Menüü
Ostukorv

KAITSE MUSTA MAAGIA EEST viiruk

KAITSE MUSTA MAAGIA EEST viiruk VÄEESEMED
KAITSE MUSTA MAAGIA EEST viiruk
3.20€
Maksudeta: 2.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAITSE MUSTA MAAGIA EEST viiruk

KAITSE MUSTA MAAGIA EEST viirukiga kaitstakse iseennast, perekonda või kodu musta maagia eest ning selle olemasolul puhastatakse seda energiat. Kui sa tajud, tead või kardad, et sinu peale on pandud must maagia, siis tasub seda viirukit regulaarselt põletada. See aitab iga korraga vabastada energiat, mis soodustab ühel või teisel tasandil sinu elus ebaõnne.

Põleta viirukit kodus regulaarselt või siis, kui oled perioodis, kus tunned, et kõik justkui liigub allamäge. Viiruki eesmärk on blokeerida ka edaspidiseid maagia pealepanekuid sinule või su perekonnale.

Lisaks soovitan kanda või hoida koduseinte vahel sellist kristalli nagu Nuumite. Tegemist on kristalliga, mis aitab vabastada needuslikku energiat ja kaitseb selle pealepanemise eest.

Soovitan seda viirukit põletada kui tunned, et sinu elus justkui midagi ei õnnestu, kuidagi ei vea või ebaõnn ei soovi sinu elust lahkuda.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.


Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 20 tk.
NUUMITE on väga salapärase väljanägemise ja sisuga kristall. Nuumite on oma omaduste poolest väga eriline. Nuumite on tumedat värvi..
9.50€
Maksudeta:7.92€
Viiruk MOGRA on ilusast Mogra lillest, mis on üks Jasmiini sortidest. Mogra on väga tugeva toimega ning on seotud romantilise ja armastava energia..
4.50€
Maksudeta:3.75€
KOPAALI ja NAG CHAMPA viirukit soovitan kasutada neil, kes soovivad vabastada seisvaid energiaid. Kopaal vabastab kinni jäänud energiaid ning Nag Chap..
4.70€
Maksudeta:3.92€
KAITSE NEEDUSE EEST viirukit põleta, et blokeerida needuse pealepanekut või kui kahtlustad selle olemasolu. Kui tunned, et sinu ümber eksisteerib ebaõ..
2.80€
Maksudeta:2.33€
Pilt on illustreeriv. Viiruk ja poleeritud Draakoni Verekivi ei kuulu toote juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese..
6.10€
Maksudeta:5.08€
SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt..
10.90€
Maksudeta:9.08€
SIDRUNHEINA ja KORIANDRI küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:- Hoidke sed..
10.90€
Maksudeta:9.08€
AJURVEEDAVIIRUK on valmistatud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud Ajurveeda meditsiini ehk India rahvameditsiini parimaid ning tuge..
4.50€
Maksudeta:3.75€
KOPAALI ja NAG CHAMPA viirukit soovitan kasutada neil, kes soovivad vabastada seisvaid energiaid. Kopaal vabastab kinni jäänud energiaid ning Nag Chap..
4.70€
Maksudeta:3.92€
TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodustavad tumelilla, helelilla, mustjaslilla ja lavendelli..
26.90€
Maksudeta:22.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.