Menüü
Ostukorv

KANEP viiruk (20 tk pakis)

KANEP viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
KANEP viiruk (20 tk pakis)
3.70€
Maksudeta: 3.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KANEP viiruk (20 tk pakis)

KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda tervendustseremooniatel juba 10 000 aastat enne meie aja arvamist.

KANEPIVIIRUK

- Kanepiviiruki põletamine aitab majast eemale peletada halbu hingesid, kes on majja kinni jäänud või kellegagi kaasa tulnud. Seda tuleb teha selleks, et need hinged ei jääks sinu koju elama ega sinu või pereliikmete energiat varastama ehk tarbima. Seda on soovitav teha ka sellepärast, et need hinged ei jääks inimese Aurasse. Sellised hinged toovad alkoholi-, arvuti- või isegi rahasõltuvust.

- Selle viirukiga saab kodus puhastada Feng Shui järgi Idapoolset tuba ja eriti hea on see siis, kui sinna on loodud kristallide komplekt tervise edendamise jaoks. Kanepiviiruk aitab majja tervist tuua ja puhastada majast ebaõnn, mis on tabanud pereliikmete tervist.

- Põleta seda viirukit ka siis, kui sa ise, või keegi, kes sinuga koos elab, on muutunud tigedaks, kurjaks ning pahatahtlikuks. Järelikult on Aura katki ja seda on vaja taastada ning see "kurjus" sealt välja ajada.

- Kanepiviirukit kasutatakse kodu puhastamisel, kui seal on eelnevalt elanud keegi teine. Eriti siis, kui see keegi teine on olnud haige või saanud surma.

- Kanepiviiruk soosib positiivsete iseloomujoonte ja heatahtliku mõtteviisi kasvu. Kanepisuits vabastab sinu seest valed tõekspidamised, negatiivsed, kurjad ja kahjulikud energiad. Täpselt sedasama suudab Kanepisuits teha keskkonnaga, kus Kanepiviirukit põletada. Põleta seda viirukit, kui soovid vabaneda segavatest energiatest, mis ei lase sul olla hea, üllas, siiras ja kaastundlik. Kanepiviirukit on eriti kasulik põletada kodus, kus perekonnaliikmed käituvad üksteise suhtes üleolevalt, kamandavalt, kritiseerivalt ning ebaõiglaselt, Kanep toob õigluse. 

- Kahaneva Kuu ajal on Kanepiviirukil oskus vabastada kõik koju kinni jäänud energiad, mis ei lase sul või teistel pereliikmetel end kodus hästi tunda. Kanepitaime suits vabastab energiaid ja asendab need värskusega. Kanep on värskendava toimega ja selle viiruki põletamine avab kristallideenergiad ning teiste koju toodud spirituaalsete esemete väe. Kanepi vägi paneb need õiges suunas liikuma ja muudab kodu paremaks kohaks. Kahaneva Kuu ajal on kasulik põletada igas toas vähemalt ühte Kanepiviirukit, et kogu kodu ja kristallid saaksid puhastatud.  Kahaneva Kuu faasid leiad SIIT käesoleva aasta Kuu faaside loendist.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.25€
Pilt on illustratiivne. Toote pakend võib erineda pildil olevast.AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaits..
4.60€
Maksudeta:3.83€
KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda tervendustseremooniatel juba 10 000 aastat en..
3.20€
Maksudeta:2.67€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.08€
PATŠULI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste pereko..
3.70€
Maksudeta:3.08€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
3.20€
Maksudeta:2.67€
KRÜSOKOLLA on väga kauni värvusega kristall, millele on iseloomulik rohekas-sinakas värvus. Krüsokollat leidub kõige enamb Tšehhis, Venemaal, His..
20.20€
Maksudeta:16.83€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.