Menüü
Ostukorv

ŠUNGIIT püramiid

ŠUNGIIT püramiid VÄEESEMED
ŠUNGIIT püramiid VÄEESEMED
ŠUNGIIT püramiid VÄEESEMED
ŠUNGIIT püramiid VÄEESEMED
ŠUNGIIT püramiid
18.60€
Maksudeta: 15.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ŠUNGIIT püramiid

Võimalikud valikud

ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt kui füüsiliselt. Hoiab elust eemal ebaõnne, kaitseb teiste pahatahtlikkuse ja mõjutuste eest. Šungiit kaitseb kiirguse eest, eriti hästi elektroonikast tuleva halva energia eest. 

Šungiit tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Karjalas Shunga külas ja sellest on see kristall ka oma nime saanud. Šungiidil on pikk ja müstiline ajalugu ning seda peetakse number üheks füüsilise keha tervendajaks. Šungiidil on oskus vabastada emotsionaalsed blokaadid, mis takistavad füüsilisel kehal terveneda. Seda kasutatakse peamiselt kaitsmiseks vähkhaiguse tekkimise eest ja teiste väga raskekujuliste haiguste ennetuseks ning ka tervendusteraapia eesmärgil.

Šungiit oma koostiselt koosneb fullereenidest, mis on teada-tuntud tugevad ja kiiretoimelised antioksüdandid. Sellega seoses võib juba väita, et selle kristalli nahaga kontaktis kandmine on äärmiselt kasulik. Šungiidiga puhastatakse ka vett, hoides näiteks Šungiidi püramiidi vee sees, et eemaldada veest mürkaineid. Šungiit on siiamaani üks huviäratavamaid kristalle teadlaste seas ja selle kasulikke omadusi veel katsetatakse, uuritakse ning avastatakse. Senimaani ei ole leitud mitte ühtegi halba toimet, vaid just üleloomulikke häid omadusi.

Šungiit aitab endasse neelata elektromagnetvõnked, mis on inimese jaoks väga kahjulikud. Elektromagnetvõnkeid tekitavad arvutid, mikrolaineahjud, telefonid, wi-fi seadmed ja wi-fi ise, maaküte, külmkapp jne. Šungiit tõkestab mürkide kehasse imendumist nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, takistades needuste ja ärasõnumise saatmise ning negatiivsel koduaural mõjutada tervislikku seisundit. Usutakse, et Šungiidi kandmine takistab vabade radikaalide teket ning vaimses maailmas kasutatakse seda vähkkasvajate eemale peletamiseks. Šungiiti kantakse, kui on inimest kiiritatud, või minnaks röntgenisse, et takistada kiirituse halba mõju meie tervisele.

Šungiit aitab lahti saada ka kõige süngemast mõttemaailmast ja on eriti kasulik neile, keda ahvatlevad surmaga/vägivallaga seotud tegevused. Sobib nendele lastele, kellele meeldivad vägivaldsed mängud ja filmid, aidates sellest vajadusest lahti saada.

Šungiit aitab mõista seda, mis sinus endas valesti on. See on kristall, mis aitab sul iseennast muuta paremaks inimeseks. Šungiit avab silmad sul iseenda suhtes, aidates märgata sinu negatiivseid, halbu, nõrku ja problemaatilisi külgi. Šungiit aitab muutuda ja neil ebatervetel külgedel, mis sinu sees eksisteerivad, terveneda. Šungiit aitab olla parem inimene sul iseenda päras ja ka teiste jaoks. Kristall, mis aitab ületada ka kõige negatiivsemad iseloomujooned, mis sulle ebaõnne toovad  ja halba Karmat põhjustada võivad, millest sa ise teadlik ei pruugi ollagi. 

Šungiit aitab eemaldada emotsioone ja mõtteid, mis keegi teine on sulle sisestanud ja mis sulle liiga teevad. Šungiit ei lase sul olla väliskeskkonnast ja ühiskonnast mõjutatav. Šungiit aitab sul ise otsustada seda, millesse sa usud, mis on sinu jaoks tähtis ja mis on sinu jaoks tõene. 

Šungiit aitab vabaks lasta energiaid, mis on madalad ja mis tekitavad probleeme. Madalad energiad on näiteks viha, kurbus, depressiivsus, melanhoolia, kadedus, ahnus, klatšijutu vajadus, vajadus olla teistest inimestest parem ja paljud teised iseloomuomadused, mis ei lase sul vaimselt tugevad olla. 

