Menüü
Ostukorv

KOOKOS viiruk (20 tk pakis)

KOOKOS viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
KOOKOS viiruk (20 tk pakis)
3.70€
Maksudeta: 3.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOOKOS viiruk (20 tk pakis)

KOOKOS on teada-tuntud maitsev pähkel, kuid selles on ka väga palju spirituaalset väge. Kookost ei kasutata ainult toiduvalmistamisel, vaid seda kasutatakse ka nõidustes ja erinevates spirituaalsetes protsessides. Kookose peamiseks spirituaalseks väeks on energiate puhastamine, tasakaalustamine, taastamine, negatiivsete energiate puhastamine ja ebaõnne vabastamine. Kookose viiruk on universaalne tervendaja, mida põletades vabaneb kogu negatiivne energia. Seeläbi saad kasvatada UUT ENERGIAT enda ellu. Põleta Kookose viirukit ja seejärel koheselt ka mõnda teist viirukit (näiteks Palo Santot), et kutsuda ligi head õnne. Palo Santo ja Kookose kombinatsioon aitab tuua küllust, positiivsust ja uut algust Sinu isiklikku ellu. Näiteks kodus on väga kasulik põletada just neid viirukeid kui tunned, et soovid enda elus avada uue alguse teekonna

Kookosel on väga oluline koht erinevates needuse vabastamise maagiates ja uuenduste ellutoomise rituaalides. Kookosest valmistatud viirukil on väga tugevad puhastavad omadused ja seda võib isegi kasutada vahelduseks Salveile. Kui soovid vahel mõnda teist universaalset puhastajat kasutada, siis kindlasti vali selleks kookoseviiruk.

Kookosviiruk aitab keskenduda, eemaldada sinu ümbert segava energia ning suurendada võimalust, jõuda õigete järeldusteni.

Vabastab halba energiat, needuslikku jõudu ja ärasõnumise väge

Kookosel on puhastavad toimed, mis on nii tugevad, et selles peitub vägi halva õnne ja mustade energiate vastu võitlemiseks. Kookoseviirukit on väga kasulik põletada ajal, mil sa tunned, et ebaõnn on sind üles leidnud ja sinu elus on kuidagi hakanud juhtuma ainult halvad asjad. Kookoseviiruk vabastab ebaõnne energia, mille oled sa kas ise kinni püüdnud või mis on sulle kellegi poolt saadetud.

Põleta kookoseviirukit enda lähedal ja lase ühel viirukil täiesti lõpuni põleda, et sinu Auraväljast saaks sind kahjustav energia ära puhastatud.

Kookoseviirukit on kasulik põletada su enda kodus siis, kui sa tunned, et sinu perekonna kohale on tekkinud must pilv, mis rikub sinu ja teiste pereliikmete elu. Seda on kasulik põletada ka siis, kui kodus pidevalt tülitsetakse ja seal juhtuvad õnnetused.

Kookoseviirukit on kasulik põletada ka kaitsmiseks kahjuliku energia eest, et see ei saakski üldse tekkida. Kookoseviiruk ennetab halva energia tekkimist, kaitseb needuse peale paneku eest ja ärasõnumise eest.

Kookoseviirukiga on võimalik teha konkreetset rituaali, mis aitab vabastada sinu elust või kodust ebaõnne. Ebaõnne rituaali soovitan ma teha sul siis, kui sa tunned, et kõik sinu elus läheb kuidagi viisi allamäge, kõik ebaõnnestub ja pidevalt tuleb sinu ellu uusi probleeme juurde. Selle rituaali leiad SIIT - Musta Pipra küünla alt, kus leiad täpsemad juhised rituaali tegemise kohta.

PUHASTAJA

Kookoseviirukil on oskus puhastada see energia, mis on end negatiivse energiaga kokku seganud. Näiteks, kui kristall teeb oma tööd, siis see kogub endasse negatiivset energiat, mille see peab ära puhastama, ja nüüd tuleb see negatiivne energia sealt kristalli seest omakorda ära puhastada - ja selleks kasutatakse kookoseviirukit. Kookoseviiruk on universaalne puhastaja.

