Menüü
Ostukorv

SHIVA LINGAM võtmehoidja

SHIVA LINGAM võtmehoidja VÄEESEMED
SHIVA LINGAM võtmehoidja
12.90€
Maksudeta: 10.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SHIVA LINGAM võtmehoidja

Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mis pildil.

SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatud. Shiva Lingam on tekkinud Kvartsist. Shiva Lingam oma välimuselt meenutab veidi muna või ovaalset kuju. Shiva Lingamile on omane pruunikas kuni hall toon. Tihtipeale jooksevad erinevate Shiva Lingamite seest läbi triibud ja jooned. Shiva Lingam on pärit Indiast ja see on ka ainuke koht, kus on võimalik seda saada. Paljudes India templites on seda kristalli ja pikka aega hoiti seda templites ka peidus. Indias on võimalik leida seda seitsmest erinevast kohast. Pikka aega on hindud leidnud Shiva Lingameid Narmada jõe ääres ja neid käsitsi jõe vees poleerinud nii, et hõõrunud neid vastu teisi kive. Nii tehtigi vanasti poleeritud kristalle.

Shiva Lingami suhtes ei ole teada, kui kaua see inimestele veel kättesaadav on. Kuna on tegemist püha ja templi-kristalliga, siis suure tõenäosusega selle kättesaadavus võib ühel päeval olla küsitav.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

SHIVA LINGAM ja VÕTMEHOIDJA

Shiva Lingami võtmehoidja aitab luua sinu kodust püha templi. Hoides seda kodu välisukse võtmete küljes kutsud sa spirituaalset energiat enda koju. See annab sulle võimaluse ise inimesena ülikiirelt areneda. Muutuda paremuse poole ja see kaitseb ka Kurja Silma eest. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Shiva Lingam kõiki sodiaake võrdselt.

Shiva Lingamit võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Tsitronella viiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.