Menüü
Ostukorv

TIIGRISILM pendel (suur)

TIIGRISILM pendel (suur) VÄEESEMED
TIIGRISILM pendel (suur)
29.80€
Maksudeta: 24.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TIIGRISILM pendel (suur)

TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane TiigrisilmTiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna-AafrikasBrasiilias ja Austraalias.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

TIIGRISILM JA PENDEL

Tiigrisilmast valmistatakse pendleid peamiselt selleks, et sellega küsida tööalaseid küsimusi. Või küsimusi, mis on seotud materiaalsusega, otsustega ja äriga. Seega, kui sa oled endale sellist abilist otsinud, siis Tiigrisilma pendel võib olla täpselt see, mis sind aitab.

PROHVETLIKKUS

Tiigrisilma pendel on ideaalne tööküsimuste pendel, sellega saab vaadata väga palju erinevaid materiaalseid asju ja see aitab otsuseid vastu võtta. Sobib küsimusteks: "Kas ma teen õiget tööd?", "Kas see projekt on mulle kasulik?", "Kas ma peaksin teda palkama?", "Kas ma peaksin töökohta vahetama?", "Kas on õige aeg endale kodu osta?", "Kas see kodu on minu jaoks õige?" jne.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tiigrisilmaga saab aktiveerida Päikesepõimikut. Sellega saab vaadata sellel Tšakral olevaid energiablokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis hakkab pendel ebaselgelt vibreerima. Kui Tšakra on terve, siis teeb pendel ringe, ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab pendel edasi-tagasi pendeldama.

- Päikesepõimiku-kristallina on Tiigrisilma võimuses tervendust anda Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteerivatele siseorganitele. Tiigrisilm aitab näiteks tervendada magu, see on eriti kasulik maohappelisuse korral ja siis, kui seedimine ei ole korras. Lisaks sellele on Tiigrisilm kasulik neerude ja sapi funktsioneerimisel.

- Tiigrisilmaga vaadatakse terviseprobleeme, mis on seotud seedimisega, ainevahetusega, sellega tuvastatakse ka seenhaigust.

- Tiigrisilma pendliga saab esitada näiteks selliseid küsimusi: "Kas minu ainevahetus on nõrk?", "Kas ma täna sõin midagi, mis põhjustab minu ainevahetusele probleeme?" jne.

- Tiigrisilma soovitan kasutada neil, kellel on probleeme vereringega või verega. Tiigrisilm äratab vereringe üles, et see töötaks korralikult, ja suunab vere kehas korrapäraselt liikuma. Tiigrisilm kiirendab vere liikumist, mis omakorda kiirendab nii füüsilises kui ka vaimses mõttes erinevate protsesside liikumiskiirust. 

- Tiigrisilm tõstab vererõhku neil, kellel on loomupäraselt madal vererõhk. See aga omakorda aitab sellise omapäraga inimesel end tunda paremini, energilisemalt, elujõulisemalt ja aktiivsemalt. Neil, kellel on väga kõrge vererõhk, nemad võiksid Tiigrisilma kandmisel tunnetada, kas see mõjub vererõhule hästi või mitte ja vastavalt siis sellele seda kristalli kasutada või mitte.

- Sellel kristallil on oskus taastada reproduktsiooniorganeid, nende tööd parandada ja sellega viljakust tõsta. Kõige parem on Tiigrisilma sellisel eesmärgil kasutada kristalliteraapia tegemisel. Selles asetada Juurtšakra piirkonnale Tiigrisilma meditatsioonikristallid või emma soovikivi, et need kristallid saaksid aktiveerida reproduktsiooniorganite korrapärase töötamise. Loomulikult aitab kaasa ka Tiigrisilma pendliga Juurtšakra kohal tervendamine ehk hoida seda pendlit problemaatilise piirkonna kohal.

- Tiigrisilma soovitan ma kanda ajal, kui on kehas luumurd või mõni luu on mõranenud. Tiigrisilm aitab kiirendada luude paranemisprotsessi ja see vähendab vaegusi, mis selliste olukordadega kaasnevad. 

PÄIKESEPÕIMIK

Tiigrisilma peamiseks Tšakraks, mille üle see kristall tervendavat mõju omab, on inimese Auraväljas eksisteeriv kolmas Tšakra ehk Päikesepõimik. Päikesepõimik asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe otse naba kohale ja vajutad peopesa selle osa peale, siis seal eksisteeribki sinu Päikesepõimik.

Tiigrisilm suudab Päikesepõimiku energiaid parandada, taastada ja võimsamaks muuta. Tiigrisilm süstib Päikesepõimikkuse jõudu, eluenergiat, positiivsust ja õnne.

Päikesepõimikus eksisteerib inimese külluse-, rikkuse- ja jõukuseväli. See aga tähendab seda, et seda kanalit aktiveerides on võimalik inimesel enda ellu seda õnne ligi tuua. 

Tiigrisilm toob materiaalset rikkust neile, kes on oma Päikesepõimiku Tšakra ära tervendanud ja see annab väga suure panuse selle saavutamiseks. Lisaks muudab Tiigrisilm inimese ka õnnelikuks ja elurõõmsaks.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Tiigrisilma laetakse Tsitriin geoodil või Muskoviidi geoodilisel tükil, mõlemad võivad samuti korraga olla. Puhastatakse KaneeliPatšuli või Aaloe viirukiga.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE 

Energiakristallideks sobivad väga hästi TsitriinTiigrisilmKarneool ja Tangeriin Aura Kvarts.


Täispika pendliartikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud Pendel on 30 mm pikk ja 17 mm lai.
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
9.61€ 11.30€
Maksudeta:8.00€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:3.00€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.70€
Maksudeta:3.08€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
28.40€
Maksudeta:23.67€
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuserituaalides ja -maagiates. Kaneeliviiruki..
4.30€
Maksudeta:3.58€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.40€
Maksudeta:2.83€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest nin..
1.00€
Maksudeta:0.83€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõ..
2.40€
Maksudeta:2.00€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.42€
JOJOBA, mille nime hääldatakse tegelikult ho-ho-ba, on taim, mis kasvab Sonorani kõrbes Mehhikos, Arizonases ja Lõuna-Californias. Jojoba ladinakeelne..
24.90€
Maksudeta:20.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.