Menüü
Ostukorv

KODUKAITSE viiruk

KODUKAITSE viiruk VÄEESEMED
KODUKAITSE viiruk
2.80€
Maksudeta: 2.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KODUKAITSE viiruk

KODUKAITSE viiruk on universaalne kodueenergiat puhastav ja eelkõige kaitseenergiat loov viiruk. Põleta seda igas erinevas toas enda kodus aegamööda, et luua tugev kaitseenergia enda kodu ümber. Kaitseviiruk vallandab taimede energiat, mis omakorda energeetiliselt soodustavad negatiivsete energiate eemale tõukamist. Seee omakorda loobki nii-öelda kaitsekapsli sinu kodu ümber.

Eriti kasulik on kodukaitse viirukit põletada välisukse juures, kuna seal asub sinu kodu energiate sisse-välja liikumine kõige suuremas mõttes. Ka kaitsekristalle on hea välisukse kõrval hoida. Näiteks Kullisilma, Lemuuria Jaadi, Nuumitet ja teisi. Need kristallid blokeerivad negatiivsete energiate sisse rändamist läbi inimeste või mõnel muul viisil.

Puhastades enda kodu regulaarselt kaitseviirukiga suurendad sa enda kodu kaitseenergiat ning nii püsib ka õnneenergia sinu kodus kauem. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 20 viirukit. Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm.
Pildil olev kinkekoti värvus võib varieeruda.La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE" on loodud selleks, et kaitsta sinu kodu erinevate õnnetuste, nee..
15.90€
Maksudeta:13.25€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
29.90€
Maksudeta:24.92€
SALVEI ja KADAKAS rituaalitõrvik on multifunktsionaalne halva energia puhastaja. See rituaalitõrvik on regulaarseks kasutamiseks, sel..
24.20€
Maksudeta:20.17€
Rituaalitõrvik SALVEI "HARMOONIA" koosneb valgest salveist, kollasest gerberast ja tumepunasest nelgist. Salvei on kõige universaalsem j..
19.90€
Maksudeta:16.58€
TSITRONELLA ja SIDRUNHEINAVIIRUK tõstab meeleolu, parandab tuju ja tervendab koduenergiat. Üheskoos loob see viiruk positiivse keskkonna ja e..
3.70€
Maksudeta:3.08€
PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõige puhastab ..
4.00€
Maksudeta:3.33€
NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA on Araabiamaade traditsiooniline viiruk, mis koosneb agaripuu eksklusiivsest õlist. See viiruk äratab üle..
5.50€
Maksudeta:4.58€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.92€
LAAVA ja HEMATIIT käekett rüütliga (pärl 8 mm)
2023 KAITSEKRISTALL -25 %
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
17.18€ 22.90€
Maksudeta:14.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.