Menüü
Ostukorv

AMAZON RESIN viiruk

AMAZON RESIN viiruk VÄEESEMED
AMAZON RESIN viiruk
5.30€
Maksudeta: 4.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMAZON RESIN viiruk

AMAZON RESIN ehk Amasoonase vihmametsa puuvaikude viiruk on mõnusalt värskendava aroomiga. See viiruk koosneb erinevates puuvaikudest. Nende ühiseks omaduseks on aidata teha hingelist suurpuhastust. Seda viirukit on soodne kasutada vaimse keha tervendamiseks, stressi maandamiseks, uue alguse loomiseks ja heade energiate taastamiseks.

Põleta seda kui tunned, et soovid elus uue lehekülje keerata ja täiesti uuesti alustada. Selleks sea viiruk suitsema ja keskendu sellele, kuhu soovid uuendust tuua.

See viiruk sobib ideaalselt ka kodupuhastamiseks, kuna aitab kiirendada edasiliikuvat energiat, aidates parandada elukvaliteeti, tuua häid mõtteid ja ideid. Parandab üleüldiselt enesetunnet ja aitab elust rõõmu tunda.

Kuna viiruk on kokku pandud erinevates puuvaikudest, siis on see äärmiselt hea stressimaandaja, aidates lahti saada ärevusest või ülemõtlemisest.

Kasuta Amazon Resinit viirukit koos helesinise küünlaga kui soovid aktiveerida intuitsiooni, mediteerida või läbi une nägemusi näha. Helesinine küünal toetab intuitsiooni hääle esiletulekut ja Amazon Resini viiruk aitab esile kutsuda nägemusi.

Soovitan lisaks Amazon Resini viiruki kasutamisele kanda ka Merevaiku, mis on kivistunud puuvaik ja millel on sarnased omadused. Kui kannad Merevaiku, aitab see sul eluga edasi liikuda ja igapäevaselt enesetunnet parandada.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu. 

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.iru

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 16 tk.
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
13.50€
Maksudeta:11.25€
INGLITE küünal kannab endaga kaasas Inglitega kontakteerumiseks sobilikku energiat ja selle küünla põletamise vägi aitab sul Inglit..
4.90€
Maksudeta:4.08€
MEREVAIGUVIIRUK on seotud armastuseõnne, suhete tasakaalu, romantika ning perekonna heaolu loomise energiaga. Merevaigu viirukiga aktiveerid Sa e..
4.90€
Maksudeta:4.08€
BUDDHA ÕNNISTUSE viirukit põleta, kui soovid enda soovmõtteid universumisse saata. Tegemist on manifestatsiooniks hea viirukiga. Aseta see enda läheda..
4.90€
Maksudeta:4.08€
ROHELINE TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal ja sellega on võimalik ravida väga paljusid erinevaid haiguseid. Tsit..
4.70€
Maksudeta:3.92€
SPIRITUAALNE TERVENEMINE viirukiga avaneb sul võimalus kogu enda tšakrasüsteemi puhastada, tasakaalustada, tervendada ja aktiveerida. Viiruk aitab kaa..
4.40€
Maksudeta:3.67€
HARMOONIA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Bergamoti, Gera..
14.90€
Maksudeta:12.42€
Viiruk VITAALSUS koosneb kahest erinevast taimest, milleks on mandariin ja kaneel. Need kaks loovad magusa ja hõrgu aroomi, mille lõhn sobib neile, ..
4.20€
Maksudeta:3.50€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
33.30€
Maksudeta:27.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.