Väga tundlikel inimestel soovitan ma kindlasti tuua Šungiiti enda ellu ühel või teisel viisil. Šungiit aitab tundlikel inimestel negatiivseid energiaid paremini taluda, et negatiivsus ei saaks hingele haiget teha. Šungiit aitab arendada spirituaalseid võimeid nii, et inimene selle arengu käigus nõrgaks ei muutuks. 

Šungiit õpetab inimesele seda, et kõikides negatiivsetes ja keerulistes olukordades on midagi head. Šungiit aitab märgata seda head seal halva sees ehk õpetab inimest õppetunde välja lugema olukordadest, mis tunduvad ülekohtused ja koormavad. Sellesama omaduse tõttu on Šungiit hea kristall, mis aitab spirituaalselt kasvada ja edasi areneda. 

Šungiit kaitseb kurja ja negatiivse eest, mis tähendab seda, et sellega on võimalik võimsat energiakaitsekilpi enda ümber moodustada. Šungiidiga mediteerimine või sellest ehte kandmine aitab Auravälja tugevana ja vastupidavana hoida. Kui sa tunned, et maailm on kuidagi sinu vastu, sinu ümber on liiga palju negatiivseid ja halbu inimesi, siis kindlasti hoia Šungiiti enda elus ühel või teisel kujul. Šungiit aitab sul tugevaks muutuda ja see blokeerib ära seda ebaõnne, mis ei suuda sind kuidagi õpetada ja mida sa ei ole ka karmaatiliselt välja teeninud. 

Kristall, millel on oskus hinge avada spirituaalsele kasvamisele. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel, telepaatiliste oskuste väljaarendamisel ja intuitiivsemaks muutumiseks. Šungiit õpetab seda, mis on energiad, kuidas neid tunnetada ja selliseid teadmisi energiate kohta enda kasuks ära rakendada. 

Šungiit aitab inimese hinges olevate sisemiste deemonitega võidelda. See aitab nendest probleemidest üle saada, mis tulevad meeltesse kummitama ja tuju rikkuma, aidates halbadest mälestustest vabaks saada, et need ei käiks kummitamas, need ongi inimese sisemised deemonid. Šungiiti on kasulik kanda või enda kodus hoida, et see aitaks niiviisi sind tervendada. 

Šungiit on kristall, mis aitab tuua sinuni teadmisi selle kohta, kuidas enda elu paremaks muuta ja häid mõtteid, kuidas selle nimel tegutseda. Šungiit on kristall, mis annab jõudu edasiliikumiseks ja parandamiseks, olgu siis teemaks ükskõik, mis vajab parandamist. 

Minule isiklikult meeldib see Šungiidi omadus kõige rohkem, kus Šungiit aitab hingel mõista seda, et igas negatiivses kogemuses on peidus positiivne õpetus või tulemus. Kõik halb või katsumus, mis inimese eluteele saadetakse, see saadetakse põhjusega. Selle ära lahendamisel või sellest üle saamisel avab see ukse parema tuleviku poole. Šungiit aitab mõista negatiivse situatsiooni tagamaad ehk õpetab positiivselt vaatama igat halba ja rasket olukorda. 

PÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanda. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata. 

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristallikomplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.

ŠUNGIIT JA PÜRAMIID

Šungiidi püramiid aseta haige inimese voodi alla või voodi kõrvale. Seda selleks, et haigusele anda lisajõudu tervenemiseks ja blokeerida selle edasi arengut.

Aseta Šungiidi püramiid enda välisukse kõrvale ja kui sul on olemas seal juba erinevad kaitsvad kristallid, siis lisa see sinna keskele. Šungiit aitab blokeerida majja siseneva needuse eest, aidates needusel perekonnast eemale minna ning saata see sinna tagasi, kus needus on pärit.

Kui sa soovid enda kodule kaitset luua, siis oleks hea, kui sa ajapikku tooksid igasse ruumi ühe Šungiidi püramiidi. Sellel ei ole vahet, kus see täpselt sul seal asub aga loomulikult oleks parem, kui see oleks elektroonilise seadme lähedal, kus tuleb kõige rohkem halba energiat koju. Aseta Šungiidi püramiide üle terve enda kodu, et kaitsta halva eest enda perekonda. See kristall hoiab ära depressiooni, stressi, masendust, kurbust, elule alla andmist, pidevaid riidlemisi, tülisi, väga raskeid probleeme ja lahkhelisi.

