Menüü
Ostukorv

MOOKAITE delfiin võtmehoidja

MOOKAITE delfiin võtmehoidja VÄEESEMED
MOOKAITE delfiin võtmehoidja
14.60€
Maksudeta: 12.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOOKAITE delfiin võtmehoidja

MOOKAITE on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.

Mookaite peamiseks ülesandeks on tuua keskkonda ning inimestesse positiivsust. Mookaite aitab neid, kes otsivad elus uusi võimalusi ja soovivad olla rõõmsameelsemad.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Delfiin sümboliseerib vabadust, headust ja liikuvust. Mookaitega Delfiini sümboolikat kombineerides toob see Mookaitest välja veelgi sügavamad võimed pereelu edendamiseks, eriti kui seda koduvõtmete küljes hoida.

KODUVÕTMETELE 

- Mookaite toob uut algust, uusi võimalusi ja loob uut teed, mille kaudu on sul võimalik elus edasi liikuda. Kui sead Mookaite võtmehoidja enda koduvõtmete külge, siis kodeeri selle sisse maine ja materiaalne unistus, mille jaoks Mookaite saaks sinu elus ukse avada.

- See on kristall, mis aitab sinu perekonda tuua õnne, rõõmu, positiivsust, optimistmi, naeru, lõbu ja headust. Mookaite on võimas positiivse energia edasikandja, mis teeb iga inimese rõõmsamaks.

- Mookaite Delfiini võtmehoidja sobib väga hästi lapse võtmete külge. Seda sellepärast, et kui laps seda võtmehoidjat endaga kaasas kannab, siis see toob talle väga palju head õnne ja rõõmu. Ennekõike aitab see tal teiste lastega ja oma perekonnaga läbi saada.

- Hoia seda enda võtmete küljes, kui sa soovid, et sinu perekonda/koju tuleks uut energiat. Mookaite delfiin püüab kinni head õnne ja suunab selle sinu ellu.

- Eriliselt kasulik väeese neile, kes on kolinud uude kohta. See on väeese, mis aitab uues kohas head elu luua ja sealses kodus head õnne tekitada. See aitab sul oma koduga ka rahul olla.

- Kui sa tunned, et kodus on pidevalt närviline õhkkond, siis Mookaite Delfiini võtmehoidja aitab seda leevendada.

AUTOVÕTMELE

- Autovõtmete külge riputa Mookaite delfiini võtmehoidja siis, kui sa soovid rohkem nautida oma autosõitu. Isegi, kui sa naudid seda, siis see aitab veelgi rohkem autoroolis lõõgastuda. Sobib neile, kelle jaoks on autosõit rahustav ja kes soovivad sellest veelgi rohkem naudingut tunda.

Mookaite kristalli soovitan ma laadida Tsitriin või Muskoviit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.     

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Delfiini suurus on ca 6*2,5*1 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.