Menüü
Ostukorv

SANDLIPUU, NELK JA KANEEL viiruk (40 tk pakis)

SANDLIPUU, NELK JA KANEEL viiruk (40 tk pakis) VÄEESEMED
SANDLIPUU, NELK JA KANEEL viiruk (40 tk pakis)
8.70€
Maksudeta: 7.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SANDLIPUU, NELK JA KANEEL viiruk (40 tk pakis)

Kolme erineva võimsa taime väega viiruk, millel on väga kasulikke omadusi. Viiruk on naturaalne ja väga kasulik nii hingele kui ka kehale. Antud viiruk on Jaapanis valmistatud ja need on käsitööviirukid. 

SANDLIPUU essentse kasutatakse erinevate rituaalide läbiviimiseks, kuna sellel on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused. Sandlipuu aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Näiteks kui soovid armastuserituaale teha, siis see aitab sinu mõtted teele saata nii, et need jõuaksid õigesse kohta. Peale selle on Sandlipuul armastusemaagias suur roll. 

Sandlipuu on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga närviliseks ja rahutustunne on sinu sisse tekkinud, siis kindlasti leia aega selleks, et Sandlipuuviirukit põletada. Antud viirukis annab Sandlipuu sellele viirukile ühe väga hea omaduse - närvide rahustamine.

Soovitan Sandlipuuviirukiga puhastada neid kristalle, mille eesmärgiks on kaitsta negatiivse energia eest, hoida ära midagi halba ja muuta inimest või keskkonda tugevamaks. Seega on Sandlipuuviiruki põletamine kaitsekristallide kõrval väga kasulik. Hoia seda viirukit suitsemas nii enda ehete kõrval kui ka koju loodud kaitsekristallide juures.

NELK on tuntud oma kaitsvate omaduste poolest. Nelgil on oskus eemaldada kahjulikku energiat, mis ei lase sul jõuda ihaldatud soovide täitumisteni ja unistusteni. Nelki kasutatakse halva ja segava energia eemaldamisel. Lisaks sellele aitab see ära puhastada kellegi teise poolt peale loetud kahjulikke ja needuslikke sõnumeid. Nelki kasutatakse Aurapuhastuses, maagiates, rituaalides ja sellega puhastatakse ka kristalle. Nelgitaime suits laseb vabaks kõik selle, mis ei lase sul enda jaoks soodsat energiat luua. See on väga kasulik viirukitaim. Lisaks kõigele sellele aitab Nelgisuits vabaks lasta ka klatšijuttu, halba mainet ja see tõrjub eemale halbu inimesi. Nelgitaime põletamine on kasulik ka ajal, mil tegeletakse ennustamistega.

KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuserituaalides ja -maagiates. Kaneeliviiruki põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab armastuseenergiat ja soovi seda jagada. Lisaks Kaneeli armastusega seotud toimetele on see ülihea külluseenergia tõstja. Taim, mille viirukit kasutatakse külluse- ja rahamaagiates. Kaneelile on omapärane oskus ja iseloom kõike end ümbritsevat positiivsemaks muuta. Positiivsus on ka number üks valem küllusekanalite avamiseks. Lisaks kõigele sellele on Kaneel kasulik ka kõrgema tajumise avanemiseks, aidates näha nähtamatut ning muuta inimese hinge teistele hingedele vastuvõtlikumaks.

NENDE KOLME TAIME ÜHINE VÄGI

- Nende kolme taime ühinemine loob sellest viirukist väga kasuliku ebaõnnevabastaja. Sellel viirukil on oskus vabastada erineval tasandil ebaõnne. Seda põletatakse enda lähedal, kui soovitakse oma Aurat puhastada. See on universaalne puhastaja, mis suudab ära võtta nii suhte kohal eksisteerivat ebaõnne kui ka materiaalses mõttes asju paremaks muuta.

- Väga kasulik kristallide ja kodu tervendaja viiruk. Põleta seda lihtsalt enda majapidamises, et kodu energiat taastada ja tervendada. Hoia suitsevat viirukit kristallide lähedal, et kristallid saaksid puhastatud. See on universaalne tervendaja ja puhastaja, seega võid seda ükskõik milliste kristallide juures kasutada.

- Lisaks universaalsetele omadustele on Sandlipuu ja Kaneel seotud armastusega. Nelk on seotud halva õnne eemaldamisega. Seda viirukit põletades saad sa enda pealt maha võtta sõnad, mida keegi teine on sinu peale pannud. Sellised sõnad, mis toovad sinu suhtesse või armuellu ebaõnne. Kui sa tunned, et keegi on sind ära sõnunud, siis kindlasti põleta seda viirukit aeg-ajalt enda läheduses.

- Kui sa tunned ennast kehvasti, melanhoolselt ja sul ei ole tuju millegagi tegelemise jaoks, siis põleta seda viirukit. Selles viirukis olevate taimede ühine vägi aitab sind inspireerida, sinu tuju tõsta ja sind motiveerida. Põleta ka siis, kui sul on emotsionaalselt väga raske olla, see on stressi ja depressiooni ravivate omadustega.

Kasuta seda viirukit selles rituaalis ja maagias, kus on selle viiruki vajadus ära märgitud!

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.