Aseta Šungiidi püramiid koos Granaadi ja Roosa Kvartsiga enda või enda kaaslase voodi alla, kui te pidevalt tülitsete. Need kristallid aitavad tülisid ära hoida. Kui sa oled juba loonud endale armastuse kristallide komplekti, siis aseta lihtsalt üks Šungiidi püramiid sinna keskele. See toimib seal täpselt sama moodi!

Šungiidi püramidiga elektromagnetvõngete kinni püüdmine

Šungiidil on oskus kaitsta elektroonilistest seadmetest tuleva kiirguse eest. See on ka põhjus, miks on kasulik seda püramiidi hoida enda tööarvuti kõrval, televiisori ees või mõne teise elektroonilise seadme lähedal.

Šungiit kaitseb närvilisuse eest, mida elektroonika inimestes põhjustab ja eriliselt kasulik on see lastetuppa asetamiseks. Eriti siis, kui lastetoas on arvuti või laps istub päevad läbi arvutis. See kristall aitab kaitsta arvuti sõltuvuse eest ja ka selle eest, et arvutis olemine ei põhjustaks agressiivset käitumist.

Kodu Ida-ilmakaar ja tervise nurk

Šungiit on tervendaja kristall ja see sobib ideaalselt kodu Ida-ilmakaarde lisamiseks ning seal hoidmiseks. Kui sa hoiad seda püramiidi just seal, siis sa kaitsed enda perekonda haiguste eest. Aseta see sinna selleks, et perekonnale anda tugevat tervist ja perekonda kaitsta väga suurte probleemide eest.

Kui Ida-ilmakaares asub magamistuba, siis aseta see püramiid voodi alla. Seda selleks, et sa ei koguks läbi Ida-ilmakaare endale haiguseid ning see energia kanal töötaks positiivselt ning toidaks sind hoopis tervisega.

Tervendamine Šungiidi püramiidiga:

- Raskekujulised haigused, vähkkasvajad, vaimsed probleemid, alkoholism, narkomaania, tubakasõltuvus, verehaigused, tundmatud haigused, närvihaigused.

- Neil, kellel on diabeet, soovitan valmistada Šungiidi püramiidist vee-eliksiiri ning seda juua. Šungiit aitab diabeeti kontrolliall hoida, selle edasi arengut pidurdada, seda tervendada ja kui diabeeti ei ole, siis selle eest sind kaitsta. 

- Lisaks kõigele sellele kasutatakse Šungiidi vett universaalseks keha turgutamiseks ja erinevatele probleemidele tervenduse energia andmiseks.

- Soovitan vee-eliksiiri kõigile neile, kes kannatavad mõne haiguse käes ja soovivad endale tervendust anda.

Šungiidi püramiid asetatakse vee sisse ja jäetakse see sinna sisse vähemalt 20 minutiks. Kui see on vee sees ära olnud selle aja (kas kannu täis vee sees või klaasi sees), siis juuakse seda vett. Selle vee võib koheselt ära juua või kannutäie vee võib juua päeva peale ära.

See sama püramiid, millega tervendavat vee-eliksiiri valmistati, selle asetad Mäekristall geoodi peale laadima. Hoiad seda senimaani seal, kui sa uuesti seda asud kasutama. Vahetevahel võiks Šungiidi püramiidi puhastada ka Salvei rituaalitaime suitsuga.

Šungiidi püramiid toimib senikaua, kui selle sisse tekivad suured praod ning see hakkab murenema. Senimaani, kui Šungiidi püramiidi peal on väikesed praod, senimaani see töötab. Kuna kristallid on looduslikud, siis nendel esinevad praod, jooned ning need ei näe mitte kunagi klaasselged välja.

Kui sa soovid universaalset tervendajat, siis kanna Šungiiti ehtena!

Tervendav vee-eliksiir Šungiidi püramiidiga

Šungiidi püramiidiga valmistatakse endale tervendavat vee-eliksiiri, mida juuakse enda tervise turgutamiseks ja parandamiseks. Selleks võetakse kasutusele üks Šungiidi püramiid, mida hakatakse kasutama vaid vee-eliksiiri valmistamiseks. Šungiidist valmistatud vee-eliksiiri kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Koduenergiast negatiivse energia ära puhastaja

Šungiit on negatiivse energia filtreerija, mis suudab enda sisse neelata kõik negatiivse ja seda igal tasandil. Kui Šungiit neelab enda sisse selle energia, siis see filtreerib selle ära ja saadab kas kodust minema või muudab selle taas positiivseks. Šungiiti on väga kasulik kodus hoida, eriti hästi töötab see kodukaitse kristallidega koos ja erinevate geoodidepüramiididekuulide ning obeliskidega. Šungiiti võid viia igasse tuppa, et see saaks kogu koduenergia tervena hoida. 

