Menüü
Ostukorv

DRAAKONI VERI viiruk

DRAAKONI VERI viiruk  VÄEESEMED
DRAAKONI VERI viiruk
4.60€
Maksudeta: 3.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DRAAKONI VERI viiruk Satya

DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.

Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. Draakoni verepuu on iidne taim, mis on meie planeedil väga kaua eksisteerinud. Selle puu vaik on tervendava toimega, kui seda põletada. See rituaalitõvik on valmistatud 100% Draakoni verepuust. Taim ise on pärit Araabiast, see kasvab ka Kanaaridel ja Marokos.

Draakoni vere viirukit põleta, kui soovid ümber pöörata armastuse kohal eksisteerivat ebaõnne armastuseõnneks. See parandab, tervendab, kaitseb, muudab ja kujundab ümber energiad, mis on seotud armastusega, muutes kõik paremaks, lihtsamaks ja kergemaks.

Seda viirukit on kasulik põletada ajal, mil sinu suhtes või elus armastuse tasandil on keeruline periood. Ka siis, kui sa ise ei ole enda tunnetes kindel. Soovid leida lahendusi, vastuseid või nägemusi enda tuleviku osas. Draakoni vere viiruk aitab leevendada südamevalu, suurendab andestust, aktsepteerimist ning leppimist.

Põleta Draakoni vere viirukit, kui soovid lahendust tuua ükskõik, millisele suhteprobleemile või -küsimusele. Mediteeri selle suitsu käes, et näha visioone ning jõuda selgusele enda südames.

Draakoni vere viiruk aktiveerib ja puhastab armastusekristalle. Väga kasulik on seda põletada aeg-ajalt enda kodus armastusekristallide läheduses.

Kasuta seda viirukit enda armastusesoovide taotlemiseks. Unista samal ajal, kui see viiruk suitseb. Visualiseeri ja saada enda unistusi universumisse. Draakoni veri on mõeldudki armastuserituaalide tegemiseks. Olgu need keerulised või lihtsad kodused rituaalid.

Seda viirukit põleta siis, kui keegi soovid sinu ja kaaslase vahele tülisid ning intriige tekitada. See kaitseb suhtesse sissetungija eest. Veelgi tõhusam on see, kui sina või partner kannaksite Punase Tiigrisilma kristalli. Tegemist on kristalliga, mis kaitseb suhtelõhkujate ja ebaõnne eest.

Põleta viirukit ärasõnumiste ja äraneedmiste eemaldamiseks. Kui sa kahtlustad, et sa oled armastuses ära neetud, sul on halb õnn ja Karma, mida soovid lagundada, siis põleta seda regulaarselt. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 12 tk. Põleva osa pikkus ca 15 cm ja läbimõõt ca 3 mm.
DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. D..
4.30€
Maksudeta:3.58€
DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. D..
4.20€
Maksudeta:3.50€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
DRAAKONI VERI rituaaltaim on valmistatud Draakoni verepuust. Kui soovid puhastada Auravälja, siis parim selleks on draakoni vere tõrvik. See aita..
24.80€
Maksudeta:20.67€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
2.30€
Maksudeta:1.92€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
2.30€
Maksudeta:1.92€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates...
1.00€
Maksudeta:0.83€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
3.15€ 3.50€
Maksudeta:2.63€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.