Põleta kookoseviirukit siis, kui sa tunned, et sa vajad enda ellu värskust, uut energiat, uuendust, kui sa soovid, et midagi hakkaks muutuma ja positiivsemat ilmet võtma. Kookoseviiruk eemaldab kõik segavad energiad ja jätab alles kõik positiivse, mis tema ümber eksisteerib.

Väga kasulik on kookoseviirukit põletada Kuu viimase veerandi loomise ajal ja sellel järgneval perioodil. Kookoseviiruk aitab vabaks lasta kõik vana sinu elus, mis sind enam hästi ei teeni.

Kaitse kristallide puhastaja

Kookoseviiruk aitab ennekõike puhastada neid kristalle, mis on seotud kaitsmisega ja halva energia ära hoidmisega. Kui sul on kodus kaitsekristallid, siis aeg-ajalt põleta kookoseviirukit nende kristallide lähedal, et need aktiveeruksid tööd tegema. Kui sul on kristallidest ehteid, mis sind kaitsevad, siis põleta aeg-ajalt kookoseviirukit nende ehete läheduses. Kuna kookoseviirukil on oskus puhastada ka teisi kristalle, siis võib seda universaalse puhastaja Salvei asemel kasutada.

Metallehete puhastaja

Ehteid tuleb regulaarselt puhastada, kui soovid, et need Sind hästi teeniksid. Kookoseviirukiga soovitan puhastada metallehteid (hõbedat, kulda, pronksi, roodiumit, titaaniumit, vaske jne) ja ekstra veel neid, mis on ka kristallidega. Seda seepärast, et Kookoseviiruk aitab metallist välja juhatada sinna kogunenud negatiivse energia, et see Sulle endale tagasi ei kanduks.

Metallid on energiamagnetid ja suudavad kinni püüda endasse kõike, millega kokku puutuvad nagu näiteks ka Sinu enda emotsioonid, läbielatu ja palju muud. Kuna kõik, mida kogetakse, ei pruugi alati olla positiivne, siis on vaja metalle puhastada. Kookoseviiruk ei vabasta head energiat, vastupidi - see vabastab vaid negatiivset energiat. Seega on see suurepärane metallehete ja kristallide puhastaja.

FENG SHUI - KIRDE ILMAKAAR "SISEMINE TARKUS"

Feng Shui järgi on kookoseviirukit kasulik põletada Kirde ilmakaares, kus asub kanal, mille kaudu saabub sinu koju spirituaalne teadlikkus, tarkus, rahu ja harmoonia. Põletades kookoseviirukit Kirde ilmakaares aitab see vabastada energiaid, mis ei lase sul spirituaalselt edasi liikuda ja kui kookoseviiruk on selle nurga sinu kodus ära puhastanud, siis see avab sind spirituaalselt edasi arenema. Väga kasulik on kookoseviirukit Kirdes põletada, kui sa soovid intuitiivsemaks muutuda ja hingelt kasvada.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

MUST PIPAR on väga tugeva toimega taim ja seega saab selle küünla vägi olla samuti vaid tugev. Must Pipar on puhastava toimega ja s..
10.90€
Maksudeta:9.08€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.25€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi krista..
21.70€
Maksudeta:18.08€
TEKTIIT on musta värvi kristall, mis on tekkinud meteoriidi kukkumisest maale ja selle tagajärjel tekkinud plahvatusest. Tektiit on tekkinud sula..
42.80€
Maksudeta:35.67€
KOOKOS on teada-tuntud maitsev pähkel, kuid selles on ka väga palju spirituaalset väge. Kookost ei kasutata ainult toiduvalmistamisel, vaid seda ..
3.30€
Maksudeta:2.75€
ROOSA SAMMALAHHAAT on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga ..
4.90€
Maksudeta:4.08€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sell..
6.50€
Maksudeta:5.42€
PATŠULI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste pereko..
3.70€
Maksudeta:3.08€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.10€
Maksudeta:4.25€
GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kanna..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.