Menüü
Ostukorv

AALOE viiruk (20 tk pakis)

AALOE viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
Enim müüdud
AALOE viiruk (20 tk pakis)
3.70€
Maksudeta: 3.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AALOE viiruk (20 tk pakis)

AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnatud väeese, mida on rituaalides kasutatud juba üle 5000 aasta. Aaloe kohta saad lähemalt lugeda minu artiklist, mille leiad SIIT.

AALOEVIIRUK

-Aaloeviirukitega saab puhastada kodu küllusenurka, mis asub Kagus, või küllusekristalle ja väeesemeid.

- Põletage viirukit Mäekristall geoodi kõrval, kus võib samal ajal olla ka erinevad väeesemed või kristallehted. Aaloeviiruk aitab kiirendada nende kristallide puhastamist ja samal ajal puhastab koos Mäekristalliga sinu kodu Aurat.

- Põletada kodus Ida-ilmakaares, kus asub Feng Shui järgi tervisenurk. Kui Aaloet seal põletada, siis see aitab koju sisenenud ja pereliikmeid kimbutavaid haigusi ära tervendada. See vabastab negatiivset energiat, mis võib soodustada just sinu kodus haigestumist. Eriti kasulik on põletada seda siis, kui peres on mitmed inimesed terviseprobleemidega võitlemas. Aaloeviirukiga puhastatakse lisaks kodule ka iseennast, olles selle suitsu lähedal ja ka kristalle, mis on mõeldud terviseprobleeme lahendama.- Aaloeviirukit põletatakse täpselt kodu keskpaigas, kui perekonnaliikmetel on hakanud kõik ettevõtmised allamäge minema või tervis on käest ära läinud. Aaloeessents aitab majas olevat ebaõnne-energiat puhastada.

- Aaloe sümboliseerib külluslikke energiaid, Aaloeviirukit on võimalik kasutada erinevat sorti rikkuste ligitõmbamisel ja külluslike energiate kasvatamisel. Kui soovid rahaõnneenergiat aktiveerida, sea viiruk põlema, mõeldes kõige selle peale. Kasuta viirukeid oma soovmõtete teele saatmiseks, igal viirukil on oma vägi, Aaloe annab võimaluse maiseid soove ja unistusi täide viia. Sobib põletamiseks koos Basiilikuküünlaga ja ka koos roheliste või valgete küünaldega. 

- Põleta Aaloeviirukit alati, kui kosmilised energiad on soodsad külluse kasvatamisele või kui kosmilised energiad toovad maist õnne. Põleta Aaloeviirukit küllusekristallide keskel Ida- või Kagu-ilmakaares, et aktiveerida nende kristallide toimet. 

- Täiskuu ajal põleta Aaloeviirukit armastust ligitõmbavate kristallide kõrval, et neid tööle aktiveerida või põleta seda kodus selleks, et enda ellu armastust tuua. Kuufaaside kalendri leiad SIIT.

- Hoidke Aaloeviirukit enda kõrval, kui tunnete, et vajate sügavat meditatsiooni ja soovite visioone näha. Aaloe aitab lõõgastuda ja on ennustamisel heaks jõuks. Eriti kasulik on Aaloesuits pendliga ennustamisel, kuna see aitab õigetel vastustel kiiremini tulla.

- Aaloeviirukit põleta magamistoas vahetult enne magamaminekut, et luua lõõgastavat energiat. Esmalt aitab see uinuda ja seejärel aitab tuua läbi une häid sõnumeid tulevikuks. 

- Põletage kodus Aaloeviirukeid, kui tunnete, et "keegi" jalutab teie kodus ringi. Aaloe aitab need teed kinni panna, mille kaudu saabuvad meie majja mustad inglid ehk kodukäijad, seejärel aitab nendel inglitel lahkuda. Mustade Inglite lähedus võib tekitada negatiivseid mõtteid ja agressiivset käitumist.

- Kasutage Aaloesuitsu nendes rituaalides ja maagiates, kus see on vajalik. Samuti puhastage Aaloeessentsi-viirukitega neid väeesemeid, mille puhul see on vajalik.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:9.08€
SAMMALAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest ja see on pendli kristallina väga hea tervendaja. Sammalahhaadis peitub vägi, mis aitab inimesel ..
24.80€
Maksudeta:20.67€
Pilt on illustratiivne. Toote pakend võib erineda pildil olevast.AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaits..
4.60€
Maksudeta:3.83€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.00€
Maksudeta:5.00€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
11.80€
Maksudeta:9.83€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:9.08€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.50€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.08€
SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt..
10.90€
Maksudeta:9.08€
PATŠULI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste pereko..
3.70€
Maksudeta:3.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.