Menüü
Ostukorv

ÕLILAMP Buddha ja Lootos

ÕLILAMP Buddha ja Lootos ÕLILAMBID
ÕLILAMP Buddha ja Lootos ÕLILAMBID
ÕLILAMP Buddha ja Lootos ÕLILAMBID
ÕLILAMP Buddha ja Lootos ÕLILAMBID
ÕLILAMP Buddha ja Lootos
19.50€
Maksudeta: 16.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ÕLILAMP Buddha ja Lootos

ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. Õlilambi kausja osa sisse valatakse puhast vett ja selle vee sisse tilgutatakse eeterlikku õli, vastavalt oma soovile. Soovitan kasutada pehmendatud vett, kuna siis ei teki õlilambi kausile veerante ning lambi puhastamine on tunduvalt lihtsam. Õlilambi alumisse ossa (avast sisse) asetatakse põlev teeküünal. Küünlaleek kuumutab õlilambi ülemist osa, kus on vesi koos eeterliku õliga ja kuumutamise tulemusel levivad eeterliku õli aurud sellesse ruumi, kus õlilamp asub. Need aurud tervendavad inimest, puhastavad energeetiliselt ruumi ja ka seal asuvaid kristalle. 

Kõikidel eeterlikel õlidel on omad tervendavad energiad, kasuta seda õli, mille väge ja jõudu sa soovid enda ellu tuua. Kõik La Tene eeterlikud õlid leiad SIIT.

BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, et iga päev peab elama kooskõlas loodusega. Buddha kutsub inimesi elama meid loodusega koos ja austama kõike seda, mida Maa on loonud.

Buddha sümbol toob inimestes välja selginemise, aidates mõtteid selgeks saada ja emotsioone tasakaalustada. Buddha sümboleid tuuakse enda kodudesse ja loodusesse loodud suurte kujude juures käiakse hinge puhkamas. Kui sa tood enda koju Buddha kujuga asju, siis sa tood sellega enda koju head õnne, rahu, tervenemist ja motivatsiooni.

LOOTOS on lill, mis sümboliseerib armastust, puhtust, ilu ja värskust. Lootost kasutatakse armastuseenergia majja toomiseks, armastusega seotud rituaalides ja maagiates ning romantika toomisel. Lootos on neitsilikkuse sümbol ja kannab endaga kaasas väga puhast energiat.

Tehniline
Mõõdud Lambi kõrgus ca 11,3 cm. Kausja osa sügavus ca 2 cm, suurus ca 9X9 cm. Toode ei sisalda õli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.