Menüü
Ostukorv

ROOSIÕIED

ROOSIÕIED VÄEESEMED
ROOSIÕIED
2.20€
Maksudeta: 1.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSIÕIED


ROOSIÕIED on kuivatatud Rosa Damascena roosi õielehed, mis on mõeldud rituaalides, maagiates ja kristallikomplektides kasutamiseks. Rosa Damascena on üks roosisortidest, mis omab väga kõrget spirituaalset energialaengut ja mis on üks enimkasutatavamaid roosisorte, mida on hea kasutada erinevate nõiduslikes ning spirituaalsetes protsessides. Roosi õielehtedega on võimalik väga palju muuta energiate olemust ja sellepärast neid ka maagilistes protsessides kasutatakse. Roosi õielehed on minu lemmikuteks rituaalitaimede valikuks, kui tegemist on suhete, armastuse ja romantikaga. Kui soovid seda enda ellu ligi kutsuda, parandada ja sellistesse valdkondadesse õnne tuua, siis on roosi väge väga kasulik ära kasutada.


Roosi nimetatakse lillede kuningannaks selle võimekuse ja armastavate energiate tõttu. Roos kiirgab endast välja romantilist energiat, mida see annab endast kaasa sellele, kes seda kasutab või millega roos koos on. Roos suurendab kirge ja taastab kadumaläinud tundeid. Eriliselt hea on roos suhtesse, kus armastajad on üksteist unarusse jätnud. Lisaks sellele ei ole roos ainult armastuse väega taim, vaid sellel on oskus kaitsta ka probleemide eest, mis võivad tekkida. Roos on kasulik ennekõike naistele ja seda iseenda müstilisuse edendamiseks ning enda keeruka iseloomu, hinge ning saatuse mõistmiseks. Roosiõisi võiks aeg-ajalt kasutada just sellel eesmärgil.


Roosiõied, mis on kuivatatud, on väga kasulikud rituaalide ja maagiate teele saatmiseks, kuna roosiõied suudavad maagilist protsessi ellu viia. Kuivatatud roos annab kaasa väge, mis saadab maagia õigesse kohta ja aktiveerib selle. Ennekõike suudab seda teha Rosa Damascena roosisort. Igal erineval roosisordil on olemas ka oma vägi. Kui sa soovid minu kirjutatud rituaale ja maagiaid teha, kus roosi on vaja kasutada, siis soovitan just nende kuivatatud roosiõitega seda kõike teha.


SOOVITUSED KUIVATATUD ROOSIÕITE KASUTAMISEKS:


- Roosiõisi on kasulik lisada Noore Kuu loomise päeval kodus olevate armastuse-õnne, suhteõnne, romantika ja kire kristallide peale. Neid hoitakse sealt täpselt kuu aega, ühest Noore Kuu loomisest järgmise Noore Kuu loomiseni. Need võetakse järgmisel samal Kuu faasil ära ehk siis lastakse täpselt kuu aega armastuse kristallide peal oma tööd teha.


Miks ma soovitan nii teha? Põhjus on väga lihtne. Roosiõied eemaldavad armastuse kristallide seest negatiivset energiat, mis tekib nende töö käigus. Kui kristallid toovad armastust, siis nad lahendavad ka probleeme ja need samad probleemid neelavad nad endasse. Roosiõied aitavad kuu ajaga kristallid ära puhastada ja samas ka kiirendada ning aktiveerida nende tööd.


Eriti kasulik on sellist väikest kodust rituaali teha nende kristallidega, mida ei ole tükk aega puhastatud, millele ei ole uusi armastuse kristalle juurde lisatud ja mille tööd sa sooviksid rohkem enda elus tunda.


- Kasuta erinevates rituaalides ja maagiates, kus ma olen kirja pannud, et neid läheb vaja. Kui sa minu kirjutatud nõiduslikke protsesse teed, siis neid tuleb teha täpselt õigete asjadega, et sa jõuaksid selle toimeni, mis see aitab sulle tuua. Kindlasti ära jäta mitte kunagi ära ühtegi rituaali- ja maagiakomponenti.


- Loo endale armastuse kristallide väike komplektike, mida sa saaksid endaga kaasas kanda (kotis, taskus jne.) ja lisa sinna komplekti sisse ka roosiõisi. Roosiõitel on oskus armastuse kristalle aktiveerida ja puhtana hoida, seega iseloodud komplekt saab tänu roosiõitele kiiremini ka tööle asuda.


- Tee roosiõitega endale vanni. Vanni sisse lisa ka vee-eliksiirina mõeldud Roosat Kvartsi, Rodokrosiiti, Kuntsiiti või mõnda teist armastuse kristalli. Tee endale armastuse vanni, mis tervendab sinu eeterkeha ja mis aitaks sinu armastuse õnnel muutuda tugevamaks. Selline vann on kasulik ka Südametšakra tervendamisele. Armastusevanne soovitan ma ennekõike teha Täiskuu päeval.


Kuivatatud roosiõitega võid koos kasutada ka roosi viirukit, mille leiad SIIT. Erinevad minu kirjutatud maagiad leiad SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pakis ca 10 g õisi.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.