Menüü
Ostukorv

KOLMAS SILM viiruk (ca 15 tk pakis)

KOLMAS SILM viiruk (ca 15 tk pakis) VÄEESEMED
KOLMAS SILM viiruk (ca 15 tk pakis)
4.10€
Maksudeta: 3.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLMAS SILM viiruk (ca 15 tk pakis)

KOLMANDA SILMA TŠAKRA viiruk koosneb ühest kõige võimekamast taimest, mis aktiveerib Kolmandat Silma ja on oluline ülemistele Tšakratele - selleks on Lavendel. Kolmanda Silma viiruk stimuleerib Kolmanda Silma tegevust, kasuta seda oma Kolmanda Silma avamiseks, tervendamiseks, aktiiveerimiseks, sellelt blokaadide eemaldamiseks ja intuitsiooni arendamiseks. 

KOLMANDA SILMA VIIRUK

- Kolmanda Silma Tšakra viirukit põleta ajal, mil soovid aktiveerida oma  kuuendat Tšakrat, mis vastutab sinu spirituaalse võimekuse eest. Kui seda enda läheduses põletada, siis muutub Kolmas Silm automaatselt aktiivsemaks ja hakkab end taimsesuitsu abil tervendama.

- Võid Tšakratervendust teha siis, kui tunned ja tead, et sinu Kolmanda Silma Tšakra ei tööta täisväärtuslikult. Mina soovitan igat Tšakrat igakuiselt tervendada. Leia igas kuus vähemalt korra aeg, et end kõigile seitsmele Tšakrale pühendada, see on spirituaalse arengu juures ülioluline tegevus.

- Kolmanda Silma Tšakra tervendamine ja aktiveerimine saab olla veel edukam, kui mediteerid selle taimsesuitsuga. Meditatsiooni ajal soovitan kasutada Ametüsti ja Dumortjeriidi meditatsioonikristalle.

- Kolmanda Silma Tšakra viirukit võib põletada koos teiste Tšakraviirukitega, et anda meeltele ja hingele juurde jõudu.

- Kolmanda Silma Tšakra vastutab sinu intuitiivsuse eest. Mida tugevamas ja tervemas seisus on Kolmas Silm, seda akiivsem on sinu intuitsioon. Tugev intuitsioon annab eelise sulle igas eluvaldkonnas. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:9.08€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.42€
SAKRAALTŠAKRAVIIRUK koosneb taimest, millel on olemas võimekus, et tervendada sinu teist tšakrat ehk Sakraaltšakrat. Selles taimes on olemas kõik se..
4.10€
Maksudeta:3.42€
JUURTŠAKRAVIIRUKA koosneb kahest erinevast taimest, mille ühine jõud aitab tervendada, aktiveerida, puhastada ja tasakaalustada sinu esi..
4.10€
Maksudeta:3.42€
SÜDAMETŠAKRAVIIRUK koosneb taimedest, mis suudavad aktiveerida, puhastada, tasakaalustada ja tervendada sinu neljandat Tšakrat, milleks on Südamet..
4.10€
Maksudeta:3.42€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.10€
Maksudeta:4.25€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
3.60€
Maksudeta:3.00€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on krista..
3.60€
Maksudeta:3.00€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.80€
Maksudeta:2.33€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.