Menüü
Ostukorv

KANEEL viiruk (20 tk pakis)

KANEEL viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
Enim müüdud
KANEEL viiruk (20 tk pakis)
5.00€
Maksudeta: 4.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KANEEL viiruk (20 tk pakis) HEM

KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuserituaalides ja -maagiates. Kaneeliviiruki põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab armastuseenergiat ja soovi seda jagada. Lisaks Kaneeli armastusega seotud toimetele on see ülihea külluseenergia tõstja. Taim, mille viirukit kasutatakse külluse- ja rahamaagiates. Kaneelile on omapärane oskus ja iseloom muuta kõike end ümbritsevat positiivsemaks. Positiivsus on ka number üks valem küllusekanalite avamiseks. Lisaks kõigele sellele on Kaneel kasulik ka kõrgema tajumise avanemiseks, aidates näha nähtamatut ning muuta inimese hinge vastuvõtlikumaks teistele hingedele.

KANEELIVIIRUK

Kaneeliviiruki põletamine aitab esile tuua väga häid ideid, mis on seotud enda elu materiaalses mõttes soodsamaks loomisega. Kaneeliviiruki suits toob inspiratsiooni ja aitab näha neid kohti, kus on võimalik enda majanduslikku seisu parandada. Kaneeliviiruki suits loob väga hea materiaalse mõtlemisviisi, mis ei ole ahne vaid produktiivne. Proovi selle põletamist, kui soovid jõuda hiilgavate ja väga kasulike ideedeni. 

- Kaneeliessents on see, mis avab rahalise õnne jaoks vajalikud energiad, aidates ligi kutsuda materiaalseid häid võimalusi. Seetõttu on kasulik Kaneeliga aktiveerida küllusekristalle ja neid, mille oled seadnud enda kodus Feng Shui järgi küllusenurka.  

- Feng Shuis sümboliseerib Ida-ilmakaar küllusekanalit. Esmalt puhasta enda kodus see nurk Kaneeli viirukiga ja seejärel aseta sinna Karneool. Karneool toob Sulle tööalast motivatsiooni ja avab uksed edasiliikuvas suunas. Hoia selles nurgas kõiki küllusekristalle, kui soovid materiaalset edukust enda ellu tuua. Kanna Karneooli, kui soovid olla tööalaselt motiveeritud ja töötahet täis. Lisaks väestab see Sinu Sakraaltšakrat ehk töö edukuse energiat Sinu Auraväljas.

- Kaneeliviirukeid kasutatakse armastuse-, romantika-, suhte- ja abielukristallide puhastamiseks. Samuti kasutatakse Kaneeliviiruki suitsu armastusega seotud maagiate, ehete ja väeesemete puhastamiseks.

- Kaneeliviirukit kasutatakse koos punase küünlaga, kui soovitakse majja tuua armastuseenergiat.

- Kaneel on peale oma armastusejõu ka küllusetaim, mille suitsu kasutatakse küllusenurga aktiveerimiseks ja küllusekristallide puhastamiseks. Hoidke Kaneeliviirukit aeg-ajalt Ahvileivapuu kõrval või kodu Kagu piirkonnas, et aktiveerida positiivne Feng Shui külluseenergia.

- Kaneeliviirukit võib kasutada maagiate või rituaalide tegemisel, kus on ära mainitud Kaneeli vajadus.

- Viirukiga saab enda Aurast puhastada halva armastuse või raha õnne, selleks kantakse Musta Turmaliini ja lastakse Kaneeliviirukil aeg-ajalt kodus suitseda.

- Kaneeliviirukiga ettevõtte ruumide puhastamine toob sinna head ärilist õnne.

- Kaneeliviiruki või -küünla põletamine kodus on väga kasulik. Kaneel aitab muuta kodu positiivsemaks, lõbusamaks, rõõmsamaks ja paremaks kohaks. Eriti kasulik on kaneeli põletada erinevate kristallide, kristallikomplektide või rituaalide kõrval, mis on loodud koduenergia positiivsemaks muutmiseks. Kui soovid head tuju, siis sea kaneelist tehtud viiruk või küünal põlema. 

