Menüü
Ostukorv

MUST AHHAAT ruunid

MUST AHHAAT ruunid VÄEESEMED
MUST AHHAAT ruunid
56.20€
Maksudeta: 46.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST AHHAAT ruunid


MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tooniks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Must Ahhaat võib välja näha täiesti must kuni ülikirju mustriga. Oleneb täpselt millisest Musta Ahhaadi kivimi osast on see kristall välja lõigatud. Musta Ahhaadi peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, kus siis seda kristalli on senimaani olnud kõige enam võimalik maa seest välja kaevandada. Musta Ahhaadi peamisteks omadusteks on inimese hingele või keskkonnale kaitse andmine. Musta Ahhaati peetakse Musta TurmaliiniSpinelli ja Moldaviidi kõrval üheks enim võimekamaks kristalliks, millel on oskus anda needusele vastumürki. Must Ahhaat võitleb kõige kurja ja halva eest, mis sinu ellu on sisenenud.


Must Ahhaat kannab endaga kaasas energiat, mis kaitseb seda, millega see parasjagu kokku puutub ja seega on Musta Ahhaati väga kasulik kasutada enda elu kaitsval eesmärgil. Must Ahhaat aitab kaitsta ennekõike füüsiliste probleemide ja õnnetuste eest. Näiteks, kui sinu Auraväljas on needuslikku energiat või keegi on sind ärasõnunud, siis Must Ahhaat ei lase nendel jõududel sulle terviserikkeid, õnnetustesse sattumist ja vägivalda ligi lasta. Must Ahhaat kaitseb ennekõike füüsilisel tasandil, aidates ära blokeerida tumedaid jõude, mis võivad elu viia allakäigule.


RUUNID on iidsed sümbolid, mis on tulnud Norse mütoloogiast. Iga Ruuni sümbol on tugev ja kannab endaga kaasas erinevaid energeetikaid. Ruune on aegade algusest peale kasutatud iseenda kaitseks ja ennustamiseks. Ruunidega ennustamine on tegelikult väga lihtne, kuid vajab harjutamist. Selleks hoitakse alati Ruune läbipaistmatus kotis või puidust karbis. Ruunide käest kõige lihtsamini vastust saada on küsida üks konkreetne küsimus oma mõtetes ja seejärel võtta Ruuni kotist üks Ruun ning see seejärel ära tõlkida. Ruunil on mitmed tähendused, et mõista, mis sulle öeldakse on vaja seda tõlkida. Ruunil on alati negatiivne ja positiivne sõnum, oleneb täpselt, kuidas sa selle kotist välja võtad, kas õiget pidi või tagurpidi. Ruunidega ennustamiseks on väga palju eriviise aga see on viis, kuidas tegelikult ma soovitan alustada ja kunagi, kui tunned, et soovid edasi liikuda vähe keerulisemat ennustusviise proovides, siis alles õppida uusi ladumisi. Kuigi ühe Ruuni haaval on seda lihtne teha ja vastuseid võid saada väga lihtsatele küsimustele nagu näiteks "Kas ma peaksin sinna reisile minema või mitte?" ja kui Ruun, mille kotist võtad on FEHU, siis viitab see edule ja vastus on "Jah, see toob sulle head".  Ruune soovitan alati Ruuni koti seest võtta vasaku käega.


MUST AHHAAT JA RUUNID


Musta Ahhaadi Ruunid on väga kasulikud just ohu ennetamiseks. Kui sa soovid enda ellu Ruune, et need aitaksid sul ohtu paremini märgata, seda ette näha ja suurendada oskust oma elu eest paremini seista, siis Musta Ahhaadi Ruunid on õige valik.


Musta Ahhaadi Ruunidega võid küsida vastuseid erinevatele küsimustele, mille teemaks on oht ja selle ennetamine. Näiteks võid nende Ruunidega küsida selliseid küsimusi: "Kas sinna (mõeldes kohale/riigile) on mul ohutu reisida?", "Kas ta (mõeldes konkreetsele inimesele) on minuga siiras?", Kas ma saan teda usaldada?", Kas minu haigusseisund (keskendudes konkreetsele tervislikule probleemile) on minule eluohtlik?" ja palju teisi analoogseid küsimusi.


Erinevaid Ruune võib sul olla mitmeid, vali oma Ruunid alati sisetunde järgi. Ruune võib sul olla ka erinevatel eesmärkidel, näiteks Musta Ahhaadi Ruunid ohu ennetamiseks, Tiigrisilma Ruunid materiaalsete küsimuste esitamises ja Roosa Kvartsi Ruunid armastuseteemaliste ennustamiste jaoks.


Infot ruunide olemuse kohta leiad siit "RUUNIDE SÜMBOOLIKA JA NENDE TÄHENDUSED".


Kristallid, millele on graveeritud Ruunid, omavad nii tugevat väge, et neid ei ole vaja laadida. Küll aga on vaja neid iga kord peale kasutamist rituaalitaimedega puhastada, et nendega ennustamisel tuleksid alati täpsed vastused. Sellega puhastad ära eelmisel korral ennustatud sõnumid. 

Musta Ahhaati võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/õliga või Eukalüpti eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Ruunid on riidest kotikeses
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.