Menüü
Ostukorv

5D-ENERGIA küünal

5D-ENERGIA küünal VÄEESEMED
5D-ENERGIA küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: 5D-ENERGIA küünal

Võimalikud valikud

5D-ENERGIA küünal sisaldab suhkrut ja kohvi, mis avavad küünlamaagias energiavoo, mis aktiveerib sind 5D-energiat vastu võtma. Mis tähendab seda, et selle küünlaga on sul võimalik mediteerida ja luua enda kodus spirituaalselt soodsat atmosfääri energiataseme tõstmiseks. Põleta seda küünalt siis, kui tunned, et soovid enda energiavälja suuremaks muuta, samuti enda kodu oma. 

5D-energia küünlaga on võimalik saata teele soov, millega suunata end veelgi rohkem 5D-energiasse avanema. 5D ei olnud ainult 2022. aasta teema, vaid 5D-energia on aktiivne ka kõikidel järgnevatel aastatel sinu elus, kui sa ise oled sellele avatud. End sellele avamiseks tuleb sul hingeliselt aktiveeruda ja terveneda. Loomulikult on looduses olemas kõik sinu abistamiseks, nagu näiteks see suhkru- ja kohviküünal, samuti erinevate kristallide kandmine ning nende kasutamine.

Aktiveeri 5D-energia küünal, kirjutades sellele rituaalinoaga "5D". Seejärel keskendu sellele, et soovid enda hinge kasvamisele avada. Keskendu sellele igal korral, kui süütad selle küünla. 
Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal põleb ca 40 h, keskmine ca 60 h.
KOHV on teada-tuntud rituaalivili, mida kasutatakse kaitse- ja külluseenergiate aktiveerimiseks. Kohvi joomine juba iseenesest tõstab inimes..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Viiruk MEDITATSIOON on kokku pandud erinevate taimede purust ja viirukil on salajane retsept. Toode on 100% taimne ja on valmistatu..
3.80€
Maksudeta:3.17€
KOHV viiruk eemaldab elamisest halba õnne, stressienergiat kui ka pahatahtlikkust, mis on suunatud kellegi teise poolt Sinu ellu, luues kaitseb..
5.00€
Maksudeta:4.17€
ROOSA KALTSIIT on täiuslik 5D-energia kristall, mis avardab mõttemaailma, muutes Sind armastavamaks, hoolivamaks, t..
233.00€
Maksudeta:194.17€
Tooteid on piiratud koguses. LA TENE erikollektsiooni kaelaehe meestele "5D-ENERGIAD" on väeehe, mis suurendab armastuseenerg..
24.15€ 32.20€
Maksudeta:20.13€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.KIIVI rituaali-aroomiõli aitab vabaks saada stressist tekkinud migreen..
5.70€
Maksudeta:4.75€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelsemaks. Toob positiivsust ja par..
5.50€
Maksudeta:4.58€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
4.50€
Maksudeta:3.75€
KASEKÜÜNAL on väga malbe, tagasihoidliku ja värskendava lõhnaga. Lõhna poolest sobib kindlasti neile, kes otsivad midagi rahulikku ..
10.90€
Maksudeta:9.08€
SIDRUNI TEEPUU on üks teepuu liikidest, mis on sugulane eukalüptiga. Sidruni Teepuu omab kõiki teepuu tervendavaid omadusi lisaks e..
12.90€
Maksudeta:10.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.