Menüü
Ostukorv

SAMMALAHHAAT pendel

SAMMALAHHAAT pendel VÄEESEMED
SAMMALAHHAAT pendel
24.80€
Maksudeta: 20.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SAMMALAHHAAT pendel

SAMMALAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest ja see on pendli kristallina väga hea tervendaja. Sammalahhaadis peitub vägi, mis aitab inimesel terveks saada, immuunsusel tugevamaks muutuda ja haigustekitajate suhtes vastupidavamaks muutuda. Sammalahhaadi tervendava väe kõrval on see ka üks küllusekristallidest ja pendlina on Sammalahhaat väga kasulik teejuht sulle, kui sind huvitavad materiaalsematele küsimustele vastuste saamine.

Iga pendli käest võib küsida ükskõik milliseid küsimusi, kuid vastavalt kristallile on pendlil teatud tervendamisomadused ja teatud teemad, millele see suudab korrektsemaid vastuseid anda.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

SAMMALAHHAAT JA PENDEL

Sammalahhaat on seotud maagia, taimemaailmaga, ravitsemisega, tervisega ja küllusega. Need teemad on ka Sammalahhaadi pendli jaoks väga kergesti kättesaadavad ning seega lihtne saada vastuseid läbi selle. Sammalahhaadi pendli kasutamiseks on kõige lihtsam vastuseid saada JAH/EI küsimusi küsides.

PROHVETLIKKUS

Sammalahhaadi pendel sobib ennustamiseks kõige enam selliste küsimuste puhul, mis on seotud tervise, raha, külluse, materiaalsuse, töö ja eduga. Sammalahhaadi pendli käest võid tegelikult ükskõik millistele küsimustele vastuseid saada, kuid need teemad on need, millele Sammalahhaat suudab kõige selgemini vastata. 

Sammalahhaadi pendli käest küsi näiteks küsimus: "Kas ma jään selle tööga rahule?", "Kas see projekt toob mulle materiaalselt head õnne?", "Kas minu kehas on haigus, mis vajaks tervendamist?", "Kas minu tervis on paranemas?"

RAVITSEMINE

Sammalahhaat on üks parimaid ravitsemise jaoks mõeldud pendleid. Sammalahhaadi kasutamine aitab kehas olevatele haiguskolletele anda signaale, mis aitavad neil terveks saada. Kasuta Sammalahhaadi pendlit, kui sinu kehas on haigus või kui sa soovid kedagi teist tervendada.

- Sammalahhaadi pendliga tervendatakse Südametšakraga seotud probleeme, sellele antakse sellele pendli kasutamise ajal energiat juurde.

- Sammalahhaadiga on võimalik vaadata, kas Südametšakra töötab või mitte. Selleks hoitakse seda selle Tšakra koha peal ja lastakse sellel seal pendeldada. Kui pendel teeb edasi-tagasi võnkeid, siis on selles Tšakras probleeme, kui pendel seisab, siis on see Tšakra kinni. Kui pendel teeb ringe, siis on see Tšakra avatud. 

- Kui pidevalt selle pendliga Südametšakra kohal pendeldada, siis see aitab vabastada blokaade sellelt Tšakralt, mis on seotud armastusega, tunnetega ja südame tervisega. Südametšakra peab olema terve, et sinu elus saaks olla armastus.

- Sammalahhaadi pendlit hoitakse ükskõik millise haiguskolde kohal ja lastakse pendlil selle kohal tööd teha. Samal ajal soovi, et haigus terveneks ja tee seda täpselt siis, kui sa soovid seda teha. Sammalahhaat aitab haigusel terveneda.

SÜDAMETŠAKRA

Sammalahhaat on tugevalt seotud Südametšakraga ehk neljanda Tšakraga, mis asub inimese kehas otse südame kohal. Sammalahhaat on tugevatoimeline negatiivsete emotsioonide vabastaja, millega on võimalik tervendada Südametšakras olevaid haavu ja negatiivsust.

Ebaterve Südametšakraga inimene ei suuda armastust vastu võtta. Selline Tšakra ei lase armastust tunda, see võtab ära usalduse ja loob tugeva blokaadi lähedase suhte loomiseks. Sammalahhaat aitab sellises seisundis Tšakrat tervendada.

Et saada endale Sammalahhaadi jõudu, võid teha poleeritud kristallist vee-eliksiiri, kanda talismani südame kohal või kanda/kasutada Sammalahhaati meditatsiooni ajal.       

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Sammalahhaadi pendlit on hea näiteks laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada Aaloe viirukiga.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Sammalahhaadi pendli energiakristallideks on Küaniit, Ioliit, Galaksiit või Skolessiit. Need kristallid suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendli töökorras hoida. Pendli kristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.