Menüü
Ostukorv

KUUKIVI ja MÄEKRISTALL pendel

KUUKIVI ja MÄEKRISTALL pendel VÄEESEMED
KUUKIVI ja MÄEKRISTALL pendel
18.60€
Maksudeta: 15.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KUUKIVI ja MÄEKRISTALL pendel

KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille kõige peamiseks kasutamiseks inimeste seas on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea une loomine. Kuukivile on iseloomulikuks värviks beežikas-pruunikas-valge toon, see on igatpidi kirju ja vaid väga luksuslikke ehteid tehakse selgest Kuukivist, mis on siis poleerimise kaudu väga huvitavaks ja helendavaks tehtud. Kuukivi on laialt levinud ja seda leiab peamiselt IndiastBrasiiliastVenemaalt, näiteks enamus meie kristalle on Madagaskarilt.

Kuukivi on seotud Kuuga ja kannab edasi naiselikku energiat, mis tähendab seda, et see on võimas talisman naisele kandmiseks. Kuukivi sümboliseerib romantikat, naiselikkust, sensuaalsust, pehmet iseloomu, emotsioone, armastust, viljakust ja kirge. Kuukivi kantakse Täiskuu ajal, et see endasse võimsat jõudu kannaks, et järgmise Täiskuuni oma kandjat teenida.

Kuukivi on otseselt seotud Täiskuu väega. See aitab vähendada magnettormidest tekkivat unetust ja ärevust. Hoia Kuukivi voodi lähedal või vähemalt magamistoas, et see saaks sind sellel kuufaasil aidata. Eriti kasulik ja vajalik on Kuukivi nendele, kellel on unehäired või unetus. See kristall aitab blokeerida Täiskuu negatiivset energiat.  

Kuukivi on ülimalt naiselik, rahustava toimega ja intuitiivne kristall, mis on maailmas number üks kristall, mida kasutatakse intuitsiooni avamiseks ning vaimsesse maailma üle minekuks. Kuukivi pendel on väga heaks pendliks neile, kes alustavad vaimse tööga tegelemist, kuna selle eeterkeha muutev vibratsioon on õrn ja seda on väga lihtne tööle panna. Mina oma kogemusest ütlen, et on kahte tüüpi kristalli huvilisi, need, kelle poole tõmbab Ametüst ja need, kes imetlevad Kuukivi. Väga harva meeldivad need mõlemad, aga see, et sulle Kuukivi meeldib, tähendab seda, et ettenägelikkus tuleb pigem läbi sinu sisetunde ja seega võid kogeda prohvetlikke unenägusid. Kuukivi sobib ka neile, kelle elus on emadus, perekond ja armastus number üks kohal, mis viitab südametšakra domineerimisele meie elutee üle.

MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on naturaalsed.

Mäekristall on kõrge energiaväärtusega, mis teeb sellest kohese tervendaja. Mäekristalli kasutama asudes või enda ellu tuues võid sa juba väga kiirelt selle mõju tundma hakata. Mäekristall kiirgab oma energiat välja, andes tervendust ja head energiat sinna, kus seda on kõige enam vaja.

Mäekristalli ei saa olla inimesel mitte kunagi liiga palju, mida rohkem on Mäekristalli, seda paremat elu sa elad. Nii nagu kõik kristallid töötavad tasa ja targu, vaikselt nähtamatult, kuid toovad sulle väga suuri tulemusi, on ka Mäekristall see, kelle olemasolu muudab sinu elu väga suurel määral. Ma soovitan kõigil aeg-ajalt laiendada oma Mäekristalli kogusid, et kõik te elus saaks lihtsalt kiiremini liikuda. Mäekristall on takistuste vabastaja ja energiate ehk elu liikuma viija.

Mäekristall on pea kõikide teiste kristallide ema, sellest kristallist edasi on Maa loonud, ja loob, väga palju teisi kristalle. Mäekristall on nagu lõuend, mida Maa on kasutanud teiste imeliste poolvääriskivide loomisel.

Mäekristall on väga tihedalt seotud Kroontšakraga ja sellel on olemas oskus inimese hinge avada spirituaalsele maailmale. Avades silmi, aitab Mäekristall inimesel edasi areneda täpselt selles etapis, kus ta praegu eksisteerib. Mäekristall on alati kasulikuks kristallkaaslaseks, ükskõik millisel teekonnal sa ka ei oleks.

Mäekristall suurendab sinu vaimseid ja mentaalseid oskuseid, suurendades sinu võimekust ja muutes sind osavaks. Tegemist on kristalliga, mis annab sinu elukvaliteedile palju juurde, muutes sind aktiivsemaks ja mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt ning mentaalselt. Tegemist on mälu parandava ja keskendumist soodustava kristalliga. Kanna seda endaga kaasas või hoia seda enda lähedal, et see muudaks sinu mälu ja tähelepanu ülimalt teravaks. 

Mäekristall muudab teise kristalli võimsamaks, aitab sellel kiiremini ja edukamalt tööd teha.