- Kasutage Kaneeliviirukit magamistoas, kui soovite tõsta libiidot, romantikat, sensuaalsust ja tuua  oma ellu rohkem armastust.

- Põleta Kaneeliviirukit magamistoas, kui sa soovid enda magamistoa energiat puhastada ja tasakaalustada. Eriliselt kasulik on see siis, kui soovitakse kaaslasega paremini läbi saada ja omavahelist sidet tugevdada. Kaneel toetab viljakust ja armastust. See tähendab seda, et Kaneel annab jõudu juurde lapseootele jäämiseks ja see tekitab armastavamat sidet.

Rahalise õnne ligikutsumise rituaal

Sul on võimalik Kaneeliviiruki, Kaneeliküünla ja rahaõnne toovate kristallidega teha rituaali, mis aitaks sinu ellu ligi kutsuda kiiret rahalist õnne ehk aktiveerida see energia enda elus. Kui sa tunned, et sa soovid seda teha, siis kindlasti anna endale läbi selle rituaali võimalus.

Sul läheb rituaali jaoks vaja ühte Kaneeliküünalt, kolme Kaneeliviiruki pulka, ühte paberraha, ühte Draakoni VerekiviKarneooli ja Krüsopraasi. Aseta küünal kuumakindla aluse peale, sea selle ümber kolm rahaõnnekristalli. Küünlale võimalikult lähedale aseta viirukialuse peale esialgu üks Kaneeliviiruk. Võta paberraha ja pane see kristallide kõrvale.

Nüüd süüta küünal ja seejärel üks viirukipulk, samal ajal lausudes täpselt kuus korda rituaalilause: "Rahaline õnneenergia avanegu!". Seejärel jäta rituaalipaik oma tööd tegema. Kui esimene viiruk on lõpetanud põlemise, siis sea sinna põlema teine viiruk, võttes viiruki põletamise jaoks tuld küünlalt ja samal ajal lausudes kuus korda rituaalilauset. Kui teine viiruk on ära põlenud teed sedasama viimast korda ka kolmanda viirukiga.

Kui kolmas viiruk on ära põlenud, on rituaal valmis ja rahaenergia on aktiveerunud. Seejärel võid kristallid asetada küllusekarpi, -altarile või täpselt sinna, kus sa soovid need enda rahalise õnne jaoks tööd tegema jätta. Raha võid tagasi panna kas rahalaekasse või rahakotti. Küünal aga tuleb järgnevatel päevadel ära põletada.

See väga lihtne rituaal aitab aktiveerida rahaenergiat ja seda võib teha uuesti ning uuesti, kuid sellisel juhul alati uute kristallidega, mille saad hiljem jätta end samal eesmärgil teenima. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab ar..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad poleeritud Piltjaspis ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga ..
6.00€
Maksudeta:5.00€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
11.80€
Maksudeta:9.83€
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuserituaalides ja -maagiates. Kaneeliviiruki..
4.70€
Maksudeta:3.92€
MORGANIIT on imeilus roosat värvi kristall, mis muudab iga inimese südame soojaks, kui sellega kokku puututakse. See sümboliseerib igavesti kestv..
54.23€ 72.30€
Maksudeta:45.19€
ROHELINE KUNTSIIT teise nimega Hiddenniit on helerohelise kumaga kristall, mis on oma nime saanud mineroloogilt William Hidden ja s..
14.30€
Maksudeta:11.92€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.30€
Maksudeta:2.75€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
5.18€ 6.90€
Maksudeta:4.31€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
112.00€
Maksudeta:93.33€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.TULIKVARTS on soovmõtete elluviija. Aitab uutel võimalus..
5.18€ 6.90€
Maksudeta:4.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.