Menüü
Ostukorv

VIIRUKIPUU viiruk (ca 13 tk pakis)

VIIRUKIPUU viiruk (ca 13 tk pakis) VÄEESEMED
VIIRUKIPUU viiruk (ca 13 tk pakis)
4.90€
Maksudeta: 4.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIPUU viiruk (ca 13 tk pakis)

VIIRUKIPUU on teine laialtlevinud puu Salvei kõrval, millest valmistatakse viirukeid. Viirukipuu on pärit Lähis-Idast, Indiast ja Aafrikast, seal kasutatakse seda puud väga palju. Näiteks Lähis-Idas kasutatakse Viirukipuu viirukeid halva energia eemaldamiseks ja hea õnne üles äratamiseks. Viirukipuu on kindlasti üks väeetaim, mida tasub enda kodus hoida. 

Viirukipuud peetakse väga kvaliteetseks väetaimeks, mille suitsul on tervendavad omadused. Seda põletades avaldub eeterlik õli, mis on väga kvaliteetsete raviomadustega. Seega lisaks Viirukipuu suurepärasele aroomile, on sellel väga palju pakkuda ka inimese vaimsele ja füüsilisele kehale.

Selle viiruki aroom on üheaegselt maalähedane, veidi vürtsikas ja magus. On vähe neid, kellele selle viiruki aroom ei meeldi. Viirukipuu teine nimetus on Boswellia, sellest on La Tene toodete seas olemas Boswelliaküünal ja Cytoplani Boswellia toidulisand. Boswellia on ravimtaim, mida kasutatakse raskete haiguste puhul juba rohkem kui 5000 aastat. 

VIIRUKIPUUVIIRUK

- Viirukipuu viirukis on eeterlik õli, mis on stressi maandava toimega. See toimib kui rahusti, kui seda viirukit põletada. Kui tunned, et oled väsinud, vaimselt kurnatud, emotsionaalselt katki ja vajad midagi, mis tõstaks sinu tuju ning parandaks meeleolu, siis viirukipuu suudab seda teha. Pane see viiruk suitsema ja anna sellele võimalus.

- Viirukipuud peetakse nooruslikkuse allikaks, kuna selles viirukis on eeterlikku õli, mis aitab õhust puhastada toksiine, mis kiirendavad naha vananemist. Spirituaalses mõttes ka hinge vananemist. Võta Viirukipuu kasutusele juba nende omaduste tõttu.

- Viirukipuu toetab immuunsüsteemi, selle kasutamisel saad tugevdada oma keha vastupanuvõimet viirushaigustele ja bakteriaalsetele haigustele. Külmetushaiguste perioodil kasuta Viirukipuu viirukit regulaarselt koos Eukalüpti, Salvei, Ingveri ja Teepuu eeterlike õlidega. Need loovad hea viisiku viiruste vastu võitlemiseks.

- Viirukipuu viiruki põletamine aitab vähendada vajadust sõltuvust tekitavate ainete ja toidu järele. Seda on hea põletada neil, kes soovivad liigsöömist vähendada või aidata alkoholismi all kannatavat pereliiget. Selles viirukis on keemilised ühendid, mis takistavad sõltuvuste teket.

- Põleta seda viirukit, kui soovid oma koduseinte vahelt puhastada seisvat energiat. Kui sa ei ole üldse kunagi või oled väga ammu oma kodu energiat energeetiliste rituaalidega puhastanud, siis võiks viirukipuu olla üks nendest, mida kasutada. Esmalt puhasta kogu elamine Salvei rituaalitaimega, seejärel Palo Santoga ja siis Viirukipuuga, nii tagad energiate täieliku puhastuse. Seejärel võid kasutada ükskõik millist teist viirukit, et seada energiad konkreetses suunas kasvama.

- Viirukipuu aitab kaasa spirituaalsele arengule. Spirituaalne areng tähendab inimese hingelist, emotsionaalset, vaimset arengut, selle käigus vabastatakse vanu halbu harjumusi ja tõekspidamisi. Spirituaalse arengu käigus on võimalik tarkusi omada ja end paremaks inimeseks kujundada. Viirupikuu viiruki kasutamine äratab sinus üles teadmiste muutumise, seda regulaarselt kasutades võid ka ise märgata, kuidas sa hakkad elu teise pilguga nägema.

- Põleta viirukipuu viirukit kaitsekristallide kõrval, et neid puhastada. Kaitsekristallid koguvad enda sisse keskkonna negatiivset energiat ja samal ajal suunavad sellesse keskkonda ka head energiat ja seetõttu tuleb see energia nende seest ära puhastada, et need ei annaks seda mingil hetkel uuesti keskkonda tagasi. Kristallide puhastamine on ülimalt oluline, kui soovid nendest maksimaalselt abi saada. 

- Võid viirukipuu viirukit põletada koos teiste viirukitega. Näiteks aitab Viirukipuu avada Jasmiiniviirukis armastusele kaitset loova toime. Jasmiin on romantika ja armastuse taim, viirukipuu kaitsetaim. Kui neid koos põletada, siis nende energiad segunevad. 

- Kui sa kardad, et keegi on sulle halba soovinud või sa oled olnud situatsioonis, kus keegi on sinu peale häält tõstnud, sulle halvasti öelnud või öelnud halbu soove, siis on vaja oma Auraväli esimesel võimalusel Viirukipuuga ära puhastada. Sea viiruk suitsema ja tee sellega enda ümber ringe. Liigu ülevalt alla ja uuesti üles. See aitab ära võtta ärasõnuvat energiat, mille keegi on sinu peale pannud.

- Viirukipuu on seotud kaitseenergia loomisega ja sellega on võimalik luua oma kodule ümber kaitsev kiht. Sedasama saad teha ka enda Auraväljaga või näiteks ka lapse Auraväljaga. Kui soovid luua kaitsvat kihti kodueenergiale, siis käi suitseva viirukiga läbi kõik oma kodu välisseinad. Liigu kodus nii, et Viirukipuu suits kandub kõikide seinte juurde. Tee seda vähemalt korra kuus, et kodul oleks kaitseenergia pidevalt peal. Tee seda iseendale või lapsele, liikudes viirukiga ülevalt alla.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
2.80€
Maksudeta:2.33€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:9.08€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamik..
15.90€
Maksudeta:13.25€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
27.60€
Maksudeta:23.00€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene meeste käekett "SISEMINE VAIST" on valmistatud vaid natura..
32.21€ 33.90€
Maksudeta:26.84€
ROHELIST küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu: - Roheline küünal kannab endaga kaasas küllusega, ..
9.90€
Maksudeta:8.25€
KOOKOS on teada-tuntud maitsev pähkel, kuid selles on ka väga palju spirituaalset väge. Kookost ei kasutata ainult toiduvalmistamisel, vaid seda ..
3.70€
Maksudeta:3.08€
KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda tervendustseremooniatel juba 10 000 aastat en..
3.20€
Maksudeta:2.67€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.42€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.