Leiad Mäekristalli kohta rohkem infot SIIT.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

- Kuukivi on kõige parem pendlikristall, millega saab näha sinu enda laste minevikku, olevikku ja tulevikku. Kuukiviga on võimalik vaadata laste tervist ja nende elukäiku.

- Kuukiviga saad ette ennustada veel sündimata lapsi, aga selleks tuleb lauapeale asetada Muskoviit ning Muskoviidi ümber moodustada kolmnurk kolmest Roosast Kvartsist. Seejärel tuleb kristallide kõrvale valge küünal põlema panna. Seejärel hoitakse pendlit Muskoviidi kohal ning küsitakse: "Kes on minu järgmine laps?" või, kui sinu vastas istub sõbranna või tuttav, siis küsida: "Kes on tema järgmine laps?". Ringikujulised liigutused viitavad Kuukivi puhul tüdrukule ja edasi-tagasi liigutus poisile. Juhul, kui pendel seisab, siis vastus tähendab, et rohkem lapsi ei tule või pendeldaja intuitsioon on blokaadi all. Pendeldades tuleks kindlasti kanda intuitsiooni kristalle, juua Ioliidi ja Küaniidi vee-eliksiiri.

- Kuukiviga on võimalik parandada aju tegevust, eemaldada unehäireid. Selleks asetatakse Kuukivi pendel otsmiku juurde ja pendeldataks niinimetatult blokaadid lahti.

RAVITSEMINE

- Kuukivi aitab korrastada naise keha hormonaalset taskaalu. Kuukivi on ühenduses Maa kaaslase Kuuga, mis on seotud naiste tsüklitega ja Kuukivit kandes aitab see ebaregulaarsel tsükil paika minna.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab tasakaalustada mees- ja naiseenergiat ning seda eriti juhul, kui naiseenergiat on liiga vähe. Iga mees ja iga naine omab mõlemat energiat ja need energiad ei tohiks kehas tasakaalust väljuda. Tasakaalutud mees- ja naisenergiad muudavad mehe väga domineerivaks ning egoistlikuks ning naise agressiivseks. 


- Tervendab viljakusega seotud probleeme, hormonaalseid probleeme, munasarjade nõrkust ja tsüste. Kuukivi on soovitatav kanda meestel siis, kui neil on probleeme viljatusega või mõni haigus, mis on seotud reproduktsiooniorganitega.

- Kuukivi talismani kandmine tervendab Südametšakrat ja aitab vabastada eeterkehas olevaid energiablokaade, mis ei lase lümfidel õigesti tööd teha. 

- Kuukivi avab ja tervendab Kroontšakrat, mis aitab arendada intuitsiooni veelgi võimsamalt ja aitab tuua prohvetlikke visioone.

- Tervendab unehäireid

KROONTŠAKRA

Kuukivi on seotud Kroontšakra tervendamisega, nii nagu enamik heledad kristallid. Kroontšakra asub otse pea kohal ja see on seotud meie rahu, tasakaalu, tarkuste, eluisu ja unistustega. Kroontšakra ühendab meid universumiga, saatusega ja meie teekonnaga.

Kuukivi aitab mõista, mis on sinu isikliku teekonna mõte, kuhu sul on vaja elus liikuda ja mis on sinu missioon siin maailmas. Kõikides inimestes peitub küsimus: "Miks ma siin olen ja mis on minu eesmärk?". Sellele küsimusele aitab Kuukivi vastuse leida. See aitab tasapisi sinu silmi avada ja viia sind kõige mõistmiseni.

SODIAAK

Kõige kiiremini võtavad Kuukivi toime endasse VÄHKKAALUD ja SKORPION.
Kuukivi on VÄHI sodiaagi armastuseõnne- ja intuitsiooni tugevdamise kristall. See on kristall, mis võiks igal Vähil olemas olla. Kuukivi toetab Vähi Kuu energiat. Kuu on see, mis juhib Vähki, andes Vähile unikaalseid omadusi juurde. Kuukivi on see kristall, mis aitab luua Vähil Kuuga kontakti. 

KAALUDEL on soovitatav Kuukivi kanda selleks, et Kaalude naised saaksid enda naiselikkust võimendada. Kuukivi on intuitsiooni tugevdamise ja intuitsiooni usaldamise õppimise kristall nendele SKORPIONITELE, kes on sündinud 4. - 6. novembril. 

Lisaks on Kuukivi nende õnne- ja intuitsiooni-kristall, kes on sündinud KALADE tähemärgis 20. ja 21. märtsil.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Kuukivi pendlikoti sisse aseta  MäekristallSkolessiitTseoliitApofülliitTselestiit või Kuntsiit (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Need kristallid suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Kuukivi laetakse Apofülliidi või Tseoliidi geoodi peal ning puhastatakse Loorberilehtedega. Loorberilehed asetatakse valge riide sisse koos pendliga ning hoitakse kaks päeva enne ja pärast Täiskuud aknalaual Apofülliidi geoodi peal. Seejärel viiakse Loorberilehed metsa alla ning pendel on puhastatud.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.
Tehniline
Mõõdud Kristallist osa pikkus ca 7 cm, pendli kogupikkus koos ketiga ca 25 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.