Menüü
Ostukorv

HARILIK PUJU viiruk

HARILIK PUJU viiruk VÄEESEMED
HARILIK PUJU viiruk
2.90€
Maksudeta: 2.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HARILIK PUJU viiruk

HARILIK PUJU on rahvameditsiinis kasutatav ravimtaim, mille ladinakeelne nimetus on Artemisia Vulgaris. Hariliku puju näol on tegemist üheaegselt hõrgult ja magusalt lõhnava taimega, mis sobib viirukina neile, kes armastavad maalähedasi lõhnu.

Hariliku puju viirukit kasutatakse halva tervise parandamiseks ja tervise kohal eksisteeriva ebaõnne vabastamiseks. Kui sa haigestud pidevalt või pereliikmete tervised on kehvad, siis hariliku puju viiruki põletamine aitab energeetiliselt vabastada ebaõnne. See viiruk aitab vabaks saada halvast energiast, mis soodustab uute ja järgmiste probleemide teket.

Samuti aitab harilik puju materiaalsete probleemide teket ära hoida või maist ebaõnne vabastada. Küllus on seotud nii tervise kui ka maise õnnega. Hariliku puju viirukit saab kasutada sinu enda või perekonna kohal eksisteeriva halva õnne vabastamiseks. Põleta seda, et ebaõnn pöörduks õnneks.

Hariliku puju viirukit saab kasutada valuvaigistina. Kui sinu pea, selg või keha üleüldiselt valutab, siis põleta seda viirukit- harilikul pujul on valuvaigistavad toimed.

Lisaks selle tervendavale ja ebaõnne pöördumise väele, on hariliku puju viirukil ka midagi erilist sulle pakkuda. Näiteks Asteegid kasutasid hariliku puju põletamisest tekkivat suitsu prohvetlike unenägude ja visioonide esile kutsumiseks. Harilik puju vallandab visioonide nägemise, tervendades ülemisi Tšakraid, mida aktiivsemad need on, seda rohkem sa oskad end ümbritsevat tajuda ja mõista.

Põleta hariliku puju viirukit vahetult enne magama minekut, et saaksid öösel unes näha, mida sul on vaja ette näha. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pakis CA 20 viirukit.
HARILIK PUJU on rahvameditsiinis kasutatav ravimtaim, mille ladinakeelne nimetus on Artemisia Vulgaris. Hariliku puju näol on tegemist üheaegselt ..
5.80€
Maksudeta:4.83€
RÄNI on väga kutsuva välimuse ning magnetilise toimega. See suurendab elujõudu ning selle energeetika sisaldab oskust panna teisi energiaid l..
21.30€
Maksudeta:17.75€
RÄNI on väga kutsuva välimuse ning magnetilise toimega. See suurendab elujõudu ning selle energeetika sisaldab oskust panna teisi energiaid l..
7.70€
Maksudeta:6.42€
RÄNI on väga kutsuva välimuse ning magnetilise toimega. See suurendab elujõudu ning selle energeetika sisaldab oskust panna teisi energiaid l..
15.50€
Maksudeta:12.92€
RÄNI on väga kutsuva välimuse ning magnetilise toimega. See suurendab elujõudu ning selle energeetika sisaldab oskust panna teisi energiaid l..
21.70€
Maksudeta:18.08€
TSITRONELLA ja SIDRUNHEINAVIIRUK tõstab meeleolu, parandab tuju ja tervendab koduenergiat. Üheskoos loob see viiruk positiivse keskkonna ja e..
3.70€
Maksudeta:3.08€
VANILJE JA NAG CHAMPA viiruk aitab aktiveerida armastuseõnne energiaid. Vanilje on armastusetaim, mis loob romantikat, aitab parandada suhteid, muuta ..
5.30€
Maksudeta:4.42€
MATERIAALNE ÕNN viiruk on salajase retsepti järgi kokku pandud 100% taimne ja looduslik viiruk. Rahaviirukisse on ajurveeda retsepti järgi lisatud vii..
2.90€
Maksudeta:2.42€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
5.90€
Maksudeta:4.92€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
3.90€
Maksudeta:3.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.