Menüü
Ostukorv

INGLI ROMANTIKA viiruk

INGLI ROMANTIKA viiruk VÄEESEMED
INGLI ROMANTIKA viiruk
2.90€
Maksudeta: 2.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: INGLI ROMANTIKA viiruk

INGLI ROMANTIKA viirukiga on võimalus läbi inglite enda ellu kutsuda armastust, manifesteerida armastusesoove ja neid teele saata. See loob sinu ümber ja koju hea energia, mis aktiveerib armastuseenergiate kasvamise. Soovitan ingli romantika viirukit põletada regulaarselt, et sinu kaitseingel saaks sinu suhteid tervendada ja parandada. Kui sa oled vallaline, siis põleta kindlasti seda viirukit ja samal ajal, kui viiruki suitsema sead keskendu sellele, millest unistad. Kui sa soovid enda suhtesse rohkem romantikat tuua, siis põleta ingli romantika viirukit samal ajal, kui oled koos kallimaga.

Selle viirukiga on sul võimalik puhastada enda kodus olevaid armastuse- ja inglikristalle.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 20 tk.
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
0.80€
Maksudeta:0.67€
ROMANTIKAVIIRUK koosneb salajasest retseptist, kus on kasutatud mitmeid taimi viiruki tegemisel. Selle koostises on armastusetaimed, mis aitavad ..
4.70€
Maksudeta:3.92€
MAHARANI DREAM ehk ÜLIM ARMASTUS on India traditsiooniline armastuseviiruk, mille koostises on hõrku jasmiini ja mahedat roosi. Selle vi..
5.90€
Maksudeta:4.92€
INGLI MUREVABASTAJA viiruk on suurepärane tervendaja ja abiline sulle, kui vajad ja soovid inglite poolset tervendust. Kui sul on olnud raske periood,..
3.20€
Maksudeta:2.67€
INGLI UNISTUSTEELLUVIIJA viirukit kasuta selleks, et manifesteerida, teele saata soovmõtteid ja anda universumile täpselt teada, mida sa tulevikult ..
3.20€
Maksudeta:2.67€
ÜHENDUS INGLITEGA viirukiga avaneb sul võimalus inglitega ühendust saada ja luua tugev telepaatiline side Kaitseingliga. Kui sa soovid inglitele eda..
2.80€
Maksudeta:2.33€
VALGE KAMPRI eeterlik õli pakub hulgaliselt võimalusi end sellega tervendada. See eeterlik õli tuleb Kampri puust, mis on algselt pärit ..
8.08€ 9.50€
Maksudeta:6.73€
INGLI ARMASTUSESOOVIDE viirukiga on võimalus läbi inglite enda ellu kutsuda armastust, manifesteerida armastusesoove ja neid teele saata. Se..
3.20€
Maksudeta:2.67€
HEMATIIT sõrmus (6 mm)
2023 KAITSEKRISTALL -10 %
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
4.59€ 5.10€
Maksudeta:3.83€
RÕÕM viiruk aitab sul saavutada heaolu, positiivsust, rõõmu ja mis muudab sind õnnelikuks. Põleta seda viirukit regulaarselt enda lähedal ja kodus..
3.20€
Maksudeta:2.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.