaksid vilja või oleksid tugevad taimed. Fuksiit on üks kristallidest, mida saab oma aias või toataimede puhul rakendada nö "tervendava eliksiirina". Fuksiiti hoia oma lille mullapallil, mulla sees, orhideede juurte vahel või vii õuetaimede lehtede all, et Fuksiit saaks seal oma imelist tööd teha. Sellest ei tehta vett, vaid kastes taime annab taime juures olev Fuksiit endast tervendavaid omadusi taimele edasi. Fuksiit aitab taimedel tugevaks kasvada ja on eriliselt kasulik nendele taimedele, mida soovitakse hiljem toidulauale tuua või neist teed valmistada. Fuksiit annab ravimtaimedele veelgi tugevama jõu inimese või keskkonna tervendamiseks. Fuksiiti hoitakse ka ilutaimede juures, et need kannaksid võimsamaid õisi või et lehed oleksid võimalikult lopsakad. Igatahes on see üks taime- ja aiasõprade kristall.

Fuksiit aitab keskenduda konkreetsele teemale ja see teeb sellest kristallist hea abilise edukamaksõppimiseks. Fuksiiti võib hoida koolilaual või enda töölaua peal, et anda inspiratsiooni, suurendada loovust, aidata keskenduda ja hiilgavatel ideedel tulla. Fuksiiti võib koos hoida ka teiste õppimist soodustavate krsitallidega, nagu näiteks Rohelise FluoriidiApatiidi või Apofülliidiga.

Hoidke Fuksiiti kodu Idapoolses piirkonnas, et tuua sinna positiivset energiat perekonna tervise jaoks. Fuksiiti võib koos hoida samal eesmärgil toimetavate krsitallidega, mille te näiteks olete eelnevalt Idasse viinud tervise edendamiseks. Fuksiiti võib hoida Aaloe taime peal, et Aaloe tooks majja kaitset erinevate haiguste eest.

Massaaži tegemiseks

Fuksiidi kuuli soovitan ma massaaži tegemiseks kristallterapeutidele, massööridele ja ka neile, kes soovivad iseendale kristalliteraapiat teha. Fuksiidi kuul on ennekõike keha spirituaalseks tervendamiseks ja emotsionaalse keha turgutamiseks.

Fuksiit on Südametšakra-kristall, mis oskab tervendada selle Tšakra kanalit ja avada seda armastuse vastu võtmiseks. Fuksiidi massaažikuuliga tehakse selja ülaosale massaaži, kui soovid sellega Südametšakrat tervendada.

Fuksiidi ülekeha-massaaž aitab inimese hinge sõbralikumaks, armastavamaks, lahkemaks ja positiivsemaks muuta. Kogu keha massaaž suurendab ka armastuse vastu võtmist ja on kasulik neile, kellel on suhetes probleeme. Fuksiit tervendab suhtealaseid pingeid ja avab hinge uuele armastusele. 

Fuksiidi kuuli hoitakse käes ja mediteeritakse sellega koos, kui soovid enda armastavaid mõtteid universumi poole teele saada. Fuksiit on äärmiselt rahustava toimega ja see suudab sinu südamesoove täide viia. Hoia seda käes, kui sa tunned, et vajad enda ellu rohkem armastust ja turvatunnet.

Küllusekristall

Fuksiit on üks küllusekristallidest, millega saab aktiveerida kehas eksisteerivat küllusekanalit. See kanal asub Päikesepõimiku kohal. Tee Fuksiidiga keskselja peal või kõhu peal massaaži. Seda selleks, et avada Päikesepõimiku kohal eksisteerivat küllusekanalit.

Kui sa ei soovi Fuksiidi kuuli massaaži eesmärgil kasutada, siis hoia seda enda kodu küllusenurgas. Täpsemalt sobib Fuksiit kodu Ida ilmakaarde. Aseta see sinna, et Fuksiidi kuul saaks muuta sinu materiaalsemat seisu paremaks. Sobib ka rahakarpi lisamiseks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Fuksiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vähesel määral metalli. 
- Südamehaigused, südamenõrkus, südamelihased, südamenärvid, südame pidev kloppimine, ärevushäire.
- Õhupuuduse teke, mis on tingitud närvidest. Pidevast ülemõtlemisest tekkinud unehäired ja kehv enesetunne.

See kristall on tervendajate tervendaja, mis tähendab seda, et see aitab sul enda energiat hoida ja säilitada samal ajal, kui sa teist inimest tervendad.

- Fuksiiti on kasulik igas majapidamises hoida. Fuksiit aitab tervise kohal oleva ebaõnne vabastada. On teatud kodud, ruumid ja keskkond, kus inimesed väga kergelt haigestuvad. Kui sinu kodus on pidevad haiguselained ja tervisemured esile kerkinud, siis too enda koju Fuksiiti. Fuksiidi kõige õigem koht on Ida-ilmakaar, kus asub tervise- ja küllusekanal.

SÜDAMETŠAKRA 

Tervendab Südametšakrat, aidates blokaade eemaldada ja on eriti kasulik neile, kellel on juba tõsised terviserikked. Kõik Südametšakra rikked on seotud südame ja kopsudega. Fuksiit tervendab ennekõike südant.

Fuksiit aitab ka lahti saada üksildustundest ja lootusetusest, mis on seotud suhete ja armastusega. Kui oled pettunud ja soovid saada uut hingamist, mis aitaks sul uut suhet leida või taastada usku armastusse, siis Fuksiit on parim Südametšakra tervendajaks. Fuksiit aitab tugevdada emotsionaalset keha.

SODIAAK 

Tähemärgilt toob Fuksiit elurõõmu VEEVALAJATELE. Küllusekristallina on väga kasulik KAALUDELE ja AMBURITELE.

Kui Ambur toob oma tööellu Fuksiidi, siis aktiveerib see külluseenergia ja toob Amburi ellu vaid parimad tööalased eneseteostamisvõimalused. Fuksiit toob Amburile õnne ja seda kristalli tasuks tal kindlasti enda elus hoida.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Fuksiiti soovitan ma puhastada aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga või Salvei või Eukalüpti eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Läbimõõt 30 mm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.