Menüü
Ostukorv

SHIVA LINGAM pendel

SHIVA LINGAM pendel VÄEESEMED
SHIVA LINGAM pendel
18.00€
Maksudeta: 15.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SHIVA LINGAM pendel


SHIVA LINGAM, mis on kõrgelt hinnatud, sai alles mõnda aega tagasi maailmale kättesaadavaks justnimelt sellepärast, et Tiibetis peetakse seda kristalli kõrgelt hinnatud kaitse- ja energia väärtusega kristalliks ning selle eksportimine oli nende poolt keelatud. Shiva Lingam on üks haruldane kvartsi liik, mida leidub India ühest püha paigast, mileks on Namada jõe piirkond Onkaris. Shiva Lingam kaitseb kurja silma eest ja aitab lahti seletada needustega seotud küsimusi. Shiva Lingam kannab endaga kaasas kõiki elemente - Maa, Tuli, Vesi, Õhk ja Metall ning see ongi see, mis selle kristalli tugevaks teeb


PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

SHIVA LINGAM JA PENDEL

- Shiva Lingamit kasutatakse kõikide tšakrate puhastamiseks ja avamiseks.

- Aitab ära tunda needuse, ära sõnumise, halva aura, halva karma.

- Aitab energiad niinimetatult lahti lüüa, et eemale peletada halba energiat.

- Shiva Lingamiga on võimalik tuvastada raskekujulisi haiguseid ning ettehoiatavaid signaale saada teatud organi või ettetuleva sündmuse kohta.

- Shiva Lingam aitab mõista, kas need visioonid, mis me läbi une oleme näinud, kas need on reaalsed või halbade hingede poolt või needuste poolt ette suunatud valed ning lõksud.

- Aitab mõista, millal on õige ükskõik millisest suhtest lahkuda või annab teada, kas on vaja edasi pingutada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Shiva Lingamit, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Shiva Lingam suurendab inimese kehas olevat elujõudu. Kui sa tunned, et sinu elujõud ja energia on hakanud otsa saama, siis kanna Shiva Lingamit senikaua, kuni see tagasi tuleb.

- Shiva Lingam on neile, kellel on probleeme libiido ja seksuaaleluga. Aitab tervendada sinu hinge seksuaalsemat poolt ja samas tervendada ka viljakusega seotud probleeme.

KOGU TŠAKRASÜSTEEM

Shiva Lingam on kristall, mis tasakaalustab ja tervendab kogu sinu Tšakrasüsteemi. See on universaalne kristall enese tervendamise jaoks. Üks kristall, mida kanda, et kõikidele Tšakratele elujõudu anda. Tšakrate tervis on ülioluline.


LAADIMINE JA PUHASTAMINE


Shiva Lingami pendli laadimisekristalliks sobib kõige enam Mäekristall geood. Shiva Lingamit puhastatakse nii, et see viiakse õue valge aluse peale ja selle ümber moodustatakse meresoolast ring, kindlasti ei tohi Shiva Lingam ise meresoolaga kokku minna. Hoitakse öö-päev seda sellel alusel ning võetakse pendel ära. Sool viiakse merre!

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks on Shiva Lingamil MäekristallAntratsiitMust Turmaliin ja Atlantisiit. Need kristallid suurendavad selle pendli väge. Pendli kristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.