Menüü
Ostukorv

SANDLIPUU JA PATŠULI viiruk (35 tk pakis)

SANDLIPUU JA PATŠULI viiruk (35 tk pakis) VÄEESEMED
SANDLIPUU JA PATŠULI viiruk (35 tk pakis) VÄEESEMED
SANDLIPUU JA PATŠULI viiruk (35 tk pakis) VÄEESEMED
SANDLIPUU JA PATŠULI viiruk (35 tk pakis) VÄEESEMED
SANDLIPUU JA PATŠULI viiruk (35 tk pakis)
14.30€
Maksudeta: 11.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SANDLIPUU JA PATŠULI viiruk (35 tk pakis)

Väeviiruk külluse, rahamaagia ja soovide täitumise energia avamiseks

Kahe erineva võimsa taime väega viiruk, millel on väga kasulikke omadusi. Lisaks neile kahele komponendile koosneb see viiruk ka bensoehappest, mis on otse loodusest ja mida lisatakse viirukitesse selleks, et neid antiseptiliseks muuta. Bensoehapet leidub väga paljudes erinevates taimedes nagu näiteks pohlades ja jõhvikates. Viiruk on naturaalne ja väga kasulik nii hingele kui ka kehale. Antud viiruk on Jaapanis valmistatud ja need on käsitööviirukid.

SANDLIPUU essentse kasutatakse erinevate rituaalide läbiviimiseks, kuna sellel on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused. Sandlipuu aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Näiteks kui soovid armastuserituaale teha, siis see aitab sinu mõtted teele saata nii, et need jõuaksid õigesse kohta. Peale selle on Sandlipuul armastusemaagias suur roll. 

Sandlipuu on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga närviliseks ja rahutustunne on sinu sisse tekkinud, siis kindlasti leia aega selleks, et Sandlipuuviirukit põletada. Antud viirukis annab Sandlipuu sellele viirukile ühe väga hea omaduse - närvide rahustamine.

Soovitan Sandlipuuviirukiga puhastada neid kristalle, mille eesmärgiks on kaitsta negatiivse energia eest, hoida ära midagi halba ja muuta inimest või keskkonda tugevamaks. Seega on Sandlipuuviiruki põletamine kaitsekristallide kõrval väga kasulik. Hoia seda viirukit suitsemas nii enda ehete kõrval kui ka koju loodud kaitsekristallide juures.

PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja selle kuivatatud lehtedes olev õli on ülimalt tervendav. Patšuli peamiseks spirituaalseks energiaks on oskus ligi tõmmata küllust ja materiaalset energiat selle positiivses võtmes. Patšuli on üks peamisi koostisosasid erinevates raha- ja materiaalset õnne toovates maagiates. Iseenesest ei ole see Patšuli ainuke trump, millega see võiks teiste taimede seast välja paista. Lisaks eelnevale suudab Patšuli viia harmooniasse sinu emotsionaalse ja füüsilise keha, andes sulle lõõgastust nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Patšuli on suurepärane abiline sääskede ja putukate peletamiseks.

NENDE KAHE TAIME ÜHINE VÄGI

- Ennekõike on see viiruk külluse ja õnne toojaks. Seda viirukit põletades avaneb sinu sees, sinu ümber ja selles keskkonnas külluslik energia. Aseta see enda kõrvale laua peale, enda küllusekristallide keskele või lihtsalt koju, kui sa soovid seda energiat enda ellu ligi kutsuda.

- Sandlipuu ja Patšuli üheskoos avavad ennekõike sellise energia, mis hakkab sinu poole tooma rahavoolu.

- Väga kasulik viiruk töökeskonnas põletamiseks, aidates suurendada tööedu ja rahalise sissetuleku energiat. Kui sul on võimalik seda enda töö juures põletada, siis kindlasti kasuta just nende kolme taime väge, et parandada oma tööedu.

- Soovitan seda viirukit põletada kindlasti ka Täiskuu ajal, kus materiaalsed energiad hoolimata Täiskuu konkreetsest väest on avatud. Nii avad sa küllusekanali mitmeid kordi võimsamana. Loomulikult sobib seda põletada ka siis, kui on vastav materiaalse kuu faas.

- See viiruk avab sinu meeled ja aitab su soovmõtetel reaalset tulevikku luua, aidates sul rohkem soovmõtlemisega tegeleda ja sind nende poole suunata. Samas aitab ka sinu soove reaalseks muuta, viies need mõtted saatusesse, et saatus saaks need sinna kinnitada.

- Lisaks materiaalsele energiale suudab see viiruk tõsta sinus enda õnnetunnet. Kui sa soovid midagi, mis tõstaks sinu tuju või sulle külla tulnud seltskonna tuju, siis just see viiruk suudab sinu meeli positiivsena hoida, avades sinu Päikesepõimiku tasapisi järk-järgult tervenema.

Kasuta seda viirukit selles rituaalis või maagias, kus on selle viiruki vajadus ära märgitud!

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.