Menüü
Ostukorv

MOOKAITE süda võtmehoidja

MOOKAITE süda võtmehoidja VÄEESEMED
MOOKAITE süda võtmehoidja
14.60€
Maksudeta: 12.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOOKAITE süda võtmehoidja

MOOKAITE on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.

Mookaite peamiseks ülesandeks on tuua keskkonda ning inimestesse positiivsust. Mookaite aitab neid, kes otsivad elus uusi võimalusi ja soovivad olla rõõmsameelsemad. 

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

MOOKAITE JA SÜDA

Mookaitet Südame sümboolikaga sidudes luuakse nendest kahest väest tõeliselt tugev armastusevägi. 

Mookaitest valmistatakse võtmehoidjaid, et kaitsta kas selle kandjat, kodu või autot - oleneb täpselt, mille jaoks see kasutusele võetakse. Kui riputata selle külge koduvõtmed, siis see võtmehoidja kristall hakkab automaatselt kaitsma kodu, mitte autot, hoolimata sellest, et te seda võtmehoidjat autos kaasas kannate. Kui te riputate kokku mitmete erinevate võtmetega, siis see kaitseb kõiki, aga samas vähesel määral, seega ühe konkreetse võtme küljes töötab väeese alati paremini.

KODUVÕTMETELE

Mookaite toob uut algust, uusi võimalusi ja loob uut teed, mille kaudu on sul võimalik elus edasi liikuda. Kui sead Mookaite võtmehoidja enda koduvõtmete külge, siis kodeeri selle sisse maine ja materiaalne unistus, mille jaoks Mookaite saaks sinu elus ukse avada.

Mookaite kombineeritud Südame sümboolikaga aitab koduvõtmete küljes tuua majja armastust, uusi võimalusi perekonna jaoks, vallalistele uut armastust ja kõikidele sealsetele perekonnaliikmetele palju õnne, rõõmu, elujõudu.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

AUTOVÕTMELE

On kasulik neile, kes kipuvad autoroolis närvilised olema. Mookaite aitab rahustada sõidustiili, temperamentsust autoroolis ja muudab juhi stabiilsemaks sõitjaks.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE / ENDA LÄHEDAL KANDMINE

Kaitseb selle kandjat inimeste eest, kes soovivad sinu liigset headust enda kasuks ära kasutada. Toob armastust, häid sõpru ja häid kogemusi.

Punakat tooni Mookaite suurendab elukirge, jõuvarusid ja enesekindlust. Kollakat tooni Mookaite toob häid sõpru, uus algust ja häid kogemusi.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks ära puhastada kogu energia, mis on võtmehoidja sisse kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Mookaitest. Tsitriin aitab võimendada ja taaselustada Mookaite energiat.


Tehniline
Mõõdud Südame suurus on ca 3*3*1 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.