Menüü
Ostukorv

ROOSA KVARTS küünlaalus

ROOSA KVARTS küünlaalus VÄEESEMED
ROOSA KVARTS küünlaalus
46.50€
Maksudeta: 38.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KVARTS küünlaalus


ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.


Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 


Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 


KÜÜNLAALUSEID on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud.


ROOSA KVARTS JA KÜÜNLAALUS


Roosast Kvarts küünlaalus on Feng Shuis kõige populaarsem armastuse Aura tõstja.

- Roosa Kvartsi küünlaalus sobib magamistuppa stressi eemaldamise jaoks, armastuse energia suurendamiseks ja lõõgastumiseks. Lapse magamistoas Roosa Kvarts toob hea une, suurendab tema õnnetunnet ja leevendab emotsionaalseid pingeid.

- Kinkida sobib Roosa Kvartsi küünlaalust siis, kui sa soovid sellele inimesele armastuseõnne anda, kellele sa soovid seda kristalli kinkida.

- Eriliselt kasulik on Roosa Kvartsi küünlaaluse sees põletada küünalt, kui sa teed kodus mõnda rituaali või maagiat, millega sa parandad enda suhet või kutsud armastust enda ellu. See sama energia, mis selle küünlaaluse seest välja kiirgab annab sulle head õnne, et sinu soov täituks.

- Hoidke küünlaalust kodu keskpaigas, et lahti saada peres olevatest riidudest, erimeelsustest ja nääklemistest.

- Iga kord, kui paned selle küünlaaluse sisse küünla põlema, soovi soov, mis tooks sinu ellu armastust. Kui soovid uut armastust leida, siis mõtle selle peale täpselt siis, kui küünla süütad.

- Roosa Kvarts käib Feng Shui järgi kokku kõige paremini Läänepoolse toaga. Asetage see sinna tuppa, et see majja tooks head perekonna-, armastuse- ja viljakusega seotud õnne. Roosa Kvartsi asetamine Läände toob majja lapse ja suhte õnne.

- Põleta selle küünlaaluse sees küünalt siis, kui sa soovid muremõtetest vabaneda, mis on seotud suhetega. Kui sa soovid armastust ligi kutsuda, siis ole hea tee seda samuti.

- Roosa Kvartsi küünlaalus sobib väga hästi magamistoas hoidmiseks, et see tooks head und ja parandaks sinu Südametšakrat, kui sa magad, aidates sinu Südametšakral terveneda ja taastada selle Tšakra energiakanali tööd.

- Roosa Kvartsi sees küünla põletamine aitab sellel kristallil aktiveerida keskkonna Aurat puhastama. Roosa Kvarts aitab lahti saada kurbusest, stressist, pingetest, ülekoormusest, tööstressist, suhte stressist, negatiivsusest ja melanhooliast. Roosa Kvarts toob majja armastuseõnne ja headust.


- Roosa Kvartsi küünlaaluse sees põleta küünalt siis, kui sa tunned, et sa sooviksid armastust tunda, seda üles leida ja enda armastuseõnne suurendada. Valgus selle sees aktiveerib Roosas Kvartsis armastavad omadused, mis tervendavad energiaid, mis ei lase armastusel sinu ellu pääseda.


Hoidke aegajalt selle küünlaaluse juures armastusega seotud väeesemeid, et need saaksid selle kõrval laadida.

Küünlaaluseid ei pea eraldi puhastama, kui neid pidevalt kasutatakse, aga alati on soovitatav ühe korra kuus Salvei rituaalitaime suitsuga maja või toad ära puhastada.

Tehniline
Mõõdud ca 11*10*4,5 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.