Menüü
Ostukorv

SIDRUNHEIN viiruk (ca 15 tk pakis)

SIDRUNHEIN viiruk (ca 15 tk pakis) VÄEESEMED
SIDRUNHEIN viiruk (ca 15 tk pakis)
4.90€
Maksudeta: 4.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNHEIN viiruk (ca 15 tk pakis)

SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias ja Guatemaalas. Sidrunheina taimelehtedes peitub maagiline tervendav vägi. Sidrunhein on väga mitmekülgne ja sellel on palju pakkuda sinu tervise ja heaolu parandamiseks. Sidrunheinalehtedest on võimalik valmistada tervendavat teed ja selle taime viiruk ja eeterlik õli on võimas alternatiivravim. Sidrunhein on oma välimuselt pikkade lehtedega ja meenutab veetaimestikku. Sidrunheina on läbi aegade kasutataud ravimina ja see on aukohal Aasia köögis. 

Sidrunhein  on väga tugeva ja meeliäratava lõhnaga. Selle tugev lõhn ei jäta kedagi külmaks ja kui sulle väga meeldib see, siis on see märk sellest, et sul on seda eeterlikku õli tervendaval eesmärgil vaja. Sidrunhein kuulub minu lemmikute hulka. Sidrunhein kannab endaga kaasas meeldivat lõhna, mis meenutab väga selgelt sidrunit, kuid tegelikkuses ei ole sellel taimel sidruniga rohkem midagi ühist.

SIDRUNHEINAVIIRUK

- Sidrunheinaviirukit soovitan kindlasti enda ellu tuua ja põletada ajal, mil stress on kasvanud üle pea. Sidrunehinaviiruk on üks parimaid stressi leevendajaid, sellel on võime maandada vaimset ja füüsilist pinget. Kui tunned end halvasti, siis sea viiruk enda lähedale suitsema.

- Sidrunheinaviiruk parandab kõigi meeleolu ja tuju, kes asuvad selles ruumis, kus Sidrunheinaviiruk suitseb. Sellega on võimalik luua mõnusamat  keskkonda koosviibimisteks või perekonnaga aja veetmiseks. Kui sa soovid keskenduda positiivsetele teemadele ning pöörata vähem tähelepanu negatiivsusele, siis on see just õige viiruk.

- Sidrunhein aitab spirituaalsel tasandil perekonnasidemeid tugevamaks muuta, perekonnaliikmete vahelisi probleeme lahendada ja üleüldse perekonnaõnne ligi kutsuda. Põleta seda enda kodus, et terve perekond saaks hästi läbi. Põleta seda kristallide juures, mis on mõeldud perekonda ühendama ja enda lähedal, kui soovid Auraväljast eemaldada tülitsemistest tekkinud negatiivset energiat. Sidrunhein aitab lahendada probleeme ja tülisid, mis sul on olnud enda kallite inimestega. Seda on kasulik põletada ka peale tülitsemist, et negatiivne energia koduseinte vahele kinni ei jääks.

- Lisaks perekonda ühendavale toimele suudab Sidrunhein tervendada Südametšakat. Põleta seda meditatsiooni ajal, kui üritad enda Südametšakrat tervendada. Põleta seda kindlasti ajal, mil tunned end kurvana. Kui sulle tulevad valusad mälestused minevikust meelde, siis seda enam on kasulik seda enda lähedal põletada. Sidrunhein aitab tervendada Südametšakras olevat valu, aidates sul see ära seedida ja seejärel vabaks lasta.

- Sidrunheinaviiruki puhul on tegemist meelte värskendajaga, see on kasulik sinu Auraväljale, aidates sul tunda end puhanu ja värskena. Kui sa oled pidevalt väsinud või ei ole öösel saanud end korralikult välja puhata, siis lase Sidrunheinaviirukil end taastada.

- Kui sa tunned, et sinu sees on väga suur segadustunne, sa ei suuda keskenduda ega selgelt mõelda, siis on Sidrunheinaviiruk sinu jaoks väga kasulik. See aitab selgust luua ja on eriti kasulik neile, kes on paadunud ülemõtlejad. Kui sul on probleeme keskendumisega, siis kindlasti põleta seda hetkel, mil sul on vaja keskenduda. Sobib ka koolilastele, et parandada nende õppetööd ja tulemusi.

- Sidrunheinaga on võimalik puhastada ja taaselustada rituaaliesemeid. Kui sul on olemas kristallid, pendlid või su kodus on maagiad, siis põleta aeg-ajalt, eriti just Täiskuu ajal, nende lähedal Sidrunheinaviirukit. Sidrunhein aitab neid aktiveerida ja selle taaselustav vägi paneb maagiad kiiremini tööle. See on väga kasulik maagilise atmosfääri loomisel. Sidrunheinast valmistatud viirukiteeeterlike õlide ja küünalde põletamine aitab luua keskkonna, kus maagia saab hakata ellu ärkama. Sidrunhein loob energialaine, milles on võimalik erinevaid nõiduslikke protseduure läbi viia. See tekitab vastava meeleolu ja motiveerib midagi head korda saatma. 

- Kui soovid nägemusi näha ja mõista paremini seda, mida oled unes kogenud, soovid enda intuitsiooni tugevdada, siis ka selleks on Sidrunheinaviiruk hea. Põleta seda mediteerimise ajal või puhkehetkel, sule silmad ja lase visioonidel tekkida. Kui soovid unenägude kohta uurida, siis keskendu suletud silmadega sellele, mida unes nägid ja saada palved teele, et sa suudaksid need unenäod enda jaoks ära lahendada.

- Põleta Sidrunheinaviirukit enda kodu välisukse lähedal, et peletada eemale igasugune halb energia, mis soovib sinu koju siseneda või mis on juba koju saabunud. Eriti kasulik on Sidrunheinaviirukit põletada kohe peale Salveipuhastust. Hoia Sidrunheinaviiruki kõrval Musta Obsidiaani või Šungiidi püramiidi, et muuta kodupuhastust veelgi intensiivsemaks ja tõhusamaks.

- Kingi see viiruk sõbrale või kaaslasele, kellele soovid head õnne. Tegemist on rõõmutoojaga ja negatiivse energia vabastajaga. Sellega on võimalik sul tuua oma tuttava ellu tuua palju rõõmu ja positiivsust.

- Sidrunhein suudab armastuseenergiaid esile kutsuda ja seda on kasulik põletada ajal, mil teed mõnda armastuserituaali või -maagiat. Väga kasulik on seda põletada ajal, mil oled koos oma kallimaga. Kui soovid viljakuseenergiat suurendada, siis võiksid kasutada nii Sidrunheinaviirukit kui ka Sidrunheina eeterlikku õli. 

- Sidrunheinaviirukiga on kasulik puhastada armastuse-, positiivsusekristalle, aga ka stressi maandavaid ja intuitsiooni arendavaid kristalle. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 21 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.