Menüü
Ostukorv

VALGE AHHAAT ruunid

VALGE AHHAAT ruunid VÄEESEMED
VALGE AHHAAT ruunid VÄEESEMED
VALGE AHHAAT ruunid VÄEESEMED
VALGE AHHAAT ruunid VÄEESEMED
VALGE AHHAAT ruunid
45.60€
Maksudeta: 38.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE AHHAAT ruunid


VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktuuri. Valge Ahhaat on "ÜLIMA PUHTUSE" kristall, see sümboliseerib vabadust, uut elu algust, minevikust vabanemist ja emotsionaalset tasakaalu. Valge Ahhaadi peamine leiukoht maailmas on Brasiilia


Valget Ahhaati on kasulik hoida enda lähedal või enda kodus, seda juba sellepärast, et see aitab vabastada blokaade, mis ei lase eluga edasi minna. Kodus on seda hea hoida välisukse lähedal või isegi kodu hoovis sissesõidu juures mõne puu all. Seda sellepärast, et kodust välja lasta seisev energia, mis ei lase mitte kellelgi, kes seal elab, eluga edasi minna. Seda on soovitatav siis teha, kui elu lihtsalt seisab paigal mitmel inimesel, kes kodus elavad. See on märk selle kohta, et kodu energia on paigast ära. 

Valget Ahhaati on sobilik neile kinkida, kes blokeerivad igasugust vaimset teemat. Valge Ahhaat aitab lahti lasta enesele seotud piirangutest ja aitab avada silmad. Maailm eksisteerib kahest osast, füüsilisest väest ja vaimsest väest. Valget Ahhaati on soovitatav kodus hoida ka neil, kes ise on spirituaalsed, aga kaaslane blokeerib seda teemat või isegi niiöelda kritiseerib seda ning seab piiranguid spirituaalsele kaaslasele. Valge Ahhaat lõpetab piirangute seadmise. Kus seda kristalli hoida? Sobib erinevatesse komplektidesse Feng Shui tervenemiseks, see töötab sellisel eesmärgil ka seal.

Valge Ahhaat on kristall, mis aitab suurendada inimese sees tänutunnet ja tänulikkust. Valge Ahhaat õpetab nägema seda, mis on sinu elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda. Valge Ahhaadi olemasolu sinu elus aitab sul pisikestest häirivatest asjadest ja teemadest üle olla ning õpetab sind nägema enda elu suurt pilti. Valget Ahhaati hoia end kodus, et see saaks pidevalt sinuga tööd teha. Kanna seda endaga kaasas ajal, mil vajad kõige enam oskust näha enda elu ilusmaid külgi. Tänulikkuse kohta saad lugeda SIIT.

RUUNID on iidsed sümbolid, mis on tulnud Norse mütoloogiast. Iga Ruuni sümbol on tugev ja kannab endaga kaasas erinevaid energeetikaid. Ruune on aegade algusest peale kasutatud iseenda kaitseks ja ennustamiseks. Ruunidega ennustamine on tegelikult väga lihtne, kuid vajab harjutamist. Selleks hoitakse alati Ruune läbipaistmatus kotis või puidust karbis. Ruunide käest kõige lihtsamini vastust saada on küsida üks konkreetne küsimus oma mõtetes ja seejärel võtta Ruuni kotist üks Ruun ning see seejärel ära tõlkida. Ruunil on mitmed tähendused, et mõista, mis sulle öeldakse on vaja seda tõlkida. Ruunil on alati negatiivne ja positiivne sõnum, oleneb täpselt, kuidas sa selle kotist välja võtad, kas õiget pidi või tagurpidi. Ruunidega ennustamiseks on väga palju eriviise aga see on viis, kuidas tegelikult ma soovitan alustada ja kunagi, kui tunned, et soovid edasi liikuda vähe keerulisemat ennustusviise proovides, siis alles õppida uusi ladumisi. Kuigi ühe Ruuni haaval on seda lihtne teha ja vastuseid võid saada väga lihtsatele küsimustele nagu näiteks "Kas ma peaksin sinna reisile minema või mitte?" ja kui Ruun, mille kotist võtad on FEHU, siis viitab see edule ja vastus on "Jah, see toob sulle head".  Ruune soovitan alati Ruuni koti seest võtta vasaku käega.


VALGE AHHAAT JA RUUNID


Valge Ahhaat on rahustava toimega kristall ja sellest valmistatud Ruunid sobivad eelkõige neile, kellel on raske endas meditatiivne seisund luua. Sobib nii algajale ennustajale ja Ruunide kasutajale, kui ka neile, kellel on Valge Ahhaadiga eriline side. Sobivad algajatele, kuna need suurendavad keskendumisvõimet ja aitavad täpseid ennustustulemusi saada ilma suurema pingutuseta. Väga mugav on neid kasutada kiirküsimuste korral, mil ei ole aega väga keskenduda ja on vaja kiiret tulemust saada. 


Erinevaid Ruune võib sul olla mitmeid, vali oma Ruunid alati sisetunde järgi. Ruune võib sul olla ka erinevatel eesmärkidel, näiteks Musta Ahhaadi Ruunid ohu ennetamiseks, Tiigrisilma Ruunid materiaalsete küsimuste esitamiseks ja Roosa Kvartsi Ruunid armastuseteemaliste ennustamiste jaoks.


Infot ruunide olemuse kohta leiad siit "RUUNIDE SÜMBOOLIKA JA NENDE TÄHENDUSED".


Kristallid, millele on graveeritud Ruunid, omavad nii tugevat väge, et neid ei ole vaja laadida. Küll aga on vaja neid iga kord peale kasutamist rituaalitaimedega puhastada, et nendega ennustamisel tuleksid alati täpsed vastused. Sellega puhastad ära eelmisel korral ennustatud sõnumid. 

Valget Ahhaati võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/õliga või Clary Salvei eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Ruunid on riidest kotikeses
TIIGRISILM muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu ja aitab enda eest seista.Tiigrisil..
97.50€
Maksudeta:81.25€
VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.Valge Ahhaat on üks..
0.80€
Maksudeta:0.67€
MITMEVÄRVILINE bonsai on loodud Mäekristall geoodi/tüki peale. Puu koosneb paljudest erinevatest kristallidest, puu küljest..
43.50€ 58.00€
Maksudeta:36.25€
Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on s..
21.70€
Maksudeta:18.08€
YERBA SANTA on tervendava ja kaitsva toimega rituaalitaim, mis võiks kindlasti igaühel olemas olla. Yerba Santa on pärit Ameerika pärismaala..
17.40€
Maksudeta:14.50€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.