Menüü
Ostukorv

RUDRAKSHA pendel

RUDRAKSHA pendel VÄEESEMED
RUDRAKSHA pendel VÄEESEMED
RUDRAKSHA pendel VÄEESEMED
RUDRAKSHA pendel VÄEESEMED
RUDRAKSHA pendel
15.00€
Maksudeta: 12.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUDRAKSHA pendel


RUDRAKSHA on kuivatatud Elaeocarpus Ganitiruse puu vili, mille kasvukohaks on Indoneesia ja selle puu vilja peetakse üheks pühamaks väeesemeks. Rudrakshast valmistatakse palvehelmeid ja usutakse, et see on Shiva füüsiline tee inimeseni. Rudrakshat peetakse üheks tugevaimaks tervendus esemeks ja seega peetakse ka kristalliks nagu ka teisi kivistunud puite.


RUDRAKSHA JA PENDEL


- Kasutatakse tervise ette ennustamiseks ja tervise küsimuste lahendamiseks.


- Võimalik vaadata inimese tervislikku seisundit, haigeid ja terveid organeid.


- Rudrashka käest on võimalik küsida haigusseisundite põhjuseid ja selle algusaega.


-Võimalik küsida õigeid tervendusviise ning ka Rudrashkaga tervendada ehk energia blokaade lahti lüüa,et teised kristallid saaksid oma tööd tegema hakata.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE


Rudrashka on erilise ja konkreetse väega kristall, millel ei ole palju erinevaid omadusi aga see-eest, need mida ta oskab edasi anda, on tugevatoimelised, seega Rudrashkal on konkreetsed kristallid, mis aitavad tal energiat taas koguda. Rituaalitaimeks sobib Mürdi suits


Nendeks on üks Mäekristalli tugevamaid liike - Girasol ning lisaks sellele võib juurde lisada ka Shiva Lingamit ja Muskoviiti, mida kasutatakse pendli energia tõstmiseks ehk laadimiseks. Selleks asetatakse Rudraksha aknalauale Muskoviidi tüki peale ning lastakse sellel öösel kuu valgust nautida.


ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE


Energiakristallideks on Ageriini ja Skolessiit. Need kristallid suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendlil töökorras hoida. Pendli kristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.