Šungiidiga vee puhastamine

Hoidke Šungiiti anuma sees veekraani kõrval, köögis, tualettruumis või pesuruumis, et takistada vee sees kahjulike ainete imendumist teie kehasse. Hoidke Šungiidist valmistatud püramiidi vee sees, enne selle joomist, et takistada kahjulike ainete kehasse tulekut. Lisaks sellele võib Šungiiti hoida ka lihtsalt vee sees, et vett puhastada. 

Šungiidiga laste kaitsmine 

Moodustage lapse tuppa Šungiidi võrgustik, asetades toa nurkadesse üks tükk Šungiiti (kõige parem oleks, kui need kristallid ära peidetakse). See loob kaitse teiste laste ja tema tuttavate halva mõju eest, eriti kasulik alkoholi, tubaka ja vägivaldsete tegevuste ära hoidmiseks. Samuti kasutatakse sellist võrgustiku astma, tolmuallergia, viirushaiguste ja pideva haigestumise ravitsemiseks. 

Kodu kaitsmine halbade hingede eest  

Moodustage kodu ümber võrgustik, peites igasse kodu välisnurkadesse ühe Šungiidi, Musta Turmaliini ja Seleniidi. Selline kristalli vägi peatab halbade hingede koju tulekut ning kaitseb lapsi õudusunenägude eest, mis on põhjustatud energia-deemonite poolt.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Šungiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
Vähk, kasvajad, vereloomehaigused, vere hüübimatus, skisofreenia, vaimsed haigused, depressioon. Šungiiti kasutatakse ka siis, kui soovitakse "tundmatule" haigusele tervendust anda. See tähendab seda, et kui ei leita haigust ega ka ei leita selle põhjust üles, siis Šungiit aitab siiski sellele tervendust tuua, kuna see kristall leiab selle haiguse kehas üles. Šungiiti kantakse insuldi ja infarkti ära hoidmiseks ning nende tekke korral taastusravi eesmärgil.

- Soovitan Šungiiti kasutada ka seljavalude, peavalude, liigesevalude ja ka emakavalude korral.

- Šungiit aitab hinge päästa, kui depressioon või raske eluperiood muudab hinge suitsiidseks või surma ootavaks. Šungiit aitab taastada ja tuua seda valgust inimese hinge, mis hoiab inimese elus. Šungiit ei luba enneaegselt surma poole jalutada, kui saatus ja kaitseingel ei ole selleks ühelt elult teisele minekule veel luba andnud. 

- Šungiiti soovitan ma kasutada ning sellest tehtud vee-eliksiiri juua neil, kellel on diabeet. Šungiit aitab diabeeti kontrolli all hoida, selle edasist arengut pidurdada, seda tervendada, ja kui diabeeti ei ole, siis selle eest kaitsta. 

JUURTŠAKRA

Juurtšakra on seotud kogu keha füüsilise tervisega. Kui Juurtšakra on paigast ära, siis kaob ära inimese immuunsus ja füüsiline keha jääb nõrgaks ning haigused hakkavad reaalselt ilmnema. Šungiit aitab väga katkist Juurtšakrat tervendada ja sellele eluenergiat anda. 

SODIAAK

Šungiit toimib kõige kiiremini ja efektiivsemalt nendega, kes on sündinud SKORPIONI ♏ päikesemärgi all. Šungiit on Skorpionile igal võimalusel abiks, aidates tema tervist hoida, parandada ja tugevamaks muuta. Lisaks tervendavatele omadustele kaitseb Šungiit Skorpionit hädaohu ja ebaõnne eest. Kristall, mis on Skorpioni jaoks väga olulisel kohal, aidates halba tema teelt eemale hoida.       

Soovitame Šungiiti aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta selle energiataset. Šungiiti sobib kõige enam laadida Ahhaadist geoodi kõrval. Puhastada vähemalt korra kuus Rosmariiniviiruki või Rosmariini eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
6.50€
Maksudeta:5.42€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
39.00€
Maksudeta:32.50€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
5.00€
Maksudeta:4.17€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
57.70€
Maksudeta:48.08€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
16.20€
Maksudeta:13.50€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
6.50€
Maksudeta:5.42€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
5.90€
Maksudeta:4.92€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
10.50€ 14.00€
Maksudeta:8.75€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
15.00€
Maksudeta:12.50€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
5.40€
Maksudeta:4.50€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.