Menüü
Ostukorv

ENERGIA viiruk

ENERGIA viiruk VÄEESEMED
ENERGIA viiruk
3.70€
Maksudeta: 3.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ENERGIA viiruk

ENERGIAVIIRUK on kokku pandud salajase retsepti järgi, milles on vaid taimsed koostisosad. Selle viiruki eesmärk on pakkuda ühes viirukis kõikide energiate puhastust. See on hea alternatiiv Salveile või tõrvikutele. Samas ei ole see sama tugev kui on tõrvikud (viirukid on alati veidi nõrgemad kui rituaalitõrvikud) ja kõige parem on see, kui neid kas vaheldusmisi kasutada või koos kasutada. 

ENERGIA VIIRUK

 - Energiaviirukiga on võimalik puhastada ära kodu Tšakrasüsteem. Selleks põleta seda viirukit enda lähedal, kasuta mediteerimise ajal või põleta seda siis, kui enda kodus puhkad. Tšakraid on võimalik puhastada ka nii, kui hoiad suitsevat viirukit enda ees. Soovitan istuda rätsepaistes, sulgeda silmad ja puhata samal ajal. Veelgi parem on, kui hoiad teineteises käes meditatsioonikristalle.

- Energiaviirukiga puhasta ära enda kodus olevad kristallid. Hoia suitsevat viirukit kristallide läheduses, et need vabastaksid endasse kogunud negatiivse energia.

- Põleta seda viirukit vahetult peale rituaatõrvikuga iseenda Auravälja või kodueenergia puhastust. See lisab lisajõudu ja aitab kaasa totaalsele Aurapuhastusele.

- Energiaviirukiga on võimalik Juurtšakrast vabastada vimma, kadedust, takistusi, needulikku jõudu ja haigestumist. Sakraaltšakrast aitab see vabastada motivatsiooni ja inspiratsiooni puudust. Päikesepõimikut ebaõnne, mis on seotud rahavoolu ja tööga. Südametšakrast ebaõnne, mis on seotud suhetega. Kurgutšakrast mineviku probleeme, mis takistavad sul täna õnne tunda. Kolmandast Silmast blokaade, mis ei lase sul selgelt näha, kuhu poole sa peaksid elus edasi liikuma. Kroontšakrast blokaade, mis ei lase sul enda elu nautida ja hetkes õnnelik olla.

- See viiruk on väga kasulik kogu sinu Tšakrasüsteemile ja seetõttu aitab selle viiruki regulaarne kasutamine suurt tervendust pakkuda. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pikkus ca 23 cm ja põleva osa pikkus ca 18 cm, läbimõõt ca 3 cm. Pakis ca 20 viirukit.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.